Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde yer alan Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, haftanın her günü hastalara kapılarını açmaktadır. Ne tür şikayetleriniz olursa olsun uzman doktorlar aracılığı ile şikayetlerinizin  giderilmesi amaçlanmaktadır.

Daha sağlıklı yaşama merhaba demek için sağlık kuruluşları çağımızda büyük bir öneme sahiptir. Üstelik sağlık sektörüne göz atıldığı zamanda pek çok sağlık kuruluşun olduğu göze çarpmaktadır. Tüm sağlık kuruluşlarının ortak gayelerinden biri  hasta ve ziyaretçileri en güzel şekilde ağırlamaya çalışmaktır.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi de teknoloji ile iç içe diyebileceğimiz hizmetlere imza atmaktadır. Böylelikle hastane ziyaretlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler istedikleri an internet üzerinden kolayca randevusunu yapabiliyor. En güzel dijital ortamları ayağınıza sererek hangi güne uygunsanız randevu almanıza yardımcı oluyor.  Fakat son dönemde randevu almak kadar randevu iptalleri de vatandaşlarımız tarafından çok sık şekilde sorulmaya başlanmıştır. 

Randevu iptallerinin nasıl yapılacağı, ücret kesintisi gibi bir durumun olup olmayacağı haliyle vatandaşlarımızı yakından ilgilendirmeye neden olur. Fakat Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevularınızı aldıysanız iptal etmekte gözünüzü çok fazla korkutmasın. Çünkü birkaç basit adımı izledikten sonra çok kolay bir şekilde Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali yapmanız mümkün olacaktır. 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali Nasıl Gerçekleşir?

Fırsat bulup hastaneye muayene olmak için gidemeyecek durumda olabilirsiniz. Yahut acil bir işiniz çıkmış olabilir. Sebep ne olursa olsun sonuç olarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptalini gerçekleştirmek istediğinize karar vermiş olabilirsiniz. İşte böyle bir durumda da nasıl iptalinin yapılacağını merak ediyor olabilirsiniz.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali konusunda sağlık kurumun vatandaşlara yönelik olarak kolaylıklar sunmuş olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle randevu günü gelip dolmadan önceden iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan hususlar içerisinde randevu gününüz gelmemiş olmasıdır. Bazı vatandaşlarımız randevusuna 15 dakika kala iptal etme girişiminde bulunabiliyor. Bu durumun ise tamamen yanlış olduğunu ve önceden işinizi garanti altına alarak iptal etmeniz gerekeceğini söyleyebiliriz. 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptal Etme 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptal etme için yapacağınız en basit adımlardan biri randevu sistemine giriş yapmanız olacaktır. E-randevu sistemine giriş yaptıktan sonra randevularınız ekrana gelecektir. Böylelikle  hangi bölüme, ne zaman hangi saat aralığında randevunuzun olduğunu görme şansına sahip olursunuz. Böyle bir durumda ise izleyeceğiniz en güzel çözüm yollarından  biri randevu sistemi içerisinde yer alan iptal et seçeneğinden randevu iptalini onaylamanız gerekmektedir.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinden almış olduğunuz randevu iptalinizle ilgili olarak istemediğiniz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Bu tür yollara başvuracağınız gibi isterseniz tercihe bağlı olarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesini arayabilirsiniz. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi yetkili kişisini arayarak randevunuzu iptal etmek istediğinizi beyan etmeniz yeterli olacaktır. 

Randevu iptali talebiniz için hemen harekete geçilecek ve işlemler yapılmaya başlanmış olacaktır. 

Randevu İptalimi Başka Biri Yapabilir Mi?

Sağlık sektöründe ki vatandaşlarımız pek çok sorulara kafası takılabiliyor.  Onlardan biri olarak da  randevu oluşturan kişi dışında bir başkası randevu iptal etme yetkisine sahip olup olmadığı diyebiliriz.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu almış olabilirsiniz. Fakat farklı sebeplere bağlı olarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi yoluna gidemez duruma gelebilirsiniz. Fakat randevuyu iptal etmek için yeterli zamanınız yoktur. Bu yüzden dolayı sizin yerinize bir başkası randevu iptalinin yapılmasını isteyebilir. Yukarıda ki belirtmiş olduğumuz randevu iptal aşamaları üzerinden bir başkasının da hastaneye randevu kaydı silinebilir. 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptal Ettim, Yeni Randevu Alabilir Miyim?

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevunuzu iptal ettikten sonra yeni randevu talebinde bulunmanız mümkündür. Size en uygun olan saati belirleyerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi e- randevu bölümüne gelerek yeniden istediğiniz bir gün için randevunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Fakat belirtmemiz gereken hususlardan biri randevu oluşturmanız için sizden istenen bilgileri girmeniz gerekir. 

E-randevu sisteminde ki randevu formunu dikkatlice doldurmanız gerekir. Randevu formu bakıldığında adınız soyadınızı, hangi bölümde muayene olacağınız, doktorunuzu ve cep telefon numaranızı yazmanız gerekir. Tüm bunları yazdıktan sonra randevu kaydet bölümüne  tıklayarak  randevunuzun oluşmasını sağlamış olursunuz. Böylelikle Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevusunu almış olursunuz.  Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevuyu ister kendiniz isterseniz de bir başka yakınınız için almanız mümkündür. 

Çağımızda artık hem sağlık kurumu hem de teknoloji gelişmektedir. Bu sebepten dolayıdır ki her işimizi dijital ortamlar aracılığı ile karşılamaktayız. Nasıl hastaneye gitmek için randevu alıyorsak aynı şekilde randevu iptalini gerçekleştirmek mümkündür. Fakat randevu iptalimi randevu sistemi üzerinden yapmak istemiyorum diyenlerde Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi iletişim numarası üzerinden bağlantıya geçebilir.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi yetkililerinizi aradığınız zaman    randevunuz olduğunu ve iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylelikle hangi güne randevu alınmışsa iptal edilmiş olur. 

Yorum yapın