Vodafone Komedi Video Üyelik İptali

Vodafone komedi video yakın zaman içerisinde ortaya çıkan, Vodafone kullanıcıları tarafından beğenilen bir program haline gelmiştir. Peki, çok beğenilen Vodafone Komedi video nedir? Vodafone komedi video üyeliği nasıl yapılıyor? Vodafone komedi video üyeliği nasıl yapılıyor?

Vodafone komedi video üyelik iptali nasıl yapılıyor? Vodafone komedi video üyelik iptali ücretli mi? Vodafone komedi video üyelik iptali paketi aldıktan kaç gün sonra yapılabiliyor? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Vodafone Komedi Video Nedir?

Vodafone komedi video insanları günlük sıkıcı yaşamından birkaç dakika boyunca koparıp eğlenmesini sağlayan bir paket. Komik videoları size mesaj olarak gönderiyorlar ve siz bu videoları ister online olarak izleyebiliyorsunuz isterseniz de videoyu indirebiliyorsunuz. Siz Vodafone komedi video programından videoyu online izlerken veya videoyu indirdiğinizde internet ücreti ödemiyorsunuz.

Vodafone komedi video paketini tüm Vodafone kullanıcılar kullanabilir. Herhangi bir yaş, fatura gibi skala yoktur. Vodafone, kullanıcıları için 10 günlük deneme programı koymuştur. Bu deneme sürecine göre 10 gün ücretsiz deneyebiliyorsunuz.10 gün sonrasında paketi satın almak zorunda değilsiniz. Ancak denem paketini yalnız bir kere kullanabilirsiniz. Bu paketi sadece kendi sim kartınızın takılı olduğu cihazda kullanabilirsiniz. Vodafone komedi video paketini sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Yurt dışında farklı paketler vardır.

Vodafone Komedi Video Nasıl Üye Olurum?

Vodafone komedi video paketine üye olmak için büyük harflerle ve arada boşluk olmayacak şekilde ABONE KOMIK yazıp 7070’e göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone komedi video vergiler dâhilinde 1 aylık ücreti 16 TL’dir. Paketi kullanmak için bir taahhüt vermeniz gerekmez.

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali Nasıl Olur?

Vodafone komedi video üyelik iptalini istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone komedi video üyelik iptali için büyük harflerle harflerin arasında boşluk olmadan IPTAL KOMEDI yazıp mesajı 7070’e göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali Ücretli Midir?

Vodafone komedi video üyelik iptali ücretli değildir. Bu paketin internetle hiçbir alakası yoktur. Dolayısıyla siz videoyu izlediğinizde veya videoyu indirdiğinizde internet kullanım bedeli sizden talep edilmez aynı şekilde internet olmadığında veya az internet az çektiğinde video kalitesi az olma gibi bir durum yoktur.

Vodafone Komedi Video Üyelik İptali Paket Alındıktan Kaç Gün Sonra Yapılıyor?

Vodafone komedi video üyelik iptali paketi aldıktan ertesi günü iptal edebilirsiniz. İptalden sonra aldığınız tarihten itibaren 1 ay vodefone komedi video paketini kullanabilirsiniz.

Yorum yapın