Netflix Üyelik İptali

Netflix üyelerine binlerce dizi, film ve belgesel seyretme imkanı tanıyan dijital yayın platformudur. 30 gün ücretsiz deneme hesabıyla orijinal yapımları ultra hd çözünürlük kalitesiyle izleme olanağı sunar.

Üyelik işlemini e-posta adresiyle hızlı bir şekilde sitenin web sayfası üzerinden hızlıca gerçekleştirerek 30 günlük deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Netflix hesabını iptal ettirmek için Netflix üyeliği iptali herhangi bir taahhüde bağlı kalmadan aylık faturanızı ödeyerek iptal işlemini hızlıca sağlamanız mümkün.

Netflix Hesap İptali

Üyelik iptali için öncelikle elektronik posta adresi ve şifrenizle Netflix platformuna giriş yapmanız gerekiyor.

İki farklı üyelik işlemi bulunuyor. Bunlardan birisi Yayın Planları diğeri ise DVD planları olarak premium üyelik türüne giriyor. Ödüllü film, dizi ve belgesellere bu üyelikte izleme şansınız bulunuyor. Üyelik işlemini internet üzerinden hızlıca gerçekleştirerek herhangi bir bağlayıcılık söz konusu olmadan üyeliğini tek taraflı feshetme hakkınız bulunmaktadır.

  1. Öncelikle https://www.netflix.com/cancelplan bağlantısına tıklayarak Üyeliği İptal Et deyin.
  2. Üyeliği İptal Et’e tıkladıktan sonra sizi Artık İzlemek İstemiyor Musunuz ve Bizimle Kalın olmak üzere iki ekran karşılayacak.
  3. Artık İzlemek İstemiyor Musunuz ekranının en altında mavi yazıyla İptal İşlemini Tamamla komutu bulunmaktadır. Tıkladıktan sonra üyelik işleminiz iptal edilmiş olacak.

Netflix Üyelik İptalinde Taahhüt

Netflix dijital yayın platformu olup geniş film, dizi, animasyon, belgesel arşiviyle üyelerin video yayınlara ulaşmasını sağlar. Aylık 17,99 TL sabit fiyatıyla bu geniş arşivi seyretme şansı yakalayacaksınız.

Üyelik işlemini iptal ettirmek adına da herhangi bir bağlayıcılık söz konusu olmayacaktır. İptal işlemiyle en son çıkacak faturayı ödedikten sonra üyelik işleminizi Netflix üyeliği iptali ile tamamlamış olacaksınız. Üyeliğiniz ilk 15 gün boyunca askıda kalacak ve bu süre zarfında herhangi bir şekilde oturum açmamanız durumunda tamamen kapatılacaktır.

Kapatılmış hesabı yeniden aktif ettirmek için [email protected] adresine yeniden aktivasyon işlemi için destek mesajı göndererek geri bildirim oluşturmanız yeterlidir.

Netflix Üyelik Sonrası Aktivasyon

Üyelik işlemini iptal ettiren üyeler yeniden Netflix üyeliklerini ekstra bir hesap açmaya gerek kalmadan aktif edebilir. Bunun için destek merkeziyle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Bu üyelik isteyen kullanıcıların yeniden bir hesap açtırma işlemiyle uğraşmadan deaktif halde bulunan üyeliklerini yeniden aktif etmeleri adına sağlanan kolaylıktır. Netflix ödüllü yerli ve yabancı binlerce yapımları ayağınıza kadar getiren ultra hd kalitede yayın platformu olmayı sürdürmektedir. Yayın platformu tarafından tüm yapımlar telif hakkı satın alınmış orijinal yapımlardır.

Netflix Üyelik İptali Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik işlemini iptal ettirmeyi düşünen hesap sahipleri için hazırlanan içerikte Netflix üyeliği iptali ile ilgili merak edilen sorulara yanıt verilmiştir. Bu sayede üyelik süreci ve iptali sonrasında üyelerin herhangi bir yaptırımla karşılaşıp karşılaşmayacakları konusunda akıllarına takılan tüm sorular yanıtlanıyor.

Netflix Üyeliğimi Ne Zaman İptal Ettirebilirim?

Netflix esnek bir yapıya sahip olup üyelerinin diledikleri an herhangi bir bağlayıcılık durumu olmadan iptal işlemini gerçekleştirir. Üstelik bunun için hesap sahiplerinin doğrudan kendisinin sadece 3 adımla üyelik işlemini sonlandırması da mümkün. Yapacağınız tek şey e-posta adresi ve parolayla hesabınızda oturum açtıktan sonra üyelik iptali için ilgili bağlantıya ulaşmanız olacak.

Herhangi bir sözleşme şartı olmadığından üyelerin iptal işlemini son derece hızlı bir şekilde anında gerçekleştirmesi söz konusu olmaktadır. Netflix üyelik işlemiyle 30 günlük deneme sürümü sonrasında da herhangi bir ücretlendirme olmaz.

Netflix 30 Günlük Deneme Sonrası İptal Ettirirsem Fatura Öder Miyim?

Netflix dünyanın dört bir köşesinde bilgisayardan, akıllı cep telefonlarından ya da tabletlerden binlerce film, dizi, belgesel, anime ve daha pek çok içeriğe ulaşmanızı sağlayan dijital yayın platformudur. 30 gün boyunca herhangi bir abonelik şartı olmadan deneme hesapla oturum açma hakkı tanımaktadır.

