SunExpress Uçak Bileti İptali

Türkiye’nin en çok kullanılan hava yollarından biri olan SunExpress hem yurt içinde hem de yurt dışında uçuş sağlamaktadır. SunExpress uçak bileti iptali almış olduğunuz biletin iç hatlar, dış hatlar, business, SunClassic, SunPremium, SunEco oluşuna göre farklılık gösterir.

SunExpress uçak bileti iptali nasıl yapılır? SunExpress uçak bileti iptali yapılır mı? Sayfamızın devamında tüm SunExpress uçak bileti iptali ve SunExpress uçak bileti değişikliği hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

SunExpress Uçak Bileti İptali Nasıl Yapılır?

SunEco Uçak Bilet İptali Ve Değişikliği
İç hatlar için yapacağınız uçuşlarda 6 saat ve daha öncesinde bilet iptali yapabilirsiniz fakat aldığınız biletin ücret iadesi yapılırken 60 TL kesilir. 6 saatten az kalan uçuşlarınızda ise bilet iptali yapılmamaktadır.

Bilet değişikliği için ise son 2 saate kadar biletiniz değiştirilebilir ancak sizden 90 TL işlem ücreti alınmaktadır. 2 saatten az kalan uçuşlarda ise bilet değişikliği yapılmamaktadır. Yurt dışı uçuşlarınızda ise bilet iptalinde son 48 saate kadar iptal edebilirsiniz. Uçuşunuza 48 saatten az kaldığında ise bilet iptali yapılmamaktadır. Bilet değişikliği yapmak istediğinizde 1 hafta öncesinden yaparsanız 50 EURO işlem ücreti karşılığında yapabilirsiniz. 48 saat öncesinde yaparsanız 100 EURO ücret karşılığı işlem ücreti yapabilirsiniz. 48 saatten az kalan uçuşlarınızda ise değişiklik yapılmamaktadır.

SunClassic Uçak Bilet İptali Ve Değişikliği
SunClassic uçak bileti iptali iç hatlar için SunEco uçak bileti iptaliyle aynıdır. İç hatlar için yapacağınız uçuşlarda 6 saat ve daha öncesinde bilet iptali yapabilirsiniz fakat aldığınız biletin ücret iadesi yapılırken 60 TL kesilir. 6 saatten az kalan uçuşlarınızda ise bilet iptali yapılmamaktadır.

24 saatten fazla olan uçuşlarınızda bilet değişikliği yapmak istiyorsanız sadece biletler arasındaki farkı ödemeniz yeterli. Uçuşunuza 2 saat kala bilet değişikliği yapılmamaktadır. Yurt dışı uçuşlarınızda ise uçuşunuza 48 saat kalana kadar bilet iptali ve değişikliği yapılmaktadır.

SunPremium Uçak Bilet İptali Ve Değişikliği
SunPremium da uçuşunuza 6 saatten fazla olduğunda bilet iptalini 60 TL karşılığında yapabilirsiniz ancak 6 saatten az kalan uçuşlarınızda herhangi bilet iptali yapılmamaktadır. Bilet değişikliği için ise 24 saatten fazla olduğu uçuşlarınızda sadece biletler arasındaki farkı ödemeniz yeterlidir.

Uçuşunuza son 2 saat kala herhangi bir bilet değişikliği yapılmamaktadır. Yurt dışı biletlerinizde 48 saatten az kalan uçuşlarınızda herhangi bilet değişikliği veya iptali yapılmamaktadır.

Yorum yapın