Mynet Üyelik İptali

Konu Başlıkları

1999 yılında kurulan Mynet Türkiye’nin ilk Türkçe internet sitesi özelliğini taşımaktadır. Bu zamana kadar hizmet verdiği internet kullanıcı sayısı 15,8 milyona ulaşmıştır. Sizde bu kullanıcılardan biriyseniz ve artık üyeliğinize devam etmek istemiyorsanız Mynet üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Mynet üyelik iptali nasıl yapılır? Mynet üyelik iptalini yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Mobilden Mynet üyelik iptali nasıl yapılır? vb. bütün sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Mynet Türkiye’nin en büyük internet platformlarından ve aynı zamanda dünyanın en fazla ziyaret edilen internet sitelerinden biridir. Uzun yıllardır varlığını sürdüren ve kendine rakip tanımayan Mynet kullanıcıların internet hizmetlerini kolay, eğlenceli ve uygun bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için yaratılmış bir platformdur.

Mynet içerisinde 20’den fazla servis bulunmaktadır. Bunlar; finans, haber, spor, otomobil, oyun, sinema, magazin, trend, kadın,sağlık vb. dir. Ücretsiz olarak da yararlanabilceğiniz bu servisler için üyelik almanız durumunda ekstra özellikler eklenmektedir.

Mynet’in Sunduğu Hizmetler

Mynet her yaş grubuna ve her insana hitap edebilecek pek çok servisi mevcuttur. 20’den fazla servisi bulunan Mynet’te herhangi bir servise ulaşmanız oldukça kolaydır. Öncelikle Mynet’e üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede daha fazla servisten daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Misafir olarak da Mynet’i kullanabilirsiniz üyelikteki avantajlardan yararlanamazsınız. Örneğin; Misafir olarak katılıp da oynayacağınız oyunlar da kazandığınız puanlar kalıcı olmaz ve bir sonraki girişinizde puanınız sıfırlanır. Ancak Mynet üyeliğiniz varsa bu puanlarınızın kalıcılığı olur.

Mynet sosyal medya üzerinden de büyük ilgi görmektedir. Facebook, twitter, pinterest, youtube ve instagram gibi sosyal ağlarda da paylaşım yaparak takipçi sayısını arttırmaktadır.

Mynet sunduğu hizmetlere ek olarak beğenmediğiniz ya da daha iyi olacağını düşündüğünüz şeylerle ilgili dilerseniz görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Mynet Üyelik İptalinden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mynet hesabınızı iptal etmeniz durumunda hesabınızdaki bütün bilgiler silinecektir. Bu yüzden kaybolmasını istemediğiniz bir bilgi varsa Mynet üyelik iptalinden önce bu bilgileri başka bir yere kaydetmelisiniz.

Ayrıca yine Mynet’te iletişim halinde olduğunuz başka insanlar varsa üyeliğinizi iptal etmeden önce bu kişiler ile görüşüp iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Çünkü Mynet üyelik iptalini gerçekleştirdiğinizde Mynet’te ki iletişim bilgilerinizde kaybolacaktır.

Oyun Sektöründe Mynet

Mynet oyun sektörüne tarayıcı tabanlı, tek oyunculu flash oyunlar ile giriş yapmıştı. Ardından çevrim içi okey, tavla, pişti, kağıt vb. çok oyunculu oyunlara yönelmiştir.

Mynet, yerli oyun yapımcısı Sobee tarafından geliştirilen Futbol Menajer ve üç boyutlu Semih Saygıner’le Bilardo Magic oyunlarını 2004 senesinde yayımladı. Aynı firmaya ait, ilk Türk devasa çevrim içi rol yapma oyunu sıfatını taşıyan İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyunun, dağıtımcılığı gerçekleştirildi. İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyun, 1 Nisan 2007 tarihinde tam sürüme geçti. Yine 2007 yılında geniş bir indirilebilir oyun yelpazesine sahip olan Avrupalı Boonty firması ile iş birliğine gidildi ve ardından firmanın kataloğunda yer alan oyunların birçoğu, Mynet üzerinden Türkçe açıklamaları ile yayımlandı.

