Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali

Konu Başlıkları

İstanbul bölgesinde hizmetlerini sürdüren Koç Üniversitesi Hastanesi, hastaların sağlık sorunlarının giderilmesi adına gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Ne yazık ki insan yaşamında hastalığa  yakalanma, ağrı, sızı, ameliyat süreçleri gibi pek çok durumun yaşanması gerekebilir. Sağlık sektörüne göz atıldığı zaman pek çok sağlık kuruluşun olduğu görülüyor.

Onlardan biri olarak ön plana çıkan Koç Üniversitesi Hastanesi de memnun kalınan sağlık kurumlarından birisidir. Hastaların, tedavi olarak yeniden sağlıklı bir yaşama adım atmasına da en iyi şekilde yardımcı olur. Muayane olmak isteyen pek çok kişi artık randevu almaktadır.  Randevu alma süreci sıkıntısız şekilde yapılır. Böylelikle istediğiniz güne ve doktoru seçerek  randevunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Fakat burada önem olan konulardan biri almış olduğunuz gün gelip çattığında mutlaka hastanede olmanız gerekmektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesinden aldığınız randevulara gidemeyecekseniz eğer iptal etmeniz gerekmektedir. Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız eğer cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Koç Üniversitesi Hastanesi randevu alma konusunda da vatandaşlara kolaylıklar sunmaktadır. Randevu işlemlerini iki aşamalı şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Bunlardan ilki  randevularınızı online randevu sistemi üzerinden almak olacaktır. Bir diğer izleyeceğiniz çözüm yolları ise  Koç Üniversitesi Hastanesini arayarak randevunuzu oluşturmanız olacaktır.

Öyle ki Koç Üniversitesi Hastanesine randevunuzu 0850 250 8 250 numarayı arayarak çok kolay şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. Üstelik hangi güne uygunsanız o zaman o tarihe randevunuzu rahatça alabiliyorsunuz.  Ayrıca randevu sisteminin bir diğer güzel taraflarından birisi de istediğiniz doktoru seçebilmektesiniz. Hangi bölüme giderek kontrollerinizin yapılmasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Topkapı bölgesinde yer alan Koç Üniversitesine gitmek için internet üzerinden randevularınızı oluşturmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda öğrenmek istediğiniz labaratuar sonuçlarınız varsa onları da online yollar üzerinden hızlıca öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bundan böyle randevu almak istediğiniz zaman ister kurumun iletişim numarası üzerinden istersenizde e-randevu sistemi üzerinden randevu taleplerinizi iletmeniz mümkündür.  Randevularınızı onayladıktan sonra randevu sistemi bölümünde  gün, doktor ve bölümünüz yazacaktır.

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Hayatın yoğun maratonu ve koşturmacısı içerisinde işlerimiz çıkabiliyor, bir yere gitmek zorunda kalabiliyoruz. Hal böyle olunca da hastaneye giderek muayene olma işi yarıda kalıyor. Fakat önceden muayene olmak için Koç Üniversitesi Hastanesinden randevu oluşturmuş olabilirsiniz. Gününüz daha gelmeden önce Koç Üniversitesi Randevu iptali yapılabilir. Fakat aynı gün ve saate düşen randevu süreçleriniz içinde iptalinizin kabul edilmeyeceğini söylememiz gerek.

Koç Üniversitesi randevu iptal etmek içinde yine iki aşamalı olarak önünüz de bir süreç sizi bekler. Hangisi daha kolayınıza geliyorsa o zaman onu seçebilirsiniz. İzleyeceğiniz ilk çözüm yollarından biri e-randevu bölümüne gelmek olacaktır. Randevu sisteminde randevu iptal et seçeneği yer almaktadır. Böylelikle iptal et ibaresini tıklayarak sorunsuz bir şekilde randevularınızı da iptal etme şansına sahip olursunuz. Böylelikle daha önceden aldığınız tarihte ki randevunuz için artık Koç Üniversitesi Hastanesine  gitmek zorunda kalmamış olacaksınız.

Bir diğer uygulayabileceğiniz randevu iptali çözümü arasında ise  Koç Üniversitesi Hastanesini aramak olacaktır. Nasıl randevu alırken Koç Üniversitesi Hastanesi ilgili çalışanlarıyla irtibata geçiyorsanız yine aynı durumu tekrarlayabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir aksilik durumu yaşanmadan randevularınızın iptali gerçekleşmeye başlamış olacaktır.

Koç Üniversitesi Randevu Formu  Doldurma ve İptali

Koç Üniversitesi Hastanesi randevusu için öncelikle randevu formu doldurmanız gerekmektedir. Randevu formunu doldurarak Koç Üniversitesi Hastanesinin randevu sisteminde adınız ve soyadınızın da görülmesini sağlamış olursunuz.

Koç Üniversitesi Hastanesi randevu alma ve randevu iptal etme işlemleri çok kolay şekilde yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı herhangi bir paniğe kapılmanıza gerek yok. Randevu bölümüne göz atıldığı zaman ise randevu alacak olan kişinin adı ve soyadı, hangi doktoru seçtiği, hangi bölüme gidecek olduğu,  GSM numarası ve e posta adresinin de girilmesi istenmektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesi Randevu İptali Mümkün Müdür?

Koç Üniversitesi Hastanesi, ülkemizde profesyonel düzeyde hizmetlerini sürdürmeye devam eden sağlık kuruluşlarından biri olma özelliğine sahip olduğunu belirtmemiz mümkündür.  Koç Üniversitesi Hastanesine göz atıldığı zaman ise toplamda tam tamına 250 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Tıp Fakültesine bağlı olan sağlık kurumunun 220 milyon dolarla hayata geçirilmiş olduğunu söylemek mümkün.  Tıbbi sorun ve ihtiyaçlarınıza anında el atarak sorunlarınızın en kısa süre içerisinde çözülmesini de sağlamaya yardımcıdır. Haftanın hemen her günü hastalara kaliteli bir hizmetler sunar. Yapılan muayene sonrasında en doğru süreçlere ulaşmanızı sağlar. Sağlığınızın riske atılmaması adına gerek profesyonel düzeye sahip doktorları gerekse de ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesine istediğiniz zaman randevularınızı yapmanız mümkündür. Fakat bazen bir aksilik çıktığı zaman doktora gidemeyecek durumda olabilirsiniz. Fakat böyle bir anda da paniğe kapılmanıza gerek kalmayacak. Çünkü sorunsuz bir şekilde Koç Üniversitesi Hastanesi randevu iptali gerçekleşmektedir.

Böylelikle randevunuz iptal olduğundan dolayı doktora gitmek zorunda kalmazsınız. Randevunuzu iptal  ettikten sonra ise başka hangi güne müsait iseniz o zamana alabilirsiniz. Uygun olan başka bir gün hastane ziyaretlerinizi yapmış olursunuz.

Yorum yapın