Biletix Bilet İptali

Biletix tiyatro, söyleşi, konser, spor yarışı, talk show gibi eğlence etkinliklerinin bilet satışını yapıldığı yerdir. Biletix 2000 yılında kurulmuştur ve 21 ülkeye hizmet vermektedir. Güvenli olması sayesinde bu kadar ön plana çıkan Biletix’in aynı zamanda Türkiye’de de 30’dan fazla şubesi bulunmaktadır.

Peki, Biletix’ten bilet nasıl satın alırım? Biletix bilet iptali nasıl yaparım? Biletix bilet iptali yapılır mı? Biletix’ten aldığım bilet konser iptal olunca ne olur? Biletix bilet iptali yerine bilet değişikliği yapılabilir mi? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Biletix’ten Bilet Nasıl Satın Alırım?

Biletix’ten bilet almanızın birkaç yolu vardır. İlk yol 0 850 755 55 55 numarasını arayıp müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek bilet alabilirsiniz. Müşteri temsilcisine hangi etkinliği hangi bölümde izlemek veya katılmak istediğiniz söyleyip bilet alma işlemini bitirebilirsiniz. Çağrı merkezleri hafta içi ve hafta sonları saat 10.00 ile 19.00 arasında çalışmaktadır.

İkinci yol Biletix’in telefon uygulamasını telefona indirebilirsiniz. Üçüncü yol Biletix satış noktalarına gidip bileti satın almaktır ve son olarak ise internet sitesinden bilet almaktır. İnternet sitesinden bilet almak istiyorsanız, öncelikle https://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr internet sayfasına girmeniz gerekmektedir. Bu siteye üye olmadan da bilet satın alabilirsiniz. Siteye girdikten sonra almak istediğiniz bileti seçin, gün ve saat seçin, oturulacak veya ayakta izlenecek gibi bir etkinlikse koltuk ayarlaması yapın. İletişim ve satış bilgilerinizi de girince bileti artık satın alabilirsiniz.

Biletix Bilet İptali Veya Bilet Değişikliği Yapılabilir Mi?

Hiçbir etkinlikte Biletix bilet iptali yapılmamaktadır. Dolayısıyla bilet aldıktan sonra gidemeyeceğinize karar verirseniz biletiniz iptal olmaz ve tarafınıza geri ücret iadesi yapılmaz. Aynı şekilde aldığınız herhangi bir bileti başka bir biletle değiştiremezsiniz.

Biletix bilet iadesi, Biletix bilet iptali veya bilet değişikliği bulunmamaktadır. Biletinizle alakalı yapabileceğiniz tek şey bilet aldığınız etkinliğin saatini değiştirmek olabilir. Etkinlik zamanını da 0 850 755 55 55 müşteri temsilcisi numarasını arayıp veya bilet satış noktalarına gidip diğer etkinliğin doluluğuna göre değiştirebilirsiniz.

Biletix’ten Aldığım Bileti Etkinlik İptal Olunca Nasıl İade Ederim?

Biletinizi kredi kartından aldıysanız 10 iş günü içerisinde hesabınıza paranız iade edilir. Eğer ki kredi kartı dışında bilet alıysanız biletinizi bilet satış noktalarına götürün. Aynı şekilde 10 iş günü içerisinde biletinizin tutarı geri iade edilecektir.

Yorum yapın