Blu TV Üyelik İptali

Geniş arşiviyle yüzlerce film, dizi, anime ve belgeselleri sizinle buluşturan Blu TV akıllı televizyon sistemleri (smart TV), mobil cihazlar ve bilgisayarlardan kısacası hemen hemen her yerden erişimle dijital yayın platformu özelliği taşıyor. Blu TV üyelik işlemini iptal ettirmek için farklı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemleri adım adım uygulayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Blu TV aylık ve yıllık olmak üzere iki çeşit abonelik türünü uyguluyor. 12 aylık yıllık abonelikler sözleşme gerektirmediği için iptal işlemiyle birlikte tarafınıza hiçbir cayma bedeli yansıtılmaz. Üyelik iptali tamamen yasal bir hak olup tüm üyelerin hızlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı bulduğu bir süreci meydana getirmektedir.

Üyelik işlemini iptal ettireceğiniz başlıca mecralar;
müşteri hizmetlerine bağlanarak,
hesabınıza erişim sağlayarak,
operatörünüzü mobil ödemeye kapatarak
gerçekleştirebilirsiniz. Bu farklı iptal yöntemleriyle üyeliğiniz deaktif hale gelecek Blu TV üyelik iptali gerçekleşmiş olacaktır.

Blu TV Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Üyelik İptali

2016 yılında Doğan Holding tarafından faaliyete başlayan dijital yayın platformu müşteri hizmetlerine bağlanarak üyelik iptali talebi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 0 850 210 52 58 olup haftanın 7 günü ve günün 24 saati boyunca her an ulaşabilme şansınız bulunuyor. Sizinle görüşme yapacak müşteri temsilcisi kalite standartlarını arttırmak ve de güvenliğiniz açısından görüşmelerinizi kayıt altında tutuyor.

Üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinize ilişkin kendisiyle görüşme gerçekleştirerek üyeliğin sonlandırılmasını operatöre bırakabilirsiniz. Bu sayede üyeliğinizin gerçekten de sonlandırılmasından bu sayede kesinlikle emin olmuş olursunuz. Müşteri hizmetlerine 7/24 her an bağlanabilir ve Blu TV üyelik iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Blu TV Hesabım Üzerinden Üyelik İptali

Blu TV üyelerinin kendileri de üyelik iptalini anında gerçekleştirebilir. Bunun için beklemeye gerek yok. Üstelik herhangi bir sözleşme olmadığından dolayı cayma bedeli de ödemezsiniz. Hesabım – Ödeme Bilgilerim – İptal Et yolunu takip ederek oturum açtıktan sonra kısa süre içerisinde üyeliğini bu yolla da sonlandırmış olacaksınız.

Yüzlerce hatta binlerce ödüllü yerli ve yabancı film, dizi ve belgeselleri full hd yüksek çözünürlük kalitesinde sizlerle buluşturan dijital yayın platformu yıllık abonelik iptallerinde de herhangi bir cayma bedeli istemez. Ücretsiz olarak deneme sürenizi doldurduktan sonra hesabınız üzerinden üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Üstelik deneme süreci boyunca seyrettiğiniz tüm yapımlardan hiçbir şekilde ücretlendirme söz konusu olmayacaktır.

Blu TV Uygulama İçi Satın Alma Üyelik İptali

Doğan Holding tarafından 2016 yılıyla birlikte dijital yayın sağlayıcı olarak hizmet veren Blu TV üyelik iptali uygulama içi satın alma yöntemiyle kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Bunun için App Store uygulamasını iPhone cihazda açtıktan sonra sayfayı en aşağı kaydırın. Bu bölümde sayfa kimliğini göster yazısına giderek Abonelikler – Blu TV – İptal Et yolunu takip ederek blu tv üyelik iptali sağlayabilirsiniz. Uygulama içi satın alma yöntemiyle gerçekleştirilecek bu üyelik iptali sayesinde kısa süre içerisinde üyeliğiniz tamamen sonlandırılmış olacak. Dilerseniz daha sonra yeniden üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Turkcell Blu TV Üyelik İptali

Faturalı hat sahipleri operatörlerinin mobil ödemeye açık olmasıyla Blu TV aboneliği başlatmış olabiliyor. Fakat bazı müşteriler bu aboneliği yanlışlıkla ya da çocuklarının başlattığı gibi gerekçelerle iptal ettirmek istiyor. Turkcell operatörü için Blu TV abonelik işlemini sadece basit bir sms atarak sonlandırabilirsiniz.

Mobil ödeme sayesinde gerçekleşen bu uygulama akıllı cihazlar üzerinden dizi, film ve belgesel seyretme imkanı sunar. Üyelik iptali için blutv IPTAL yazıp 3544’e sms atmanız gerekiyor. Bu sms’in ardından üyeliğinizin sonlandırıldığı konusunda sizi bilgilendiren bir mesaj alacaksınız. Mesajı aldıktan sonra Blu TV üyelik iptali gerçekleşir.

