Tosla Kart Hesap Silme

Sizin de bir toslo kartınız var ve bu karta ait olan hesabınızı silmek mi istiyorsunuz? O zaman hemen söyleyelim ki son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda sizlere bu konuda bilgi vereceğiz.

Hadi dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Tosla Kart Nedir?

Öncelikli olarak ”Tosla kart nedir?” ve tosla kart özellikleri hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler verilebilir.

Tosla kart kredi kartı kullanmayanların özellikle tercih ettiği bir kart. Ön ödemeli olan bir sistemi vardır. 12 yaşından büyük olan herkes bu kartın sahibi olabilir.

Tosla karta önceden yükleme yapılır. Yapılan bu yükleme sanal ve gerçek her türlü alışverişte kullanılabilir. Kullanımı son derece kolaydır.

Tosla Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Şimdi de eğer bu hesap kapatılmak isteniyor ise yapılması gerekenleri adım adım açıklayalım:

  • Öncelikli olarak kişinin kendi hesabında olan tüm bakiyeyi çekmesi gerekir.
  • Bunun akabinde 0850 477 08 67 tosla müşteri hizmetleri numarası aranır. Bu numara tosla destek numarasıdır. Bu numara ile iletişim kurulduktan sonra müşteri temsilcisine gerekli bilgiler verildikten sonra kart kapanır. Yeniden aynı kartı açtırmak mümkün değildir.

Tosla Hesap Silmek için Bir Diğer Yöntem

Tosla hesap silme için ayrıca sitenin hesap silme sayfasına kullanıcı adı ve şifresi ile girerek de gerekçesi belirtilerek hesap silinmesi mümkündür. Burada her iki yöntem de kullanılabilir. Tercih kişiye kalmıştır.

Yorum yapın