Busuu Hesap Silme ve İptali

Siz de buraya busuu hesap silme konusunda bilgi almaya mı geldiniz? Bu işlemi yapmak istiyorsunuz ama tam olarak nasıl yapılacağını bilemiyorsanız o zaman tam olarak doğru yerdeniz.

Bu yazıda sizlere busuu com üzerinde üyelik iptalini nasıl yapabilirsiniz sorusunun yanıtını kafanızda en ufak bir soru işareti kalmayacak biçimde vereceğiz.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Busuu Nedir?

Öncelikli olarak ”Busu Nedir?” sorusunun yanıtını verelim.

Busuu 2008 yılında kurulan dijital bir platformdur. Bu platform üzerinden online olarak İngilizce, Türkçe, Arapça, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Lehçe, Rusça, Brezilya, Portekizce dillerini öğrenmek mümkündür.

Bu noktada ”Busuu ücretli mi?” sorusunun yanıtını da vermek gerekir ise Premium üyelik dışında diğer kısımları ücretsizdir.

Busuu Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Şimdi artık dilerseniz ”Busuu abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusunun yanıtını verelim.

  • Eğer Busuu üzerinden yapılan bir üyelik var ise o zaman sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra Ayarlar bölümünden Abonelik butonuna tıkladıktan sonra alt kısımda görülen Aboneliği iptal et tuşuna basılması gerekir.
  • Eğer Play Store üzerinden abonelik yapılmış ise o zaman https://support.google.com/googleplay/answer/7018481 adresin işlemin nasıl yapılması gerektiği açıklanmaktadır. O bilgiler doğrultusunda iptal yapılabilir. Yine de herhangi bir sorun olursa o zaman [email protected] adresine mail atarak Busuu müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir.
  • Yine eğer  iOS App Store üzerinden yapılan bir abonelik var ise o zaman da  iOS App Store üzerinden abonelik iptali yapılır.

Busuu Premium Ücreti Ne Kadar?

Son olarak Busu Premium ücretini merak edenler için hemen bu sorunun yanıtı da verelim:

Premium için aylık 1 dil için busuu fiyat 5.83 Euro değerindedir. 12 dil içeren Premium Plus aylık ücreti ise 6.66 Euro olup yıllık olarak ödeme yapılır.

Yorum yapın