2008 yılına gelindiğindeyse, Céidot ekibinin ilk ürünleri Hükümran Senfoni Online’nın Türkiye dağıtımcılığı duyuruldu. 2008 yılında kullanıcıların sosyal medya siteleri üzerinde oyun oynama alışkanlıkların artmasıyla birlikte yatırımlarını bu tarafa yönlendiren Mynet, Facebook platformu üzerinde oyun geliştirmeye başladı. 2014 yılında Facebook üzerindeki aylık aktif oyuncu sayısı 4 Milyona yaklaşan Mynet’in oyunlarını web’ de, mobil platformlarda ve Facebook üzerinde 10 Milyonun üzerinde aktif oyuncu oynamaktadır.

Oyun sektöründe gösterdiği başarısı ve topladığı kullanıcıları ile 2013 Webrazzi ödüllerinde “Mynet Çanak Okey” yılın mobil oyunu seçilmiştir.

Video Sektöründe Mynet

Mynet video sektöründen kullanıcılarına eğitimden eğlenceye birçok içerik sunmaktadır. 2013 yılında satın aldığı nasil.tv ve vidobu.com sayesinde video sektöründe ki faaliyetlerini arttırdı. Satın adlığı iki tür video ile erişimini arttıran Mynet bilgilerini ve videolarını güncel tutarak kullanıcıların azalmaması hatta artması için çaba göstermektedir. İnternette görebileceğiniz her türlü içerikteki videolara Mynet’te ulaşabilirsiniz.

Mynet Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Haberden spora, finanstan videoya, yemekten oyuna, kadından magazine, sinemadan eğitime birçok konuda servisi bulunan Mynet 2 Temmuz 2019 tarihine kadar ücretsiz olarak kullanılmaktaydı ancak bu tarihten itibaren paralı kullanılmaya başlandı. Eğer sizlerin de Mynet hesabı var ve ücret ödemek istemiyorsanız üyeliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir. Mynet üyelik iptali üç şekilde olmaktadır.

  • Telefon ile arayarak
  • Bilgisayar üzerinden
  • Mobil üzerinden

Telefon ile Arayarak Mynet Üyelik İptalini Gerçekleştirme

Mynet üyelik hizmetinden iptal etmediğiniz sürece sınırsız süre ile yararlanmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz 0212 328 15 15’i arayarak Mynet müşteri hizmetleri üzerinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Eğer Mynet’ten satın aldığınız herhangi bir ürün varsa, üyeliğinizi iptal edemezsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde Mynet’ten kullandığınız tüm hizmetlerin (Email, Oyun vb.) kapanacağını unutmamalısınız.

Bilgisayar Üzerinden Mynet Üyelik İptalini Gerçekleştirme

Mynet üyelik iptalini telefonla yapabileceğiniz gibi dilerseniz bilgisayardan da yapabilirsiniz. Öncelikle https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpage&formname=member linkine tıklayarak Mynet’te oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra Mynet hesap kapatma bölümüne gelerek hangi sebepten hesabı kapatmak istediklerini yazmaları gerekmektedir. Ardından Mynet hesabının şifresini girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi doğru yazdığınız takdirde Mynet üyeliğiniz iptal edilecektir. Bir daha aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapamazsınız. Ancak dilerseniz farklı bir kullanıcı adı ile tekrardan Mynet hesabı açabilirsiniz.

Mobil Üzerinden Mynet Üyelik İptalini Gerçekleştirme

Mobil cihazlarınızdaki tarayıcılarınızdan yukarıda belirttiğimiz linke tıklayarak hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Mynet hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap kapatma bölümüne gelerek hangi sebepten hesabınızı kapattığınızı belirtmeniz gerekmektedir. Bu işlemi de tamamladıktan sonra sizden son olarak şifrenizi girmeniz istenmektedir. Şifrenizi doğru girdiyseniz eğer Mynet üyeliğiniz iptal edilecektir. Bilgisayar ve mobil üzerinden Mynet üyelik iptali için yapılacaklar aynı şekildedir.

Mynet İletişim Bilgileri

Mynet yöneticileri ile iletişime geçmek ve onlarında bilmelerini istediğiniz konular için iletişim bilgilerini yazımızın devamında sizinle paylaştık. Mynet ile iletişim kurabilmeniz için 3 yol vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Telefon ile
  • Adres ile
  • Mail adresi ile

Mynet iletişim için telefon numarası: 0212 328 15 15
Mynet iletişim için adres bilgileri: Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 ISTANBUL
Mynet iletişim için mail adresi: info@mynet.com

Yorum yapın