BİMcell Konuşma Paketi İptali

BİMcell hem fiyat olarak hem de iletişim açısından çok başarılı bir operatördür. Kendine özgü internet, konuşma, sms paketleri bulunmaktadır. İster sadece internet ister dakika ister hem sms hem dakika vb. paketleri alabilirsiniz. BİMcell’i Türkiye’nin her yerinde kullanılan bir operatördür. Üstelik BİMcell sahibi olmak da çok basittir. Tüm bim marketlerinden BİMcell’e abone olabilirsiniz.

Peki, BİMcell konuşma paketi nasıl yapılır? BİMcell konuşma paketi iptali nasıl olur? BİMcell konuşma paketi iptali ücretli midir? BİMcell konuşma paketi iptalini her markette yapabilir miyim? BİMcell konuşma paketi iptalini internet üzerinden yapabilir miyim? BİMcell konuşma paketi iptali ve merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

BİMcell Konuşma Paketi İptali Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle BİMcell’in dost paketlerinden bahsedelim. BİMcell’in karma 3 paketi bulunmaktadır. Bunlar DOST 2 GB, DOST 5 GB ve DOST 10 GB dır. Çok sevilen bu paketi iptal ettirmek için eğer 2 GB ise paketiniz IPTAL DOST 2 GB yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. 5GB için DOST 5 GB yazıp 4551’e ve son olarak 10 GB için DOST 10 GB yazıp 4551’e göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

İkinci olarak SMS paketlerine geçtiğimizde sahip olduğunuz paketin sayısını örneğin 500 SMS ise IPTAL500SMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. BİMcell internet paketi iptalinde iptal ettirmek istediğiniz tarifenizdeki internet miktarını örneğin 2 GB internet paketi iptalinde IPTAL2GB yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Ancak 5GB ve 10 GB internet paketinde ise IPTALBIMCELL 5GB veya IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551’e göndererek iptal ettirebilirsiniz.

Gelelim asıl konumuz olan BİMcell konuşma paketi iptalinin nasıl olduğuna. BİMcell’in 250 dakikalık ve 500 dakikalık iki tarifesi bulunmaktadır. Üstelik bu 250 dakika ve 500 dakika her yönedir. 250 dakikalık konuşma paketinin iptali için IPTAL250DK, 500 dakika iptali için IPTAL500DK yazıp 4551’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. 

BİMcell Kartıma Para Nasıl Yüklerim?

BİMcell kartınıza para yüklemek istiyorsanız bütün BİM marketlerinde para yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Veya 444 4551 numaralı müşteri hizmetlerini de arayarak BİMcell kartınıza para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorum yapın