Jolly Tur Rezervasyon İptali

Jolly Tur Rezervasyon İptali

14 Ocak 2020 9 Yazar: admin

Jolly Tur’un yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı konaklama seçeneği ve geniş kapsamlı turlar ile uygun fiyatlı tatil paketlerine ulaşabilirsiniz. 33 yıllık deneyimi ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştüren Jolly Tur’un binlerce müşterisi bulunmaktadır. Sizlerde Jolly Tur’dan rezervasyon yaptırdıysanız ve belirli sebeplerden rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekirse yapmanız gerekenler çok basit.

Jolly Tur rezervasyon iptali nasıl yapılır? Jolly Tur rezervasyon iptalinde paramı geri alabilir miyim? Vb. merak ettiğinizi tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Jolly Tur Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Jolly Tur ile yurt içinde veya yurt dışında istediğiniz yere anında rezervasyon yapabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyonlarda iptal güvence paketi seçtiyseniz eğer rezervasyon iptaliniz oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz. İptal işleminin ardından hangi bankayla ödeme yaptıysanız o bankaya geri paranız iade edilecektir. Ancak iptal güvence paketini seçmediyseniz işte o zaman iptal işlemi yapsanız da ödediğiniz paranın iadesi yapılamamaktadır.

Jolly Tur müşterilerinin daha güvende olabilmesi için iptal güvence paketi oluşturmuştur. Bu paket sayesinde tesis giriş gününe 72 saat kala koşulsuz ve %100 geri ödemeli olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. İptal işlemlerinizi dilerseniz Jolly Tur’un internet adresinden dilerseniz de Jolly Tur çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

İptal Güvence Paketi Nedir?

İptal güvence paketi en az 3 gece, en çok 14 gece için ve tesise girişten en az 30 gün önce yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. İptal güvence paketini rezervasyon tarihinizden itibaren 7 gün içinde alabilirsiniz.

Rezervasyon tarihinizden itibaren 8. günde bu paketi alma hakkınız sona ermektedir. Jolly Tur iptal güvence paketi ile tesise giriş tarihinizden 72 saat önce rezervasyonunuzu iptal ettiğiniz takdirde paranız %100 kesintisiz olarak hesabınıza geri yatırılmakta ve rezervasyonunuz iptal edilmektedir.

Rezervasyon tutarınıza göre iptal güvence paketinin fiyatları değişmektedir. 10 TL’den başlayan paketin fiyatı 290 TL’ye çıkmaktadır. 2019 yılına ait Jolly Tur iptal güvence paketinin fiyatlarından bazıları şöyledir;

deneme

1-1000 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 10 TL
5001-5500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 55 TL
10001-10500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 105 TL
15501-16000 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 160 TL
25001-25500 TL arası rezervasyon tutarları için iptal güvence paketinin fiyatı 255 TL