Jolly Tur Rezervasyon İptali

Jolly Tur’un yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı konaklama seçeneği ve geniş kapsamlı turlar ile uygun fiyatlı tatil paketlerine ulaşabilirsiniz. 33 yıllık deneyimi ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştüren Jolly Tur’un binlerce müşterisi bulunmaktadır. Sizlerde Jolly Tur’dan rezervasyon yaptırdıysanız ve belirli sebeplerden rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekirse yapmanız gerekenler çok basit.

Jolly Tur rezervasyon iptali nasıl yapılır? Jolly Tur rezervasyon iptalinde paramı geri alabilir miyim? Vb. merak ettiğinizi tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Jolly Tur Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Jolly Tur ile yurt içinde veya yurt dışında istediğiniz yere anında rezervasyon yapabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyonlarda iptal güvence paketi seçtiyseniz eğer rezervasyon iptaliniz oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz. İptal işleminin ardından hangi bankayla ödeme yaptıysanız o bankaya geri paranız iade edilecektir. Ancak iptal güvence paketini seçmediyseniz işte o zaman iptal işlemi yapsanız da ödediğiniz paranın iadesi yapılamamaktadır.

Jolly Tur müşterilerinin daha güvende olabilmesi için iptal güvence paketi oluşturmuştur. Bu paket sayesinde tesis giriş gününe 72 saat kala koşulsuz ve %100 geri ödemeli olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. İptal işlemlerinizi dilerseniz Jolly Tur’un internet adresinden dilerseniz de Jolly Tur çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

İptal Güvence Paketi Nedir?

İptal güvence paketi en az 3 gece, en çok 14 gece için ve tesise girişten en az 30 gün önce yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. İptal güvence paketini rezervasyon tarihinizden itibaren 7 gün içinde alabilirsiniz.

Rezervasyon tarihinizden itibaren 8. günde bu paketi alma hakkınız sona ermektedir. Jolly Tur iptal güvence paketi ile tesise giriş tarihinizden 72 saat önce rezervasyonunuzu iptal ettiğiniz takdirde paranız %100 kesintisiz olarak hesabınıza geri yatırılmakta ve rezervasyonunuz iptal edilmektedir.

Rezervasyon tutarınıza göre iptal güvence paketinin fiyatları değişmektedir. 10 TL’den başlayan paketin fiyatı 290 TL’ye çıkmaktadır. 2019 yılına ait Jolly Tur iptal güvence paketinin fiyatlarından bazıları şöyledir;

1-1000 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 10 TL
5001-5500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 55 TL
10001-10500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 105 TL
15501-16000 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 160 TL
25001-25500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 255 TL

“Jolly Tur Rezervasyon İptali” üzerine 9 yorum

 1. Merhaba,
  03 – 05 / 04 / 2020 tarihleri arasında Fantasia De Luxe Kuşadası otelinin açılış tarihini 24/04/2020 tarihine ertelemesi neticesinde rezervasyonumun iptal edilmesini talap etmekteyim.
  HD-2002P3KA rezervasyon numarası ile ilgili işlemin iptal edilerek ödemelerimin durdurulmasını ve
  yapılan ödemelerin iade edilmesini konusunda gereğini rica ederim.

  Saygılarımla,

  Cevapla
 2. Merhaba,
  07 – 10 / 07 / 2020 tarihleri arasında Daima Biz Hotel’de yapmayı planladığım konaklamanın o dönemde ki tatilimin iptal edilmesinden dolayı rezervasyonumun iptal edilmesini talep etmekteyim.
  HD-2001XPMS rezervasyon numarası ile ilgili işlemin iptal edilerek ödemelerimin durdurulmasını ve
  yapılan ödemelerin iade edilmesini konusunda gereğini rica ederim.

  Cevapla
 3. merhaba 03-10 ağustos 2020 bodrum greenport hotel deki HD-2002BJTM rezervasyon no lu tatilimi hastalığım dolayısıyla iptal etmek istiyorum. Rezervasyonumun iptal edilerek ödemelerimin durdurulmasını ve yaptığım ödemelerin tarafıma iade edilmesi gereğini arz ederim.

  Cevapla
  • Merhaba iyi günler.08.12 haziran 2020 kemer mirage resort oteldeki HD2002LTSP rezervasyon nolu tatilimi koranaysa dolayı iptal ettirmek istiyorum.yaptığım ödemeler hesabımı ma iade edilmesini arz ederim.

   Cevapla
 4. Fatma Kanina dedi ki
  18-22 Mayıs Kuşadası Atlantic Holiday Beach HD-2001NP2X rezervasyon numaralı islemimim otelin kapalı olmasından dolayı iptal etmek istiyorum Şimdiye kadar ödediğim paranın tarafıma geri ödenmesini ve gelecek ödemelerimin iptal edilmesini istiyorum

  Cevapla
 5. 😡😡Jolly Tur 9 -10 Mart tarihinde 1 Mayıs tarihli kültür turu için 10 kişilik bir rezervasyon gerçekleştirerek ödemelerimizi yaptık ;18 Mart tarihi itibarıyla gezimizin iptalini istedik. Jolly Tur marttan bu yana ısrarla iptal işlemini gerçekleştirmemekte ve kredi kartlarımızdan ödemeleri çekmeye devam etmektedir. Oyalama siyasetiyle müşterisini mağdur eden ve piyasa koşullarından faydalanan, müşteri haklarını gözardı eden bu firma işine geldiği gibi davranıp müşterilerine farklı muamelelerde bulunmaktadır. Bu 10 kişilik grup içinde 2 kişinin kredi kartlarına iade yaparken diğerlerini ise farklı bahanelerle ötelemektedir. Aynı tarihlerde yapılan ödemelerin iade süreciyle ilgili bahaneleri artık kabul edilemez boyuttadır.

  Cevapla
 6. Merhaba,
  21-26/ 06 / 2020 tarihleri arasında Grand üçel Hotel’de yapmayı planladığım konaklamanın o dönemde ki tatilimin iptal edilmesinden dolayı rezervasyonumun iptal edilmesini talep etmekteyim.
  HD-2002P5CJ rezervasyon numarası ile ilgili işlemin iptal edilerek ödemelerimin durdurulmasını ve
  yapılan ödemelerin iade edilmesini konusunda gereğini rica ederim.

  Cevapla
 7. Merhaba,
  1-5 Temmuz 2020 tarihli Antalya Manavgat Euphoria Palm Beach Resort oteldeki
  HD-1911NPYA rezervazyon nolu tatilimi sağlık problemlerimden dolayı iptal ettirmek istiyorum.Şimdiye kadar ödediğim paraların geri ödenmesini, kalan tutarların iptal edilmesini,
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  Cevapla
 8. Slm ben mart 2020den beri rezervasyonumun iptal edilmesini paramın iade edilmesini istiyorum ancak su ana kadar çözüm alamadım
  Iptal etmiyorlar
  Bu firmaya yakışmıyor bizi neden mağdur ediyorsunuz
  Eşimle ayrılma noktasına geldim
  Çocuğunu kursuna gönderemiyorum parayı alamadığım için
  Ne olur paramı iade edin
  Rezervasyon kodu:Hd_19124JHP

  Cevapla

Yorum yapın