Vodafone Blu TV Üyelik İptali

Vodafone operatörü kullananlar mobil ödemeyle başlattıkları üyelik iptalini sonlandırmak istiyor. Genellikle küçük yaştaki çocuklar tarafından bilinçsiz bir şekilde başlatılan bu abonelik işlemi cep telefonunu asıl kullanan kişi tarafından iptal ettirilmek isteniyor.

Ayrıca bilinçli olarak denemek amacıyla başlatılmış olan Blu TV üyelikleri de elbette var. Platformdan memnun kalmayan ya da gerek duymayan kişilerin üyelik iptalini sonlandırarak Blu TV üyelik iptali sms yoluyla gerçekleştirmesi gerekiyor.

Vodafone üyelik iptali için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a mesaj atılması yeterlidir. Burada hangi paket adına üyeyseniz o paket adını büyük karakterlerle ve de bitişik olacak şekilde 8800’a mesaj göndermeniz sonrası üyeliğinizin iptaline ilişkin size gelecek bilgilendirme mesajının ardından üyeliğiniz sona erecektir. Fakat en son size yine bir adet fatura çıkacaktır.

Türk Telekom Blu TV Üyelik İptali

Türk Telekom operatörünü kullananların Blu TV üyelik işlemi Hesabım – Ödeme Bilgilerim – İptal Et üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu adımları aşama aşama izledikten sonra mobil ödemeye açık hattınızdan üyeliğin sona erdirilmesi mümkün olacaktır. Bu işlemin ardından yeniden dilediğiniz zaman üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Blu TV Üyelik İptali Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Blu TV 2016 yılında Doğan Holding tarafından dijital yayın platformu olarak yayın hayatına başlamıştır. İçeriğinde yüzlerce hatta binlerce telif hakkı satın alınmış üstelik ödüllü filmleri, dizileri, belgeselleri ve sinema paketlerini bulabileceksiniz. Ayrıca şifreli spor karşılaşmalarını da bu platform üzerinden abonelik başlatarak şifresiz olarak yüksek çözünürlük kalitesinde dilediğiniz her yerden rahatça seyretme şansını da yakalamış olacaksınız.

Abonelik sürecinde herhangi bir kontrat söz konusu değildir. Üyeler diledikleri ay üyeliklerini tek taraflı feshetme hakkına sahip olup herhangi bir cayma bedeli de ödemez.

Blu TV Üyelik İptali Hemen Olur Mu?

Hesabım – Ödeme Bilgilerim – İptal Et adımını takip ederek Blu TV üyelik iptali hemen anında gerçekleştirebilirsiniz.

SMS yoluyla gerçekleştirilen abonelik iptalinde size gönderilecek bilgilendirme mesajının ardından üyelik iptali gerçekleşir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilecek üyelik iptalinde de yine tarafınızdan onay alınarak size gönderilen iptal mesajının ardından bu hizmet durdurulur.

Blu TV Üyelik İptalinde Cayma Bedeli Var Mı?

Kesinlikle hayır. Aylık aboneliklerde olduğu gibi yıllık aboneliklerde de herhangi bir cayma bedeli söz konusu değildir. Bu bakımdan 12 aylık aboneliklerde tarafınıza hiçbir cayma bedeli yansıtılmadan dilediğiniz ayda üyelik iptalini hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Blu TV Deneme Süresi Bittikten Sonra Ücret Ödeyecek Miyim?

Hayır herhangi bir ücret ödemezsiniz. Doğan Holding bu hizmetini tanımanız açısından size bir aylık deneme hesabı açar. Bu 1 aylık deneme hesabıyla platformun tüm özelliklerini değerlendirme ve tanıma imkanınız olacaktır. 1 aylık kullanımdan sonra dilerseniz ücretli abonelik başlatabilir dilerseniz deneme hesabını kapatarak üyeliği sonlandırabilirsiniz.

Deneme süresi bittikten sonra kesinlikle hiçbir şekilde üyelik zorunluluğunuz bulunmaz. Deneme sürecinde izlediğiniz tüm yapımlardan da herhangi bir ücret kesintisi uygulanmaz.

Blu TV Aylık ve Yıllık Abonelik Arasındaki Fark Nedir?

Aylık ve yıllık abonelik iptallerinde cayma bedeli uygulanmaz. Aradaki fark yıllık 12 ay boyunca Blu TV üyeliğini sürdürenlerin ekstra premium özelliklerden de yararlanma olanağı bulmasıdır. Ev sinema sistemleri ve ekstra hediye çekilişleriyle kazanç elde etmesidir. Ayrıca yıllık abonelik işlemini düzenli gerçekleştiren üyelere özel içerikler de sunulmaktadır.

Yıllık aboneliklerde daha kapsamlı üyelik türleri bulunmakta ve üye beğenilerine göre üyelik seçimi yapabilme şansı yakalamaktadır. Aylık aboneliklerde ise üyelik seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Bu yöntemlerin her ikisinin iptalinde ise hiçbir cayma bedeli ödenmemektedir. Üyeler herhangi bir bağlayıcılığı olmadan diledikleri an ayrılabilir.

“Blu TV Üyelik İptali” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba iptal seçeneği çıkmıyor ve sms kodlaması ile hatalı mesaj uyarısı alıyorum. Desteğinizi rica ederim.

    Cevapla

Yorum yapın