Okcupid Hesap Silme

Siz de buraya Okcupid aboneliği iptal etme konusunda bilgi almaya mı geldiniz?

O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda sizlere abonelik iptali konusunda en anlaşılır biçimde bilgiler vereceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Okcupid Nedir?

İşin alfabesinden başlayarak ilk olarak ”Okcupid nedir?” sorusunun yanıtını bilmeyenler için vermek gerekir.

Okcupid Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan bir arkadaşlık, sohbet tanışma sitesidir. Siteye üyelik tamamen ücretsizdir. Sitede eşleşme çoktan seçmeli sorular ile olur. Kolayca üye olunabilir.

Okcupid Premium abonelik ise ücretlidir. Sitede artık Türkçe dil seçeneği vardır. Zira Okcupid bir süre önce aktif bir biçimde Türkiye piyasasına girmiş durumdadır.

Okcupid Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Şimdi de artık üyelik iptal etme adımlarını açıklayalım.

  • İlk olarak iptal etme linkine tıklanır
  • Link tıklandıktan sonra kullanıcının karşısına bir form çıkar.
  • Burada sorulardan herhangi bir tanesi seçildikten sonra Delete Account seçeneğine tıklanır. Böylece Okcupid üyelik iptal et işlemi tamamlanmış olur.

Yani birçok uygulamanın aksine hesap silme son derece kolaydır. Üyelik silindikten sonra bir daha geri alınamaz. Yeniden üye olunması gerekir.

Bir diğer yöntem ise sistemde kayıtlı olan elektronik posta hesabınızı açarak privacy@okcupid.com adresine konu kısmına Hesabımı Silmek İstiyorum diye yazılır.. Sonra da bu hesap silme istediğini yazılı olarak bildiren mail atılmasıdır. Maksimum 72 saat içinde hesap iptal edilir.

Yorum yapın