Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

Yolcu360 araç kiralama adresidir. Güvenilir olan Yolcu360 firması araba kiralamak isteyenler için çok sık kullanılmaktadır. Araç kiralamak isteyen müşteriler Yolcu360 internet sitesinden rezervasyon yaptırabilir veya Yolcu360 mobil uygulamasından da araç kiralama ve rezervasyon işlemleri yapabilirler. Yolcu360 da rezervasyon yaptırdığınız araçlar için hiçbir sıkıntı olmamaktadır.

Belirli sebeplerden dolayı araç kiralamanızı yapamayacaksanız eğer Yolcu360 araç rezervasyon iptalini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yolcu360 araç rezervasyon iptali nedir? Yolcu360 araç rezervasyon iptali nasıl yapılır? Yolcu360 araç rezervasyon iptali ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

Ancak rezervasyonu onaylanmış veya rezervasyonunuz beklemede ise aracınızı kesin olarak kiralamış olmuyorsunuz. Depozitosunu yatırmış ödediğiniz zaman aracınızı temin edebilirsiniz ve kesin olarak kiralamış olursunuz.

Fiyat olarak baktığımızda da gideceğiniz yere göre, kaç günlük kiralamak istediğine göre, arabayı kiralayan kişinin yetişkin, genç, asker olmasına göre fiyatı değişmektedir. Üstelik araç kiralama ücretini 9 taksite kadar bölebilirsiniz.

Yolcu360 Araç Rezervasyon İptalini Nasıl Gerçekleştiririm?

Rent Go için iptal ve iade nasıl gerçekleşir? Aracınızı almadan 6 saat öncesine kadar randevu iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu iptalde herhangi ücret tarafınızdan istenmez.

Ancak aracınızı almanıza 6 saatten az bir vakit varsa iptal işlemini gerçekleştirirken tarafınıza 1 günlük kira ücreti ödenmez eğer 1 günlük kiralama yaptıysanız o zaman da herhangi bir ücret geri alamazsınız. Bayramlarda ve araba kiralama yoğunluğu olduğu zamanlarda ise ücretsiz Yolcu360 araç rezervasyon iptali rezervasyonunuza 24 saat kalaya kadar ücretsiz yapabileceksiniz ve 1 günlük araba kiralama tutarınız tarafınıza ödenmeyecektir.

Avis için iptal ve iade nasıl gerçekleşir diye merak edenler randevunuza 12 saat kalana kadar Yolcu360 araç randevu iptalini gerçekleştirebilirsiniz ve ödediğiniz ücret hesabınıza eksiksiz olarak tekrar yatacaktır. Y

olcu360 araç randevu iptalinde 12 saatle 2 saat arasında bir zaman kaldıysa 1 günlük taşıt kira ücretiniz kesilerek hesabınıza iade yapılır eğer ki 1 günlük araba kiraladıysanız hesabınıza para yatmayacaktır. Yolcu360 araç rezervasyon iptalini son 2 saat kala yapmak istediğinizde tarafınıza herhangi bir iade ücreti ödenmeyecektir.

Aracını almanız gereken saati 2 saat geciktirme durumunda ise 2 saat içerisinde alırsanız herhangi bir ücret sizden alınmayacaktır ve aracı teslim alabileceksiniz ancak arabayı alışınızı 2 saati aşan durumlarda ise rezervasyon otomatik iptal edilecektir ve tarafınıza ücret geri iadesi yapılmayacaktır.

Yorum yapın