Youtube Üyelik İptali

Youtube uluslararası video içeriklerinin paylaşıldığı sosyal medya platformudur. İsteyen herkes Youtube hesabı açabilir ve video paylaşımı yapabilir. Aynı şekilde atacağınız videoları da herkes izleyebilir ve yorum yapabilir. İçeriği eğitim, spor, güzellik, sağlık, mizah içeriği, günlük yaşantı konulu video, şarkı, diziler, filmler, psikoloji vb. olabilir. Üye olmadan da Youtube kullanılacağı gibi siz Youtube’a üye olup daha olanaklı bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Peki, video izleme ve video paylaşma aracı olan Youtube üyelik iptali nasıl olur? Youtube üyelik iptali ücretli midir? Youtube üyelik iptali telefondan yapılır mı? Youtube üyelik iptali ücretsiz denemeden kaç gün sonra yapılırsa para ödemem? Youtube üyelik iptali yaptıktan sonra tekrar Youtube üyelik yapabilir miyim? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Youtube Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Youtube’nin iki sürümü vardır. Bunlar Youtube Music ve Youtube Premium’dur. İnsanların bu iki sürümü denemeden almak istemeyeceklerini bildiği için Youtube 3 ay deneme süreci koymuştur ve bu 3 ay denemek ücretsiz. 3 ayı geçtikten sonra Youtube Music ve Youtube Premium devam ettirmek istiyorsanız ücret ödemeniz gerekmektedir.

Web Üzerinden YoutubeÜyelik İptali

Peki, Youtube üyelik iptali web üzerinden nasıl olur? Profil fotoğrafınıza tıklayın. Çıkan kutucuklardan ücretli üyeliklere tıklayın. Daha sonra yönete dokunun ve son olarak Youtube üyeliği iptal et tuşuna dokunun. Artık Youtube üyelik iptaliniz gerçekleşmiştir.

Siz eğer ki Youtube hesabınızı dondurmak istiyorsanız o zaman devre dışı bırak seçeceğinden sonra iptal et yerine duraklata tıklayın. Hesabınız siz verdiğiniz süre içerisinde duraklatılacaktır. O süreden sonra Youtube üye olmaya devam edeceksiniz.

Mobilden YoutubeÜyelik İptali

Gelelim mobilden Youtube üyelik iptali nasıl olacağına. İphone için App store tıklayın, aboneliklere dokunun, Youtube Music/ Youtube Premium bölümünden üyeliğinizi iptal edin. Telefonunuz Android ise o zaman da Google Play Store’u açın. Hesabınızın açık olup olmadığına dikkat edin. Hesabınız açıksa menüye tıklayın. Menüden sonra aboneliklere tıklayın. İptal ettirmek istediğiniz aboneliğe dokunun ve son olarak aboneliği iptal et kutucuğuna basın. Artık Youtube hesabınız silinmiştir. Youtube üyelik iptali ücretli değildir.

Yorum yapın