Avataria Hesap Silme, Sohbet ve Arkadaşlık Uygulamaları

Artık sosyal medya ve dijital ortamların hayatımızda çok daha büyük bir yer sahibi olmasıyla birlikte sosyalleşmek için de bu alanları daha aktif kullanır olduk. Birçok kişi artık evlendiği ya da ilişki kurduğu kişilerle veya yakı arkadaş olduğu birçok insanla sosyal medya, oyun gibi alanlarda karşılaşıyor. Buradaki sohbetleri ilerledikçe bir yandan da fiziki ortamda görüşmeye başlıyorlar. Bu doğrultuda hayatımıza birçok yeni uygulama ve site girdi. Sitelerin ortak amacı ise sohbet ve arkadaşlık için zemin oluşturmak oluyor. Oyunlar ile sosyalleşme ve arkadaşlık ise son dönemde karşımıza çıkan yeni bir uygulama, burada yapılan mini oyunlar ile hem eğleniyorsunuz hem de diğer yandan arkadaşlık kuruyorsunuz. Avataria hesap silme konusuna değinirken tabi ki Avataria’nın da böyle bir oyunlarla arkadaşlık kurma sitesi olduğundan bahsetmeye gerek yoktur. Genelde birçok kişi yeni bir profil oluşturma ya da oyunlara baştan başlama amacıyla hesabını sıfırlamak ya da silmek istiyor. Tabi bununla beraber kullanımı tamamen bırakmak isteyenler de var. Birçok kişi her gün yeni bir uygulama, site ya da oyun hizmete sunulurken sık sık bir başka uygulamaya geçmek isteyebiliyor. Bu durumlarda Avataria hesap silme işlemi ile buradaki hesaplarını kapatmayı ya da dondurma işlemine izin veren uygulamalarda dondurma yapmayı seçiyorlar.

Avataria Hesap Silme, Avataria Nedir?

Yeni dönemde dijital ortam hayatımızda önemli yer sahibi oldu. Hatta öyle bir noktaya yerleşti ki birçok kişi sosyal medyadan uzak bir hayatı anormal olarak algılıyor. Bilişim alanında yapılan son ataklarla beraber birçok firma hem insanları eğlendiren hem de bir yandan arkadaşlık etmelerine yarayan bazı uygulamalar yaptı. Bu uygulamalar ya bir oyuna odaklanarak buna ek olarak sohbet edilmesine fırsat sağlıyor ya da asıl odağı sohbet yaparak buraya katılan insanların bir yanda da eğlenmelerine vesile olmak için oyunlar ekliyor. Avataria hesap silme konusunu detaylı olarak anlatmadan önce bu uygulamanın ne olduğunu anlatmak lazım. Uygulama temelde bir oyun, ancak oyunun tek amacı eğlenmek değil bir yandan da eşleştiğiniz kişilerle sohbet etmenize yönelik bir teşvik var. Ayrıca zaten oyunun temel amacı sohbet olduğu için zaten eğlence ek bir hizmet gibi düşünülebilir. Bu oyunda bir hesap açarak daha sonra profilinizi oluşturuyorsunuz, ayrıca oyunda Premium özellikler de bulunuyor. Ancak bu özellikler için tabi ki bir ödeme yapılması ve abonelik oluşturulması şarttır. Avataria hesap silme işlemi öncesinde de bu üyeliklerin kapatılması gerekir. Ayrıca hesabını sıfırlayarak yeni bir profil oluşturmak isteyen kişilerin bu işlemi yaptıktan sonra eski hesaplarında sahip oldukları hakları geri alamayacaklarını bilmeleri önemlidir. Aynı zamanda bu haklarla beraber tüm bilgiler de geri alınmayacak şekilde kaybolur.

Avataria Hesap Silme ve Premium Hesap Kapatma

Avataria oynayan ve bu oyunu oynarken bir yandan da sohbet eden bir kişi olarak eğer daha fazla hak elde etmek isteseniz oyunun size sunduğu Premium hesap aboneliğini oyundan veya Playstore üzerinden oluşturabilirsiniz. Bu üyeliği kullanırsınız ve iptal etmek ya da ara vermek isterseniz yine Playstore üzerinden giriş yaparak profile girin ve daha sonra abonelik işlemlerini seçin ve işlemi yapın. Ayrıca eğer hesabı tamamen silme kararı alırsanız bunun için öncelikle üyeliğinizi de kapatmanız gerekir. Avataria hesap silme işlemi öncesinde üyeliği kaldırmak için: Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin. Menü Abonelikler’e dokunun. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin. Aboneliği iptal et’e dokunun. Talimatları uygulayın. Bu işlemden sonra kısa süre içerisinde üyeliğiniz kapatılır ve siz de Avataria hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aboneliği iptal ederken bir sorun olursa Playstore destek ekibi ile iletişime geçmelisiniz. İletişim ekibi sorunun Avataria kaynaklı olduğunu ifade ederse bu kez yapmanız gereken Avataria ekibi ile iletişime geçerek sorunun çözülmesini talep etmek olur.

Avataria Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Avataria hesap silme işlemi yapmak için hesap işlemlerine girmeniz gerekir. Birçok kişi uygulamayı sildiğinde hesabın da silindiğini düşünür. Ancak uygulamayı silmek hesap açarak çalışan bir uygulamada işe yaramaz, aynı zamanda uygulamayı silmek eğer varsa Premium hesap aboneliğini de kapatmaz. Premium abonelik için bir üyelik yaptırdıysanız bunu yukarıda anlattığımız şekilde Playstore abonelik işlemleri üzerinden kaldırmanız gerekir. Bu işlem daha sonra yapmak istediğiniz Avataria hesap silme işlemi için zorunlu bir uygulamadır. Tüm işlemleri yaptıktan ve kontrol ettikten sonra hesabınızdaki bilgileri kaldırın ve profile girin, profil üzerinden ayarlara ve hesap işlemlerine girin. Hesap işlemlerinde hesap silme seçeneğine tıklayın ve daha sonra gelen doğrulamayı onaylayın. Bu işlem sonucunda hesabınız bilgileriniz, ilerlemeleriniz, bağlantı ve iletişim bilgileriniz ile birlikte toplu olarak silinir. Eğer işlem başarılı bir şekilde tamamlanmazsa yapmanız gereken ilk şey Avataria yardım ekibiyle iletişime geçerek sorunu bildirmektir.

Yorum yapın