Pamukkale Turizm Bilet İptali

Pamukkale Turizm 1962 yılında Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulmuştur. Pamukkale turizm genel merkezini İzmir’e taşımıştır ve halen İzmir merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlayan Pamukkale Turizm ile konforlu ve güvenilir seyahat edebilirsiniz. Pamukkale Turizm bilet iptali bilet alımı kadar kolaydır.

Pamukkale Turizm bilet iptali nasıl yapılır? Pamukkale Turizm bilet iptali sonrası paramı geri alabilir miyim? Vb merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Pamukkale Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Pamukkale Turizm ile seyahat edecek olanlar Pamukkale Turizm acentelerine giderek yapabilirsiniz. Dilerseniz Pamukkale Turizm iletişim hattını arayarak bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Pamukkale turizm iletişim hattı 0850 333 35 35 dir. Diğer bir yol ise Pamukkale Turizmin internet sayfasına girerek bilet alma işleminizi kolayca halledebilirsiniz.

Seyahatiniz için kalkış ve varış noktalarını seçerek ardından seyahat tarihinizde seçip otobüs seferlerini listeleyebilirsiniz. Bu listelemeden size uygun saati seçtikten sonra sizi koltuk seçimi için yönlendirme yapılacaktır. Koltuğunuzu da seçtikten sonra ödeme işleminizi yapıp biletinizi alabilirsiniz.

2+1 konforu ve ücretsiz wifi hizmetiyle Pamukkale Turizm sıkılmayacağınız bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır. Koltukların arkasında yer alan ekranlarda dilediğiniz film veya diziyi izleyebilirsiniz. Ayrıca açık büfesi ile sınırsız su, çay ve meşrubatlara ek olarak atıştırmalıklardan da yararlanabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Pamukkale Turizm’den aldığınız biletleri günü geçmeden iptal edebilme hakkına sahipsiniz. Güne geçen biletler için tarafınıza maalesef ödeme yapılmamaktadır. Bu yüzden seyahatinizi yapamayacaksanız bir gün önceden mutlaka biletinizi iptal etmelisiniz. Bilet iptali de bilet alımı gibi farklı yöntemlerden yapılabilir.

Eğer biletlerinizi acentelerden aldıysanız acentelere giderek ya da Pamukkale Turizm çağrı merkezini arayarak iptal edebilirsiniz. Biletlerinizi online olarak Pamukkale Turizm internet sayfasından aldıysanız yine internet sayfasından iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla aldığınız biletlerinizi de dilerseniz acentelere gidip dilerseniz de çağrı merkezini arayarak Pamukkale Turizm biletinizi iptal edebilirsiniz.

Pamukkale Turizm internet adresi https://www.pamukkale.com.tr/ dir.
Pamukkale Turizm çağrı merkez numarası 0850 333 35 35 dir.

Biletlerinizin iptali için geçerli süre sefer saatinizden 12 saat öncedir. Bu süreyi aştığınız takdirde biletinizin iptal olmayacağını bilmelisiniz. İptal işlemi yaptığınızda para size gei ödenmektedir.

“Pamukkale Turizm Bilet İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın