Eodev Hesap Silme

Siz de buraya ”Eodev kayıt silme nasıl yapılır?” konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim son derece doğru bir yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere bu konu hakkında en anlaşılır biçimde kafanızda en ufak bir soru işareti kalmayacak biçimde bilgiler vereceğiz. Hadi şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen başlayalım.

Eodev Hesabı Nedir?

Öncelikli olarak ”Eodev nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir.

Eodev.com Polonya merkezli olan Brainly.com’un bir servisidir. 3 tane kurucusu olan özel bir girişimcidir. Ülkemizde de çok sayıda farklı eğitim düzeylerinden edov kullanıcısı vardır. Platform öğrenciler ile uzmanları bir araya getirmektedir.

350 milyondan fazla yüksek kullanıcısı olan hem bilgi paylaşımı yapılan, hem de en zorlu problemlerin çözüldüğü bir yazılımdır. Kullanabilmek için üye olmak gerekir. Öğrencilerin birbiri ile ödev konusunda en rahat iletisim kurduğu uygulamaların başında gelir.

E ödev Hesabı Nasıl Silinir?

Şimdi de ”Hesap nasıl silinir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise aşağıdaki adımları takip etmek gerekir:

  • Öncelikli olarak eodev.com sitesine girilerek oturum açılır.
  • İkinci aşamada etiketlediğimiz kısma geçilir.
  • Burada kullanıcı şifresi girilir.
  • Şifre girildikten sonra burada “ Evet hesabımı silmek istediğimi doğruluyorum” seçilir.

    Burada bazen silme yetkiniz olmadığına dair bir mesaj gelebilir ve sizden iletişim formunu doldurmanız ya da iletisim@eodev.com adresine silme talebi göndermesi gerektiği yazıyor. Bu iki yöntemden bir tanesini denediğiniz zaman hesabınız silinir.

Yorum yapın