VSCO Hesap İptali

Konu Başlıkları

VSCO aslında Instagram’a benzeyen bir uygulamadır. İnsanlar kendi fotoğraflarını, arkadaşlarının fotoğraflarını, manzara fotoğraflarını, yiyecek ve içecek fotoğraflarını vb. paylaştığı programdır. Aynı zamanda fotoğrafı çektikten sonra efekt de VSCO’dan verebilirsiniz. VSCO’yu ücretsiz kullanabileceğiniz gibi ücretli de kullanabilirsiniz. Ücretli VSCO ve ücretsiz VSCO arasında ne fark vardır? Ücretsiz kullanılan VSCO’da tüm efektleri kullanamıyorsunuz. Sadece 8 efekt ücretsizdir ama ücretli VSCO’da tüm efektleri kullanabiliyorsunuz.

Eğer VSCO’yu kullandınız ve beğenmediyseniz VSCO hesap iptali yapabilirsiniz. Peki, VSCO hesap iptali nasıl yapılıyor? VSCO hesap iptali ücretli midir? VSCO hesap iptali yaptıktan sonra tekrar hesabımı açabilir miyim? VSCO hesap iptali bilgisayardan yapılıyor mu? Vb. Sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

VSCO Hesap İptali Nasıl Yapılıyor?

VSCO hesap iptali için iki seçeneğiniz var. Biri hesabınızı geçici olarak kapatmanız yani hesabı uykuya almak diğeri ise hesabınızı kalıcı olarak silmektir. Gelelim nasıl yapıldığına.

Geçici VSCO Hesap İptali

VSCO hesap profilinizi devre dışı bırakmak istiyorsanız VSCO hesabınıza girin ve hesabımı devre dışı bırak tuşuna dokunun. Sonra profilimi devre dışı bırak yazısını onaylayın. Bu işlemleri yaptığınızda hesabınız uykuda olacaktır ve siz istediğinizde tekrar açabileceksiniz.

Kalıcı VSCO Hesap İptali

Siz VSCO hesap iptalini kalıcı olarak yapmak istiyorsanız o zaman da şu işlemleri yapmalısınız. Öncelikle VSCO hesabınıza giriş yapın. Hesabımı sil kısmına dokunun ve bu işlemi onaylayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra VSCO hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır. VSCO ile alakalı hiçbir veriye ulaşamazsınız.

Fotoğraflarınız, koleksiyonunuz, dergileriniz her şey silinecektir. Bu yüzden VSCO hesap iptali yapmadan önce istediğiniz kaynakları telefonunuza indirip kaydedebilirsiniz. Bunu da VSCO hesabınızı e posta ile silmeyi tercih ettiğinizde yapabilirsiniz. E posta korumalı hesabınıza e posta gönderin daha sonra VSCO hesabınızı kapatın. Bu şekil yaptığınız VSCO hesap iptalinde istediğiniz veriler korunacaktır.

VSCO hesap iptali bilgisayardan yapılıyor mu? VSCO hesap iptali ücretli midir?

VSCO hesap iptalini eğer bilgisayarınızda VSCO uygulaması varsa yapabilirsiniz. VSCO hesap iptali ücretli değildir. Siz VSCO hesap iptali yaptıktan sonra kapatmış olduğunuz hesabınız için ücret ödemezsiniz.

“VSCO Hesap İptali” üzerine 4 yorum

Yorum yapın