FitGirls Üyelik İptali

FitGirls Üyelik İptali

30 Ocak 2020 19 Yazar: admin

FitGirls sadece Vodafone üyesi olan müşterilerin yararlandığı bir programdır. FitGirls cep telefonunuz üzerinden video izleme programıdır aynı zamanda FitGirls HTML platformu üzerinden de video izleme programıdır. FitGirls’ün aylık abone ücreti 56 TL’dir. Bu ücretin içerisinde Data bağlantı ücreti bulunmamaktadır.

Peki şu an da çok şikayet alan FitGirls üyelik iptalini nasıl yapabilirsiniz? FitGirls üyelik iptali ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

FitGirls Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Şuan da FitGirls çok fazla şikayet almaktadır. Birçok geri dönütte FitGirls’ün istek dışı üyelik yaptığını görmekteyiz. Vodafone abonelerinin başına gelen bu tatsız durumda eğer ki FitGirls üyelik iptal yapmazsanız bir aylığı 56 TL ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Peki gelelim FitGirls üyelik iptaline.

FitGirls üyeliğini sadece Vodafone’ye abone olanlar yapabilir veya istek dışı üyeliği de aynı şekilde Vodafone abonelerine yapılabilir bu yüzden Vodafone dışında bir hatta sahipseniz sizin için bu durum önemsizdir ancak Vodafone üyesi iseyseniz üyelik iptalini fitgirls.mobil adresinden veya SMS bölümüne iptalfitgirls yazıp 1240’a mesaj göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer bu işlemlerden birini yaptıysanız ancak hala abone gözüküyorsanız bu durumda Vodafone müşteri hizmetlerini aramalısınız. Yaptığınız bu işlemlerle FitGirls üyelik iptalini gerçekleştirmiş olursunuz. Siz üyeliğiniz devam etsin ancak mobil ödeme olmasın istiyorsanız da büyük harflerle MOBILODEME yazıp boşluk bırakıp yine büyük harflerle KAPAT yazmanız ve bu mesajı 7878 e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu SMS ile mobil ödemeniz kapanacaktır ve FitGirls aboneliğinden aylık olarak sizin hesabınızdan ücret almayacaktır.

İnsanların çoğu FitGirls’ü sanal dolandırıcılık olarak adlandırıyor. Birçok insanı mağdur eden bu program insanların hesaplarından aylık 56 TL çekiyor. Çoğu kişinin şikayetçi olduğu FitGirls programı için Vodafone teknik bir hata oluştuğunu ve herkesten kendi adına özür dilediğini belirtiyor.

Kesilen paranızı banka hesabınıza havale edebiliriz diyen Vodafone dediğini uygulayacak mı bilinmiyor. Binlerce şikayet yağan ve yağmaya da devam edecek olan bu uygulama için çözüm nedir? Siz kendi adınıza mutlaka mesajlarınızı kontrol edin. Hesabınızdan para çıkmış mı evetse ne kadar? FitGirls üyeliği oluşturuldu mu? FitGirls üyelik iptali onaylandı mı? mutlaka kontrol edin ve mağdur kalmayın.