Farmasi Üyelik İptal Etme

Türk bilim adamlarından biri olan Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi kişisel bakım, kozmetik ve sağlık üzerine hizmet verir.

Türkiye’de ürünleri birçok kişi tarafından kullanılmakla beraber, Farmasi üyelik kişilere para kazanmayı da sağlar. Bu nedenle ülkemizde birçok kişi, satış gerçekleştirerek gelir elde eder. Ancak kişiler bir süre sonra hesabını silmek isteyebilir.

Her sitede üyelik silme işlemleri farklı olduğu için, Farmasi üyelik iptal etme kayıtlı kullanıcılar tarafından merak edilebilir. Ancak gerekli işlemlerin yapılması ardından, üyeliğinize son vermeniz mümkündür..

Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir?

Farmasi tarafından üretilen ürünler, birçok kişiye hitap eder. Bir kazanç elde etme fırsatı nedeniyle her geçen gün üye sayısı artar. Bu konuda herhangi bir ayrım yapılmaz. Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması ve 18 yaşın üstünde olmak gerekir.

Üyelik işlemleri esnasında bir takım bilgiler doldurulmakta olup, bunlar şöyledir;

  1. İsim,
  2. Soyisim,
  3. Gün-Ay-Yıl Şeklinde Doğum Tarihi,
  4. Adres,
  5. Telefon,
  6. T.C. Bilgisi

Şayet Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz ancak bunun yerine geçebilecek bir numara size verilmişse, kayıt için kullanılabilir. Herhangi bir form bulunmamakta olup, söz konusu şartları yerine getiren herkes üye olup, kazanç elde edebilir.

Farmasi Sponsor Nasıl Değiştirilir?

Farmasi sponsor kişilere Farmasi üzerine bilgi, belge ve destek sağlayan taraftır. Aynı zamanda üyelik işlemlerini de yapabilir. Bu nedenle bazı üyeler, onlar vasıtasıyla kayıt işlemlerini gerçekleştirir.

Farmasi içerisinde ürün satışı yapan çok sayıda kişi vardır. Her gün de yeni kişiler aralarına katılır. Dolayısıyla henüz kaydını yapan kişiler sistemin nasıl işlediğini, ne yapması gerektiğini bilemeyebilir. Bu durumlarda sponsorlar gerekli bilgilendirmeleri yapar.

Dolayısıyla seçim yaparken dikkatli bir tercih yapılması gerekir. Bununla beraber belirlenen sponsor değiştirilebilir. Peki, Farmasi sponsor değiştirme nasıl yapılır?

Bunun için iki seçeneğiniz vardır. Eğer henüz üye olmuşsanız ve 6 saat geçmemişse, bu süre zarfında işlem yapılabilir.

Şayet bu sizin için geçerli değilse, hesap askıya düşmelidir. Bu da bilindiği üzere belirli bir süre girmedikten sonra olur. Bunlar haricinde işlem yapmak mümkün değildir. Dolayısıyla sponsor belirleme öncesinde titiz bir araştırma yapılması önerilir.

Farmasi Üyelik İptali Yolları Nelerdir?

Farmasi üyeliği iptal etmek oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Burada üç farklı seçenek vardır;

  1. Hesap açılması ardından, 3 ay işlem yapılmaması
  2. Sipariş verilmesi ardından, 6 ay sipariş verilmemesi
  3. Kendi isteğiyle yapılan iptal

Bu nedenle hesabınızı iptal etmek için bu süreler kapsamında girmemeniz yeterlidir. Ancak daha çabuk silmek istiyorsanız, kısa sürede gerekli işlemleri tamamlamanız da mümkündür.

Farmasi Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Farmasi üyeliği iptal etmek istiyorum diyorsanız ve yeni üye olmuşsanız, 3 ay işlem yapmazsanız iptal gerçekleşir.

Aynı zamanda sipariş verdikten sonra 6 ay yeni siparişte bulunulmazsa da hesap iptali mümkündür. Ancak birçok kullanıcı bu kadar uzun süre beklemek yerine, hızlı çözümler ister. Bunun için iki şekilde hareket edebilirsiniz.

Bunlardan ilki, iletişim formu doldurmadır. Şayet ad, soyad, e-mail, telefon numarası ve talep türünü girerek, notunuzu girerseniz gerekli işlemler yapılabilir. Aynı zamanda bir mail atmanız da mümkündür.

Bunun için ilgili mail adresi, Farmasi’nin kendi sitesinden bulunabilir. Maili yazarken doğru ve düzgün bir dil kullanılmalı, silme sebebi de belirtilmelidir. Ayrıca isim-soy isim, T.C. kimlik numarası bilgiler ide yazılmalıdır.

Sonrasında ise tek yapmanız gereken maili yollamadır. Gerekli işlemler ardından yapılır.

Yorum yapın