Gameland Üyelik İptali

Gameland birçok genç tarafından çokça kullanılan bir oyun platformu olmaktadır. Ancak siteye girerek oynayabileceğiniz oyunları kastetmiyoruz. Bu bir alışveriş platformu olarak faaliyet göstermektedir. Gameland birçok markanın resmi distribütörlüğünü üstlenmektedir. Çeşitli elektronik gruplarının Türkiye’deki üretim ve ithalatını gerçekleştiren Gameland, özellikle bilgisayar ve konsol oyunları alanında uzmanlık göstermektedir.

 Satışını gerçekleştirdiği ürünlerin dağıtımını, pazarlamasını, lojistiğini ve satış sonrası hizmetlerinin tamamını üstlenmektedir. Ancak birçok üye Gameland üyelik iptali yapmak istemektedir. Bunun için kullanıcılar farklı şekillerde hareket edebilmektedir. Öncelikle resmi internet sitesinde geçerli yöntemlerden biri için SMS uygulaması yer almaktadır.

SMS göndererek servis alımlarını sona erdirmek isteyen kullanıcılar “iptal gameland” yazarak 3544’e kısa mesaj göndermelidir. Gönderim sonrasında gerekli bilgilendirme yanıtları firma tarafından neredeyse anında alınmaktadır. Gameland uygulaması birçok insan tarafından sevilmemektedir. Çocukları tarafından telefonları ele geçirilen ve oyunlar indirilen aileler çocukları yüzünden otomatik olarak bu platforma üye olurlar. Ancak bundan bilgisi olmayan aileler aradan kısa bir süre geçmeden faturalarına yansıyacak +68 tl ile karşılaşırlar ve bunun sonucunda da üyelik iptaline başvururlar.

Mobil Cihaz ile Gameland Üyelik İptali

Üyelik iptalinin nasıl yapıldığı birçok kişi tarafından elbette merak edilmektedir. Kişilerin en çok merak ettiği husus ise mobil cihaz ile Gameland üyelik iptali olmaktadır. İşlemler Android cihazlara Play Store, IOS cihazlarda ise Apple Store üzerinden halledilmektedir. İki market için de uygulama aboneliklerinin yayımlanmış olduğu özel bölümler bulunmaktadır.

Abonmanlıklarını iptal ettirmek isteyen kullanıcıların bu alanlardan aboneliklerini görüntüleyerek işlemlerine başlamaları istenmektedir. Sonrasında ise abone olunan uygulamalar arasından Gameland bulunmalıdır. Uygulamanın görüntülenmesinden sonra aboneliğin iptal olmasına yönelik içeriğin üzerine basılmalıdır. İşlem neticesinde ekranlara bir doğrulama alanı gelmektedir. Teyidi yapan kullanıcılar beklemek gibi zahmetlere katlanmadan Gameland servis aboneliklerini anında iptal ettirmiş olmaktadır.

Gameland’da Satılan Ürünler

Bu platformu kullanan ya da kullanıma başlayacak kişilerin en çok merak içerisinde oldukları şeylerden birisi de Gameland’da satılan ürünler olmaktadır. Gameland’da edinebileceğiniz birçok ürün mevcuttur. Başta PlayStation, Xbox ve Nintendo olmak üzere farklı oyun konsolları markalarının ürün ve aksesuarlarının satışını gerçekleştiren Gameland, aynı zamanda ikinci el konsol satışı da yapmaktadır. PS4 ve PS3 oyunları, konsolları ve aksesuarlarını Gameland üzerinden inceleyebilir, oyun konsollarından kollara kadar pek çok farklı ürünü satın alabilirsiniz.

Aynı şekilde Xbox 360, Xbox One ve Xbox One X gibi farklı Xbox modellerini ve aksesuarlarını da yine buradan inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla bu ve bunun gibi birçok ürün için Gameland sitesine ziyarette bulunabilirsiniz. Dahası Nintendo hayranları, birbirinden kullanışlı Nintendo aksesuarlarını, etkileyici Nintendo oyun konsollarını ve eğlenceli Nintendo oyunları Gameland üzerinden temin edebilirler. İkinci el konsol piyasasında güvenilir bir konuma sahip olan Gameland, ikinci el oyun konsolları arasından bütçe dostu bir seçim yapmanıza imkan tanıyor. Bir Gameland üyeliği alarak siz de bu ürünler arasından ihtiyacınız olanları satın alabilir, keyifli bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Gameland Ücreti

Gameland birçok gencin severek kullandığı bir site olurken bu kişilerden birçoğu da uygulamanın ücretlerinden dolayı şikayetçidir. Birçok operatörle iş birliği içerisinde olan bu platform Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile beraber çalışmaktadır. Kullanıcıların en merak ettikleri konulardan birisi de Gameland ücreti nedir olmaktadır. Siteden alınan bilgilere göre Gameland servisi aylık ücreti vergiler dahil Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için sadece 68 TL. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir ve aylık otomatik yenilecektir.

Yorum yapın