Vodafone Süpernet Abonelik İptali

Sevilen operatörlerden biri olan Vodafone,  doya doya internet fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Ülkemizde pek çok vatandaşımız interneti keyifli şekilde kullanmak adına Vodafone firmasını tercih etmektedir.

Vodafone  operatörün farklı pek çok paketleri mevcuttur. Onlardan biri de kampanyalı şekilde kullanıcılarına yönelik olarak sunmuş olduğu Süpernet olduğunu söylememiz mümkün. Böylece evde ya da işyerinde internet fırsatlarından yararlanma fırsatına sahip olursunuz.

Vodafone süpernet abonesi olarak hizmetlerden yararlanmış olabilirsiniz. Fakat artık aboneliğinizi iptal ettirmeye karar vermiş olabilirsiniz. O zaman Vodafone Süpernet Abonelik İptali nasıl yapılır, hangi yollara başvurmalıyım sorularına mutlaka yanıt bulmanız gerekecektir. 

İlk etapta Vodafone  Süpernet paketine bir bakış yaptığımız zaman,  Adsl ve fiber olmak üzere kullanıcılara yönelik iki aşamalı olarak sunuluyor. Buna göre sizlerde paketinizin nasıl olmasını istiyorsanız anında seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Genelde internet dünyasında gezinen, işlerini yürüten kişiler internette kopmalar,  yavaş çalışması gibi şikayetlerde bulunabiliyor.  Bu gibi istenmeyen süreçlerin yaşanmaması ve internetin daha hızlı şekilde kullanılması önemlidir.

Hızlı ve bir anlamda da güvenli internet ayrıcalığındamn yararlanmak adına hemen Vodafone Süpernet fırsatlarına başvurabilirsiniz. Üstelik Vodafone  Süpernet paketi içinde  müşterilerine yönelik indirimli vazip fırsatları devreye sokuyor.

Bu sayede kullanıcılarda herhangi bir zorluk durumu ile karşı karşıya kalmadan internet ortamında yer alabiliyor. Vodafone süperneti ister yalın  bir internet  olarak alabilirken istersenizde telefonla bir almanızda mümkündür.  Burada müşterilerinin taleplerine göre hizmetlerin verildiğini söylememizde yarar var. 

Vodafone süpernet abonelik iptali nedir? Vodafone süpernet abonelik iptali nasıl yapılır? Vodafone süpernet abonelik iptali işlemleri nelerdi? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Vodafone Süpernet Abonelik İşlemleri 

Vodafone Süpernet abonelik işlemlerinizi birçok yola başvurarak kolaylıkla yapmanız mümkündür. Bunun için yapacağınız adımları sıralamaya başladığımız zaman ise Vodafone resmi adresine gelerek online işlemler menüsünden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra başvuracağınız bir başka çözüm yollarından biri de İnternet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak  olacaktır. Aynı zamanda da 0850 542 0 542 ya da size en yakın konumda bulunan Vodafone çağrı merkezini arayarak da abonelik işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapmaya başlayabilirsiniz.

SMS ile başvuruları yapmak istiyorum diyorsanız da izleyeceğiniz adımların bir hayli kolay olacağını belirtmek isteriz. Hemen telefonunuzun SMS bölümüne gelerek BASVURU yazıp 5420 kısa mesaj iletmeniz yeterli olacaktır. 

Süpernet kurulum işlemlerinin yapılması adına da sizden birtakım belgeler talep edilecek olduğunu söyleyebiliriz. Bu belgelerin neler olduğunu merak eden Vodafone kullanıcıları içinde şu şekilde bir sıralama yapmamızda mümkün olacaktır;

TC  vatandaşlarının kullandığı kimlik fotokopisi 
Yabancı uyruklar bu paketten yararlanacaksa pasaport
Vekaletname 
Vodafone SüperNet ADSL/Fiber abonelik sözleşmesinin yapılması 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm bu hususların  Süpernet aboneliğinin aktif hale dönüştürülmesi adına talep edildiğini belirtebiliriz. Eğer ki bunlardan bir ya da birkaçı yerine getirilmezse o zaman aboneliğiniz ne yazık ki olmayacaktır.

Bu sebepten dolayıdır ki Vodafone  Süpernet dünyası içerisinde olmak isteyen vatandaşlarımızında bu hususlara olabildiğince dikkat etmeleri gerekiyor. 

Vodafone Süpernet ile ilgili olarak  kurulum süreçlerinin nasıl yapıldığı merak edilen bir başka önemli konulardan biridir.  Kurulum işlemlerinin yapılması adına mutlaka sizden istenen belgelerin hazırlanması gerekmektedir. Belgeler hazırlandıktan sonra aktivasyon  işlemleri 10 gün gibi  bir süreye kadar uzayabiliyor.

Belirtmiş olduğumuz periyodik süreçten sonra ise  kurulum işlemleri deneyimli ekipler nezdinde kolayca yapılmış oluyor. Kurulum  hizmetlerinden yararlanmak adına mutlaka randevu talebinde bulunmanız gerekiyor. 

Eğer ki kurulumu kendim yapmak istiyorum diyorsanız o zaman  0850 542 0 542 numaralı hatta bağlanarak müşteri tem silcisinden kuruluma dair önemli teknik bilgileri alabilirsiniz. 

Vodafone Süpernet Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone süpernet abonelik iptali nasıl  yapabilirim diye soruyorsanız en doğru yerdesiniz. Çünkü izlemeniz gereken yöntemleri sizler için sunacağız. Bu sayede süpernet paketiniz aktifse iptal edilmiş olacaktır.

Bu hizmetten artık yararlanmak istemiyorsanız o halde yapmanız gereken ise hemen kendinizin doldurmuş olduğu formu inter net üzerinden yahut Vodafone şubelerinin yoluna başvurarak elden verebilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden de Vodafone süpernet aboneliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz.

O zaman hemen Vodafone iletişim numarası olan  0 216 556 31 73 üzerinden  süpernet paketinizi iptal etmek istediğinizi beyan edebilirsiniz. İzleyeceğiniz bu yol sayesinde de çok kolay bir şekilde abonelik iptallerinin yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.

Bireysel hat sahipleri için istenen belgelerin neler  olacağına dair bir inceleme yaptığımız zaman ise İptal Formu’nun imzalı halinin yanı sıra Hat sahibinin kimliği gerekmektedir. Kurumsal hat sahiplerinden istenen  belgelerin ise Şirket yetkilisine ait kimlik, İmza sirküleri ve vergi levhası ve İptal Formu’nun imzalı halinin iletilmesi gerekmektedir. 

Vodafone Süpernet Abonelik İptali Ne Zaman Olur?

Vodafone süpernet abonelik iptali ne zaman olur diye düşünebilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak  bir açıklama yapmamız gerekirse yaklaşık olarak 1 hafta sonucunda aboneliğinize dair çok kolay bir şekilde iptal işlemleri yapılmaya başlanacaktır.

Bir hafta boyunca hala daha Vodafone Süpernet paketiniz aktif gibi görülebilir. Fakat 1 hafta sürenin sonunda ise aboneliğinizi başarıyla iptal etmiş olacaksınız. Böylelikle Vodafone şirketine herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğünüz kalmayacak. 

Yorum yapın