Armut Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Armut üyeliği nasıl iptal edilir platformda üyelik açmış bazı kişiler tarafından merak edilir. Bilindiği üzere platform, online hizmetler verir.

Destek@armut incelendiğinde, hizmet verenler ile almak isteyenleri buluşturduğu görülür. Bu konuda talep formu doldurulmakta olup, masaüstü sitesi kullanılabilir. Aynı zamanda Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda da uygundur. Platformdan teklif seçilen işler 2,000 Türk Lirasına kadar koruma altında olup, sitenin politikaları ve bilinmesi gerekenler ayrıntılı biçimde yazılmıştır..

Ancak kişiler platformu artık kullanmak istemiyorsa, iptal etme işlemlerini de yapabilir. Peki,  bunun için hangi işlemler uygulanır?

Armut Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Armut.com üyeliğimin iptali ve hesabımın silinmesi platformun destek bölümünde anlatılmıştır. Bunun için Armut’a kayıt olurken kullanılan e-posta adresi üzerinden, [email protected] adresine söz konusu durum için başvurulur.

Şayet eksi ve artı nitelikte bakiye bulunmuyorsa, iptal yapılır. Bu nedenle ulaşım öncesinde bakiye durumuna dikkat etmek ve gerekli işlemleri yapmak gerekir.

Eğer artı durumu varsa, bakiye iade işlemi söz konusudur. Ancak ekside bulunuluyorsa yükleme yapılır. Her şeyi doğru yapmanız durumunda, hesabınızın kısa sürede iptali söz konusudur.

Armut Hizmet Profili Silme Nasıl Yapılır?

Sitelerden üyelik iptali birçok kişi tarafından merak edilir. Günümüzde çoğu insanın, birden fazla sitede üyeliği vardır. Bazı durumlar insanlar, bunları iptal etmek, silmek isteyebilir.

Eğer Armut hizmet profiliniz varsa ve silip, silemeyeceğinizi merak ediyorsanız, öncelikle yapabileceğiniz bilinmelidir. Tek yapmanız gereken ilgili ekranda “Hizmet Profilleri” menüsüne gelip, “bu profili sil” butonunu kullanmadır.

Bununla beraber destek@armut incelendiğinde, mobil uygulamadan henüz yapılamadığı görülür.

Armut SMS İptali Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok insan sitelerden veya platformlardan mesaj almayı istemez. Bu çerçevede Armut SMS iptali de en çok sorulanlar içindedir. [email protected] incelendiğinde iş fırsatlarından kısa sürede haberdar olunabilmesi için e-posta, SMS ve mobil uygulama gönderildiği yazılıdır.

Ayrıca bunların iş fırsatlarını takip etmek ve ilgili müşteriyle irtibat kurmak için atıldığı da bahsedilir. Sistemin tasarlanması bu şekilde olduğu için, iptal edilememektedir. Lâkin mobil uygulamanın yüklenmesi durumunda, söz konusu aplikasyon üzerinden gönderilebilir.

Dolayısıyla SMS iptali böylece olabilir. Peki, mobil uygulama nasıl yüklenir?

Armut Mobil Uygulama Yükleme

Eğer Armut SMS iptali yapmak istiyorsanız ve mobil uygulama yüklü değilse, yükleme ardından SMS şeklinde değil, uygulama üzerinden bilgilendirme alınabilir. Bunun için Android cihazlarda şu maddeler kullanılır;

  1. İlk olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=com.armut.armuthv&hl=tr&gl=US adresine girin.
  2. Ardından ekranda görülen “yükle” seçeneğini kullanın.

IOS cihazlar için de kendi App Store uygulamanızdan, benzer işlemler uygulanabilir. Ardından bilgilendirmeler SMS’den ziyade buradan elde edilebilir.  Bunun haricinde iş hakkında fırsatları sunar;

  1. İşlere tek butonla teklifte bulunma
  2. Önemli ve acil işleri belirleme
  3. Yeni iş fırsatların ayrıntılarla beraber görüntüleme

Aynı zamanda teklif verilen işlerde de kolaylık sağlar. Bunlar şöyledir;

  1. Bakiye ve hesap bilgisini takipte bulunma
  2. Müşterileri telefonla arama yahut mesaj atma
  3. Teklifte bulunulan işleri kolay şekilde izleme

Bunların haricinde tamamlanmış olan işlerde yorumları görme, işin navigasyon, lokasyon, tarih bilgilerine ulaşma gibi seçenekleri de vardır.

Armut Üyesi Nasıl olunur?

Armut.com üye girişi için ana sayfanın sağ üst köşesindeki “giriş” butonu kullanılabilir. Hizmet vermek için de onun yanında bulunan yeşil seçenek tercih edilir. Eğer hesap yoksa buradan kayıt da olunabilir. Bunun için önce hangi hizmet verildiği seçilir. Ardından da diğer işlemler takip edilip, kısa sürede tamamlanır.

Yorum yapın