Pembe Panjur Hesap Silme ve İptali

Siz de buraya ”Pembe Panjur hesap iptal etme nasıl yapılır?” onu öğrenmeye mi geldiniz? O zaman hemen ifade edelim. Son derece doğru yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak biçimde Pembe Panjur’da hesap silme işlemi ile ilgili kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak biçimde tüm soruların yanıtlarını vereceğiz.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Pembe Panjur Nedir?

Öncelikli olarak işin alfabesinden başlayarak ”pembepanjur nedir?” sorusunun yanıtını verelim.

Adının yaptığı çağrışımdan da anlaşılacağı üzere Pembe Panjur pembe panjur com sitesine ücretsiz birkaç basit adımda ya da Facebook kullanıcı adı ile üye olunarak insanların hayatlarının aşkı ile karşılaşmasına olanak veren, hatta evlenmesini sağlayan bir platformdur. Doğru insanı bulmanın adresi de demek mümkündür.

Pembe Panjur Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Kayıt oldunuz, bir süre sonra kaydınızı iptal etmek istiyorsunuz ve bu durumda da ”Pembe panjur nasıl iptal edebilirim?” diye düşünmeye başladınız. O zaman şimdi ”Üyelik nasıl silinir?” sorusunun yanıtını adım adım verelim.

Step 1: Kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yapılır

Step 2: Üst menü kısmında yer alan Hesap bölümüne girilir

Step 3: Burada görünürlük sekmesine tıklanır.

Step 4: Değiştir bölümünden Hesap İptali kısmına girilerek gerekli bilgiler doldurulur. Sonrasında kısa bir süre sonra fotoğraflarınız ve kaydınız silinir.

Bu kadar basit olup ekstra olarak müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanıza gerek yoktur.

Yorum yapın