Medical Park Randevu İptali

Medical Park 1995 yılında kurulmuş, çok köklü bir hastanedir. Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunmaktadır. Şu ana kadar Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, İstanbul- Bahçelievler, Fatih, Göztepe, Sultangazi, İzmit, İzmir, Ordu, Samsun, Tarsus, Tokat, Uşak, Trabzon-Ortahisar ve Trabzon Akçaabat olmak üzere 19 şubesi bulunmaktadır.

Peki, Medical Park Hastanesi‘nden randevu nasıl alırım? Medical Park randevu iptali nasıl yapılır? Medical park randevu iptali, randevu saatinden ne kadar önce yapılmalıdır? Medical Park randevu iptali yapınca ücret öder miyim? Vb. tüm sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

Medical Park Hastanesi’nden aldığınız randevulara herhangi bir sebepten dolayı gelemezseniz eğer iptal etmeniz gerekmektedir. İptal etmeniz size karşı bir yaptırım olmaz ancak 3’den fazla bu şekilde randevu alıp iptal etmeniz eğer Medical Park Hastanesi’nden geçici bir süre randevu alamazsınız.

Medical Park Hastanesi’nden Nasıl Randevu Alınır?

Medical Park Hastanesi’nden randevu almak için medicalpark.com.tr sitesine tıklayın. Karşınıza e randevu bölümü açılacaktır. Sizden ilk istenen T.C. kimlik numaranızdır. Öncelikle T.C kimlik numaranızı yazın sonra istediğiniz Medical Park Hastane şubesini seçip ardından istediğiniz sağlık bölümünü, istediğiniz doktoru, istediğiniz tarihi ve saati seçebilirsiniz. Veya telefonunuzdan 444 44 84 numaralı çağrı merkezini arayıp Medical Park randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli bilgilerinizi teyit ettirdikten sonra size randevuyu istediğiniz tarih, gün, doktor adını kararlaştırıp randevu alma işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. 

Medical Park Randevu İptali Nasıl Yapılıyor?

Medical Park randevu iptali için medicalpark.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir. Açılan sitede size 3 soru sorulmaktadır. T.C.kimlik numaranız, hastane seçimi ve randevu numaranız. Bu bilgileri girdikten sonra randevuyu iptal et demeniz yeterli olacaktır. Veya Medical Park çağrı merkezini arayarak Medical Park randevu iptalinizi yapabilirsiniz. 444 44 84 numarasını arayarak Medical Park randevu iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Gelelim iptal edilen randevular için ücret ödeyip ödemeyeciğiniz sorusuna. Medical Park Hastanesine randevu günü geldiğinizde doktorun yanına gitmeden önce hastaneye ödemeniz gereken tutarı ödersiniz.

Dolayısıyla Medical Park randevu iptali yaptığınız randevu için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Çok nadir bazı durumlarda izmir bornova escort kızlar doktor randevuyu iptal ettirmek zorunda kalmaktadır. Bu durumda ise size sizin müsaitlik durumunuza göre en yakın tarihte tekrar randevu verilmektedir.

“Medical Park Randevu İptali” üzerine bir yorum

  1. Ne zamandır web sitelerim için aradığım içeriği sonunda buldum. Bu kadar detaylı ve net açıklama için teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın