İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Fatih ilçesinde bulunan, hem okul hem hastane olan tam teşekkürlü hastanelerin başında gelmektedir. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu sistemiyle çalışmaktadır. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu alma sistemi 2015 yılında değişmiştir.

Peki, İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nden randevu nasıl alınır? İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali nasıl yapılır? İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali telefondan yapılabilir miyim? İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali için gerekli bilgiler nelerdir? İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali randevuya ne kadar süre kalana kadar yapılır? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesinden Randevu Alma

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, randevu alma sistemini 2015 yılında değiştirmiştir. 2015 yılına kadar her hastalık için ayrı bir numara bulunuyordu. Dolayısıyla birçok numara olması karışıklığa sebep oluyordu. 2015’ten günümüze kadar İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu almak için 0 212 414 24 24 numarasını arayabilirsiniz veya http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2F internet adresinden randevu alabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılıyor?

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali yaptırmanın iki yolu vardır. Birincisi 0 212 414 24 24 numarasını arayarak sizinle iletişime geçen görevliyle iletişime geçebilir ve randevunuzu iptal ettirebilirsiniz.

Karşınızdaki görevliye T.C. numaranızı söyledikten sonra hangi gün, hangi randevu iptali olacak belirtin. İkincisi ise http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2F internet adresinden İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma sayfasına giriniz. Yine aynı şekilde T.C. numaranızı ve şifrenizi yazdıktan sonra randevularım bölümüne yönlendirileceksiniz. Sayfada randevularınızı aldığınız bir bölüm bulunacaktır oraya tıkladığınızda randevumu iptal et kutucuğu çıkacaktır. O kısma tıklayın. Daha sonra sizin telefonunuza randevu aldığınız zaman bir kod gelecektir. Randevu onay kodunu da yazın ve işlemi onaylayın. Bu işlemlerin sonunda İstanbul Tıp Fakültesi randevu iptali gerçekleştirilmiş olacaksınız.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu alıp gidememe durumunda mutlaka randevuyu iptal etmelisiniz. Randevu iptali yapmazsanız, randevu almış olduğunuz bölüme 10 gün boyunca randevu alamazsınız. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptalini randevunuza son 10 saat kalana kadar yapabilirsiniz.

Yorum yapın