Acıbadem Hastanesi Randevu İptali

Acıbadem Hastanesi 1991 yılında kurulmuş çok köklü bir hastanedir. Acıbadem Hastanesi doktorlarını ve hemşirelerini uzman kişilerden seçmektedir. Hem üniversite hem hastane olarak 25 yıldır hastalarını tedavi etmektedir ve araştırmalar yapmaktadır.

Sadece Türkiye’de bulunmayan Acıbadem Hastanesi 4 ülkede hastalara yardım etmektedir. Toplam 22 kliniği bulunmakta ve binlerce uzmanla çalışmaktadır.

Peki, Acıbadem Hastanesi’nden randevu nasıl alınır? Acıbadem Hastanesi randevu iptali nasıl yapılır? Acıbadem Hastanesi randevu iptali yapıldığında ücret öder miyim? Vb. tüm sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

Acıbadem Hastanesi’nden aldığınız randevulara gidemeyecekseniz iptal etmeniz gerekmektedir. Sizin yerinize randevu bekleyen hastalar olabilir. Bu yüzden düşünceli davranarak gidemeyeceğiniz randevunuzu iptal etmelisiniz.

Acıbadem Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Acıbadem Hastanesi’nden randevu almak hastalar için artık çok basittir. Acıbadem Hastanesi’nden randevu almak için iki yol bulunmaktadır. Bunlar şöyledir; çağrı merkezinden randevu almak, online olarak randevu almak, Acıbadem Hastanesi’ni arayarak randevu almak ve telefon uygulamasından randevu almaktır.

Acıbadem Hastanesi’nden randevu almak için 444 55 44 numarasını aramanız gerekmektedir. Karşınıza bir çağrı merkezi çıkacaktır. Çağrı merkezine almak istediğiniz randevuyu, tarihi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Çağrı merkeziyle uğraşmak istemiyorsanız size en yakın Acıbadem Hastanesine gidip kendinizin müsaitliği ve doktorumuzun uygunluğuna göre randevu alabilirsiniz. Veya Acıbadem online sitesinden acibadem.com.tr adresinden kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Online randevu sistemiyle seçeceğiniz doktorun boş saatlerini görebilir ve randevu alabilirsiniz.

Son olarak da telefon uygulaması olarak Acıbadem Hastanesini telefonunuza indirerek randevu alabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Acıbadem Hastanesinden almış olduğunuz randevuyu iptal ettirmenin 4 yolu vardır. İlki çağrı merkeziyle iletişime geçmektir. 444 55 44 numarasını arayıp iptal etmek istediğiniz randevuyu söyleyerek randevuyu iptal ettirebilirsiniz.

İkinci yol ise randevu almış olduğunuz Acıbadem Hastanesine gidip randevuyu iptal ettireceğinizi söylemenizdir. Üçüncüsü acibadem.com.tr sitesine girip randevu geçmişinizden randevuyu iptal edebilirsiniz.

Son olarak ise android için Google Play ve Iphone için AppStore’dan Acıbadem Hastanesi uygulamasını indirip randevu geçmişinizden Acıbadem Hastanesindeki randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Gelelim Acıbadem Hastanesinde randevu alıp iptal ettirmek istediğinizde ücret ödeyip ödemeyeceğinize. Biliyorsunuz ki ödemeleri hastaneye geldiğinizde doktorunuzun yanına gitmeden önce yapıyorsunuz. Dolayısıyla herhangi bir randevu iptalinde süre sınırları içerisinde randevu iptali yaptığınızda tarafınızdan ücret alınmayacaktır. 

Yorum yapın