1 aylık deneme sürecinin ardından dilerseniz üyelik açmadan ayrılabilirsiniz. Bu konuda Netflix üyelerine herhangi bir bağlayıcılık veya sözleşme şartı aramaz. 30 gün boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde deneme işlemini tamamladıktan sonra Netflix üyeliği iptali için hiçbir şekilde fatura ödemezsiniz.

Netflix Üyeliğim Ne Zaman İptal Olur?

Üyelik işlemine yönelik iptal komutu vermenizle birlikte üyeliğiniz 15 gün askıya alınır. Bu üyeliğinizi cayma hakkına sahip olarak yeniden aktif hale getirmeniz (deaktivasyon süreci) için tanınan süreçtir. Bu süre zarfında herhangi bir şekilde oturum açmadığınız zaman üyeliğiniz tamamen silinir ve yeniden üyelik için e-posta adresinizle sisteme kayıt olmanız gerekecektir.

Üyelik iptali işlemini sadece üç adımda hızlı bir şekilde yaparak ücretsiz 30 günlük deneme süresinin ardından iptal işlemini en hızlı şekilde bitirmeniz mümkün olur.

Netflix Daha Önce İptal Ettirdim Yeniden Üye Olabilir Miyim?

Elbette. Herhangi bir engel sizi karşılamadan daha önce deneme süresi dolan ya da hali hazırda abonelik iptallerinde yapılan üyelik iptali yeni üyelikleri etkilemez. Netflix esnek çözüm sunar ve üyelerinin diledikleri yerden diledikleri zaman konforla birbirinden başarılı yerli ve yabancı film, dizi, spor, belgesel, çizgi film, animasyon yapımlarını seyretme imkanı sunar.

Yeni üyelik işlemini başlatmak için sadece elektronik posta adresini girmeniz yeterli olacaktır. Aylık sabit abonelik fiyatı üzerinden pek çok yapımı ultra hd yüksek çözünürlük kalitesiyle seyretme şansı sizi bekliyor demektir.

Netflix Erken Üyelik İptalinde Ekstra Ücretlendirme Olur Mu?

Netflix tarafından Netflix üyeliği iptali herhangi bir şekilde 12 aylık ya da 24 aylık yıllık taahhüde bağlı değildir. Bu konuda esnek olan dijital yayın platformu üyelerinin istedikleri ay üyeliklerini sadece birkaç adımda sonlandırmasına imkan verir.

Faturalama dönemi olarak en son çıkacak faturanın ödendikten sonra üyeliğin sonlandırılmasının ardından yeni bir ücretlendirme söz konusu olmaz. Erken üyelik iptali durumlarında da herhangi bir şekilde ücretlendirme olmaz.

Netflix Hesap İptalini Online Gerçekleştirin

30 günlük deneme sürecinden sonra üyelik iptalini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün. 30 günlük deneme süresinden sonra hiçbir bağlayıcılık olmaksızın cayma hakkınız bulunuyor.

Hesap iptalini kendiniz de resmi internet sitesi üzerinden sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece elektronik posta adresi ve parolayla sisteme giriş yapmanız yeterlidir. Giriş yaptıktan sonra yazımızın en başında sadece 3 adımlık yönergeyi takip ederek üyelik işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Netflix dünyanın en geniş dizi, film ve belgesel arşivinin yanında kesintisiz olarak spor karşılaşmalarını canlı canlı seyretme olanağını da bütün üyelerine sunmaya devam eder. Sağladığı tüm bu avantajlardan yola çıkılarak her açıdan üyelerin diledikleri spor karşılaşmalarını keyifle her yerden anında seyretmesine imkan verir.

Üyelik konusunda sözleşme şartı aranmaz. Erken üyelik iptalinde o ayın dönem borcunun kapatılmasıyla üyelik tek taraflı olarak feshedilebilir. Bunun için tarafınıza kesinlikle cayma bedeli çıkmaz. Bu esnek çözüm sayesinde Netflix üyelerini düşünür ve onların kullanmak istemedikleri bir üyelikte kalmasına asla müsaade etmez. İptali gerçekleştirilmiş üyeliklerin yeniden aktivasyon işlemini geri bildirim mesajı göndererek anında gerçekleştirebilirsiniz.

Netflix paket seçenekleri ve size özel sunulan kampanyalarıyla arzu ettiğiniz yapımlara en hızlı biçimde ulaşmanızı sağlar. Sözleşme şartı olmadığından herhangi bir cayma bedeliyle karşılaşmaz ve güvenle izleme imkanını bulmuş olursunuz. Dünyanın en popüler dijital yayın platformu üyeliği için yine baskı ve ikna süreci de kesinlikle uygulanmaz. Üyelerin üyeliğini herhangi bir bayiye giderek değil doğrudan doğruya kendilerinin anında gerçekleştirmesine olanak tanır ve ekstra bir cayma bedeli çıkarmaz.

Netflix 2023 Güncel Abonelik Fiyatları

Netflix abonelik fiyatlarına ciddi zam yaptı. Bu zamlarla beraber

Temel Plan: Aylık 99,99 TL

Kullanım 1 Kişi

Standart Plan: Atlık 149,99 TL

Kullanım 2 Kişi

Özel Plan: Aylık 199,99 TL

Kullanım 4 Kişi

Olarak belirlendi.

Yorum yapın