Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali

Türk Telekom 179 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Türk Telekom hakkında bilinmesi gerekenleri ve Türk Telekom SIM menü servisi abonelik iptalini sizler için derledik.

Türk Telekom SIM menü servisi abonelik iptali nasıl yapılır? Türk Telekom nedir? Vb. bütün soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Türk Telekom müşterilerinin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir.

Türk Telekom bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Türk Telekom, Ocak 2016 yılından itibaren mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini Türk Telekom tek bir marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

Türk Telekom Hakkında

Türk Telekom 14,6 milyon sabit erişim hattı, 11,3 milyon geniş bant, 3,6 milyon TV, 22,8 milyon mobil aboneye ve toplamda 47,6 milyon aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla 81 ilde 31.530 çalışanıyla Türkiye’nin en büyük işverenlerinden biridir.

Türk Telekom 11 yıl üst üste Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası seçilmiştir. 2020 yılında da büyümesini arttıracağını söyleyen Türk Telekom geniş ağ bandıyla kullanıcılarına son teknoloji hizmet sunmaktadır.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan geniş bant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti, IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., proje geliştirme ve kurumsal risk sermayesi şirketi TT Ventures Proje Geliştirme A.Ş., elektrik tedarik ve satış şirketi TTES Elektrik Tedarik Satış A.Ş.’nin, toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International’ın doğrudan; Türk Telekom International iştiraklerinin, Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı Net Ekran şirketlerinin, cihaz satış şirketi TT Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’nin ve ödeme hizmetleri şirketi TT Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin ve rehberlik hizmetleri şirketi 118 18 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.’nin ise dolaylı olarak %100’üne sahiptir.

Türk Telekom SIM menü servisleri ve Türk Telekom SIM menü servis aboneliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızın devamında cevapları bulabilirsiniz.

Türk Telekom SIM Menü Servisi

Türk Telekom güncel ve keyifli içerikleri sayesinde kullanıcılarına eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Türk Telekom SIM menü servisi içerisinde pek çok farklı servisi barındırmaktadır. Bu servislere abonelik yaptırarak servislerden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom SIM menü servisleri Türk Telekom’un temel paketleridir.

Türk Telekom SIM menü servisleri cihaz fark etmeksizin bütün cihazlarda aynı şekilde mevcuttur. Türk Telekom SIM menü servislerinden abonelik yaparak yararlanabilirsiniz. Her abonelik için fiyatlandırma mevcuttur. Türk Telekom SIM menü içerisindeki başlıklar; spor, haber, şans oyunları, ekonomi ve fal gibi başlıklar mevcuttur. Türk Telekom SIM menü servis aboneliği için bilinmesi gerekenler şu şekildedir;

IOS uyumlu telefonlarınızdan, Ayarlar –> Telefon –> SIM Uygulamaları adımlarını izleyerek SIM menüye ulaşabilirsiniz. Android uyumlu telefonlarınız için uygulamalarınız arasından SIM menüyü seçerek isteğiniz kategorideki servisten yararlanabilirsiniz.

Menü içerisindeki tekil/sorgulamalı servisler 4 TL, abonelikli servisler ise 18 TL ve 21 TL’dir. Abonelikli servisler Türk Telekom mobil müşterilerine ilk 10 gün ücretsiz sunulmaktadır.

Abonelikli servisler, iptal edilmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenmektedir.

Servisten tüm Türk Telekom mobil aboneleri faydalanabilmektedir.

Türk Telekom SIM Menü Servis Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom SIM menü servis aboneliğinizi dilerseniz iptal edebilirsiniz. Türk Telekom SIM menü servisi abonelik iptali için sahip oldukları pakete ait olan bilgilere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu yüzden aboneliği ilk oluşturdukları zaman gelen mesajların silinmemesi gerekir.

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal kodunu 9222’ye göndererek Türk Telekom SIM menü servis aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Türk Telekom SIM menü servis aboneliğinizi iptal ettiğinizde ilgili dönme için ücret iadesi yapılmaz.

“Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali” üzerine 6 yorum

 1. ilk mesajı sildiğim için servise ait iptal keywordunu bilmiyorum SIM Menü Servisi SON DAKIKA Abonelik İptalini nasıl gerçeklestirebilirim

  Cevapla
 2. Ne olur yardım edin eger bu mesajı görüyorsanız ilk mesajı sildigim için iptal keywordu biliyorum son dakika ne olur biliyorsanız yazın

  Cevapla
 3. IPTAL TERAZİ … IPTAL BEŞİKTAŞ… IPTAL BASKETBOL VS. hangine abone oldu isen bu şekil 9222 mesaj atmaniz yeterli IPTAL edildi bilgisi gelir.

  Cevapla
 4. Aynı durum benimde başıma geldi, iptal aslan yazıp mesajı göndermeye çalışyım gitmedi, ben de bu numarayı aradım. 08505321798 Hemen iptal ettiler.

  Cevapla

Yorum yapın