FitGirls Üyelik İptali

FitGirls sadece Vodafone üyesi olan müşterilerin yararlandığı bir programdır. FitGirls cep telefonunuz üzerinden video izleme programıdır aynı zamanda FitGirls HTML platformu üzerinden de video izleme programıdır. FitGirls’ün aylık abone ücreti 56 TL’dir. Bu ücretin içerisinde Data bağlantı ücreti bulunmamaktadır.

Peki şu an da çok şikayet alan FitGirls üyelik iptalini nasıl yapabilirsiniz? FitGirls üyelik iptali ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

FitGirls Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Şuan da FitGirls çok fazla şikayet almaktadır. Birçok geri dönütte FitGirls’ün istek dışı üyelik yaptığını görmekteyiz. Vodafone abonelerinin başına gelen bu tatsız durumda eğer ki FitGirls üyelik iptal yapmazsanız bir aylığı 56 TL ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Peki gelelim FitGirls üyelik iptaline.

FitGirls üyeliğini sadece Vodafone’ye abone olanlar yapabilir veya istek dışı üyeliği de aynı şekilde Vodafone abonelerine yapılabilir bu yüzden Vodafone dışında bir hatta sahipseniz sizin için bu durum önemsizdir ancak Vodafone üyesi iseyseniz üyelik iptalini fitgirls.mobil adresinden veya SMS bölümüne iptalfitgirls yazıp 1240’a mesaj göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer bu işlemlerden birini yaptıysanız ancak hala abone gözüküyorsanız bu durumda Vodafone müşteri hizmetlerini aramalısınız. Yaptığınız bu işlemlerle FitGirls üyelik iptalini gerçekleştirmiş olursunuz. Siz üyeliğiniz devam etsin ancak mobil ödeme olmasın istiyorsanız da büyük harflerle MOBILODEME yazıp boşluk bırakıp yine büyük harflerle KAPAT yazmanız ve bu mesajı 7878 e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu SMS ile mobil ödemeniz kapanacaktır ve FitGirls aboneliğinden aylık olarak sizin hesabınızdan ücret almayacaktır.

İnsanların çoğu FitGirls’ü sanal dolandırıcılık olarak adlandırıyor. Birçok insanı mağdur eden bu program insanların hesaplarından aylık 56 TL çekiyor. Çoğu kişinin şikayetçi olduğu FitGirls programı için Vodafone teknik bir hata oluştuğunu ve herkesten kendi adına özür dilediğini belirtiyor.

Kesilen paranızı banka hesabınıza havale edebiliriz diyen Vodafone dediğini uygulayacak mı bilinmiyor. Binlerce şikayet yağan ve yağmaya da devam edecek olan bu uygulama için çözüm nedir? Siz kendi adınıza mutlaka mesajlarınızı kontrol edin. Hesabınızdan para çıkmış mı evetse ne kadar? FitGirls üyeliği oluşturuldu mu? FitGirls üyelik iptali onaylandı mı? mutlaka kontrol edin ve mağdur kalmayın.

“FitGirls Üyelik İptali” üzerine 19 yorum

 1. Bu ne saçma bi sey baska biseye girdim buna üye olunmuş iptal ettim ama yinede 64 tl alinacak dio vodafone bu kadar basit isler yaptigini bilmiuordum hemen değiştircem hattimi

  Cevapla
 2. Benim birkaç gündür
  Sifre *** Fitgirls servis abonelik vergiler dahil aylik 64 TL.Bakiye bulunmuyorsa borclandirilir.Satinalma sozlesmesi http://vftr.co/pmpcontent MH:542 B003
  diye bir mesaj geliyor. Vidyofoni falan da yazıyor, aynısı, ikisi de 1240 numeradan geliyor. Hiçbirine üyelik oluşturmadım, doğrusu BUNLARIN ANİDEN BAŞIMA NEREDEN ÇIKTIĞINI BİLMİYORUM. Bu durumdan ben oldukça rahatsızım ve şikayetçiyim! Beni bu konuda rahatsız etsinler artık İSTEMİYORUM. Neden ben üyelik olmadığım uygulamalara para yaptırayım, söyler misiniz bana? Acil bu bitsin istiyorum.

  Cevapla
 3. Devletin yetkili mercileri bu saçmalığa seyircimi kalacak. Devlete güven olmazsa halkın hakkını zengine, güçlüye karşı korumasa devlet saygınlığını yitirir yazık olur devlete millete. Yetkililer bu kepazelige izin vermesin devlet adamlığı ciddiyetle hizmet, adalet, hukuk ister.

  Cevapla
  • İllaki bu korona döneminde bile bedduayı hak eden dolandırcı şerefsizler vardır, ben hiçbir şey yapmadığım halde hesabımda 64 TL kesinti yaptılar ben hakkımı helal etmiyorum, zehir zıkkım olsun hakkımı dünya ve ahirette de bu dolandırıcılılardan istiyorum, hak sahibi Allah’tır onları Allah’a havale ediyorum.

   Cevapla
 4. Nasıl bir saçmalık bu bilmediğimiz halde abone oluyoruz ve 64 TL lik bı tutar la karşı karşıya kalıyoruz hayırdır kim kimi yiyor arkadaş burda yetkili varsa sorunu çözüp herkesin iadesini yapsın yoksa dolandırıcılık yaptığınız için sizi şikayete bulunuruz bu kadar basit inşallah anlarsiniz ve iademizi yaparsınız yapmadığınız taktirde olacaklardan sorumlu sizsiniz

  Cevapla
 5. tam bir rezalet vodafone müşteri hizmetleri konuyla ilgili sizleri fitgirls aboneliği için 08503333663 numaralı telefona yönlendiriyor numarayı aradığınızda sizinle asla ilgilenmeyen bir müşteri hizmetleri açıyor benim görüştüğüm kişi yusuf isimli birisiydi ve şirketlerinin eğlence a.ş isimli bir şirket olduğunu söyledi daha sora böyle bir şirket normalde yok dolandıcılığın yeni yöntemi bu diyerek telefonu yüzüme kapattı

  Cevapla

Yorum yapın