Line Hesap Silme ve İptali

Siz de buraya ”Line nasıl silinir?” konusu hakkında en doğru, en güncel bilgileri almaya mı geldiniz? O zaman doğru yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere bu konuda en doğru, en güncel bilgileri vereceğiz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen Line hesabınızı kapatma noktasında bilgileri hemen vermeye başlayalım.

Line Uygulaması Nedir?

Line hesap kapatma konusunda bilgi vermeden önce bilmeyenler ya da tam bilgi edinmek isteyenler için ”Line uygulaması nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir.

Line kullananların çok iyi bildiği gibi bir chat programıdır. Japonlar tarafından aynı isimli şirket tarafından 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. Ücretsizdir. Mobil ortamda sesli arama, grup sohbeti, metinsel tarzda yazışma gibi özellikleri vardır.

Line Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Üstte verilen bu bilgiden sonra Line hesabı silme işleminin nasıl yapılacağı da aşağıda yazılı olduğu biçimdedir. Adım adım aşağıda yer alan işlemler yapıldığı zaman kalıcı olarak bu mesajlaşma uygulaması silinir.

  • Öncelikli olarak cep telefonunda Line uygulamasına girilir
  • Bunun akabinde üç nokta biçiminde olan Daha Fazla butonuna tıklanır.
  • Bu işlemi de yaptıktan sonra sırada Ayarlar seçeneğine girmek vardır
  • Ayarların altında Hesap kısmına girilir
  • Burada en altta yer alan Hesap Sil butonuna basıldığı zaman karşınıza hesabınızı gerçekten silip silmek istemediğinize dair bir uyarı gelir. Burada onaylama yapılarak Line hesap kapatma işlemi gerçekleştirilmiş olur.

,

Yorum yapın