Exxen Üyelik İptali, Exxen Platformu

Klasik anlayışı hayatımızda önemli bir yer tutmaya devam ederken bir yandan da istediğimiz an istediğimiz içeriği seçerek izleyebileceğimiz ve televizyona göre çok daha zengin bir kütüphaneye sahip olan farklı platformlar da karşımıza çıkmaya başladı. Hatta bunlar içinde Amazon Prime ve Netflix önemli bir küresel piyasa payına sahip olmayı başardı. Daha önce ülkemizde televizyon kanalları ile bu tarz özel yayınları aynı çatı altında toplayan Digitürk ve D-Smart başarılı girişimler yaptılar. Ancak yeni dönemde bu karma hizmetler yerine tamamen internete dayalı hizmetler daha fazla ilgi görmeyi başardılar. Bu platformlar arasına Blu TV, Puhu TV gibi Türk girişimcileri de katıldı. Son olarak ise yaptığı program uyarlamaları ile büyük başarılar elde eden Acun Ilıcalı Exxen isimli yeni platformunu kullanıcılara sundu. İlk etapta Exxen üyelik iptali sorun olmuştu ve bu nedenle birçok kişi platformu sert bir şekilde eleştirdi. Ancak gelişim aşamasında olan bu platform daha sonra sorunlarını çözerken Exxen üyelik iptali üzerine de çalışarak bu sorunu da çözüme kavuşturdu. Platform birçok yerli yapım ile iddialı bir giriş yaptı piyasaya. Ayrıca yapımlarda rol alan ya da projeleri üstlenen kişiler genelde kendi kitlelerine sahip olan fenomenler olduğu için platform belirli bir kitleye hızlıca kavuşabiliyor.

Exxen Üyelik İptali, Abonelik Nasıl Yapılır

Exxen platformu zaten yükselişte olan bir sektörde fenomenlerin ve Acun Ilıcalı’nın sevilen programları ile birlikte piyasaya girdi. Tabi ki bu atılım oldukça ses getirdi. Exxen üyelik iptali konusundaki sorun bir süre kötü bir izlenim oluştursa da daha sonraki süreçte bu kriz aşıldı ve platform yoluna devam etti. Exxen üyeliği yapmak istiyorsanız öncelikle 1 haftalık deneme sürümünü kullanmanızı ve daha sonra karar vermenizi tavsiye ederim. Zaten bu bir haftalık deneme sürecinin başlangıcında siz bir takım bilgilerinizi firmaya vermelisiniz. Bu bilgiler özlük bilgileri, hesap bilgileri, profille bağlantılı olan iletişim bilgileri (e-posta adresi ve cep telefonu numarası) bunların yanında da ödeme bilgileri firmaya verilir. Daha sonra deneme sürümü şeklinde üyelik başlar. Bu süreçte aslında normal bir üyeye tanınan her şey size da verilmiştir ve böylece deneyimleme fırsatını elde edersiniz. Bu bir haftalık süre sonunda ise eğer devam etmek isterseniz hiçbir şey yapmadan devam edersiniz ve üyeliğiniz kesintisiz bir şekilde sürer. Ancak üyelik yapmak istemediğinize karar verirseniz, bu durumda Exxen üyelik iptali yapmanız ve üyeliği sonlandırmanız gerekir. Bu deneme sürecini iyi değerlendirmeli ve içerikleri gözden geçirerek bu platform için ücret ödeyip ödemek istemediğinizi belirlemeniz gerekir. Bu yüzden 7 günlük süreyi zaman sıkıntısı çekmediğiniz bir zamanda başlatmanızı tavsiye ederim.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Gerçekleşir

Exxen platformuna üyelik yaparken size iki farklı paket sunarlar. Bunlar reklamlı olan ilk paket ve reklamların olmadığı ikinci pakettir. Reklamlı paket fiyatı 9.90 TL, reklamların olmadığı paket ise 19.90 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Hangi paketi seçtiğiniz farketmeden ilk üye olduğunuzda 7 günlük bir deneme sürümüne sahip olursunuz. Bu deneme sürümü reklamlı paketle aynıdır. 7 gün sonunda ise karar vererek ya üyeliği devam ettirirsiniz ya da üyeliğe son vermek için Exxen üyelik iptali yaparsınız. Üyelik iptali yaomak için birkaç farklı yol vardır. İlk yol web sitesi üzerinden işlem yapmak. Web sitesine girerek bilgilerinizle birlikte oturum açın (www.exxen.com.tr). Daha sonra sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısam tıklayarak Hesap ve Ayarlar bölümüne geçiş yapın. Abonelik Bilgilerim seçeneğinin altında bulunan abonelik durumunun sağındaki Üyeliğimi İptal Et bağlantısına tıklayarak açın.  Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra karşınıza hesapla birlikte tüm profil geçmişi, tüm bilgiler, izlemeler ve listelerin de silineceğini bildiren bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıyı gördükten sonra Evet seçeneğine basarak onaylarsanız Exxen üyelik iptali talebiniz işleme alınır ve kısa süre içinde sonuçlanır. Profiliniz silinmiştir uyarısı hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Geri giriş yapmaya çalıştığınız takdirde hesabınıza giriş yapamayacaksınız. Böylece Exxen aboneliğiniz de durdurulmuş olacaktır. Hesabınıza girdikten sonra canlı sohbet ile de Exxen üyelik iptali yapabilirsiniz.

Exxen Platformu Üyeliği Hakkında Detaylı Bilgi

Exxen platformu aslında birçok örneği olan internette yayın yapan bir içerik platformudur. Bu içerikler yarışma, dizi, program, talk show, film ve belgesel gibi farklı çeşitlerde ve farklı konularda yayınlanıyor. Üyelik için iki farklı seçenek sunan platform bu seçenekler arasındaki farkı reklamlı ve reklamların engellenmiş olduğu modlar olarak açıkladı. Yıl başından sonra yapılan duyuruyla birlikte hızlı bir şekilde platformun abone sayısı arttı ve oldukça yüksek sayılara ulaşmayı başardı. Bu konuda verilen 1 haftalık deneme sürümü ve ayrıca zaten platform içindeki yayınları yapan kişilerin ünlü ve belirli kitlelere sahip kişiler olması da çok etkileyici bir unsur oldu. Platformun ilk ciddi sorunu ise deneme süreci ile başlayan bir kullanıcı için Exxen üyelik iptali gibi bir seçeneğin olmayışı oldu. Yeni bir platform olduğu için bu aslında beklenebilir bir sorundu ve kısa süre içerisinde bu sorun aşılarak normal çalışma prensibine geri dönüldü. Sizin için hazırladığımız bu yazıda yeni platformumuz olan Exxen hakkında bilgi verdik, abonelik, deneme sürümleri ve en önemlisi de Exxen üyelik iptali hakkında gerekli olan bilgileri sıraladık. Umarız Türkiye’nin içerikleri ve kendisi yerli olan bu girişimi kısa sürede başarılı olarak daha önemli işlere ve yapımlara yönelecektir.

Yorum yapın