BtcTürk Üyeliği Nasıl Kapatılır?

BtcTürk, 2013 tarihinden beri hizmet veren bir kripto alım satım borsa sitedir. Türkiye’de en çok tercih edilen kripto alım satım sitelerinden bir tanesi olan BtcTürk, BtcTürk ve Btc Pro olmak üzere iki bölümde incelenmektedir. Birbirine bağlı olarak işleyen bu iki site, üye olmanız şartıyla işlem yapabileceğiniz bir platform olmaktadır.

BtcTürk sitesi ya da uygulaması üzerinden alım satım işlemleri yapacak olan bireyler, ilk olarak hesap oluşturmalıdır. Bu platformda alım satım yapabilmek adına açacağınız hesabı oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir. BtcTürk platformu üzerinden daha fazla alım satım yapmak istemeyen bireyler, BtcTürk üyelik iptal etme işleminin nasıl yapıldığını merak etmektedir.

BtcTürk İptal Etme

BtcTürk, üyelerine iyi bir hizmet vermek amacıyla çalışmaktadır. Bu doğrultuda hesap açma işlemi ve BtcTürk iptal etme işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Pek çok siteden farklı olarak sorgusuz sualsiz hesap açma ve kapatma işlemi sağlanabilmektedir.

BtcTürk üyelik iptal etme işleminde site ya da uygulama üzerinden herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu bağlamda tek yapmanız gereken şey, BtcTürk platformuna ait olan destek mail hesabına üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirten bir mail gönderimi yapmak olacaktır.

 BtcTürk Destek Mail Adresi Nedir?

BtcTürk, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına bir mail hesabı oluşturmuştur. Bu mail hesabına gönderilen tüm mesajlar incelenmekte ve üyelerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Bilgi alma, destek, üyelik bilgilendirmesi, hesap kapatma gibi işlemleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilmeniz mümkündür.

BtcTürk mail adresini site içerisinde yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Daha kaliteli bir hizmet vermek için çalışan iletişim ekibi, oluşturduğunuz maili inceleyerek en kısa süre içerisinde yardım alabilmeniz için dönüş sağlayacaktır.

BtcTürk Üyelik İptal Etme Maili Nasıl Gönderilir?

BtcTürk üzerinde üyeliği olan ancak bir daha geri dönüş yapmamak üzere hesabını kapatmak isteyen bireyler, daha önce de bahsettiğimiz gibi [email protected] adresine mail göndermelidir. Bu maili gönderebilmek için siteye üye olduğunuz mail adresini kullanmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kullandığınız mail adresiniz dışında herhangi bir mail adresi ile işlem yapmamanız gerekmektedir.

BtcTürk üyelik iptal etme işleminiz için Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra “+” ikonuna basıp yeni bir mesaj oluşturmanız ve alıcı kısmına belirtilen BtcTürk destek mail adresini yazmanız gerekmektedir. Daha sonra mesaj kısmına kısaca talebinizi belirtebilirsiniz. Uzun cümleler yazmanıza gerek yoktur. Örnek vermek gerekirse, “BtcTürk üyeliğimi iptal etmek istiyorum.” gibi basit bir şekilde destek ekibine isteğinizi belirtebilirsiniz. Daha sonrasında ise “Gönder” seçeneğine tıklayarak mesajınızın yetkililere iletilmesini sağlamanız gerekecektir.

BtcTürk Üyelik İptaline Ne Zaman Geri Dönüş Yapılır?

BtcTürk iptal etme işlemi için gerekli mailin gönderimini yapan bireyler, işlemlerinin ne zaman tamamlanacağını da merak etmektedir. BtcTürk iletişim ekibi, günün her saatinde mesaj kabul etmektedir. Ancak yapılması beklenen geri dönüşlerde zamansal farklılıklar olabilmektedir. Hizmet yoğunluğu, sistemsel sorunlar gibi belli başlı faktörler, geri dönüş zamanının farklı olmasına neden olabilmektedir. Bu bağlamda genellikle iletilere aynı gün ya da ertesi gün dönüş yapılabilmektedir.

BtcTürk Üyeliği Askıya Almak Mümkün Mü?

BtcTürk üyelik iptal etme işlemleri kalıcı olmaktadır. Bu demek oluyor ki, iptal işlemi yapmanız durumunda tekrar aynı hesabı kullanarak işlem yapmanız olasılıklar dâhilinde değildir. Eğer bir süreliğine hesabınızı kapatmak istiyorsanız, hesabınızdan çıkış yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz zaman hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın