Turkcell Superbox Üyelik İptali

Konu Başlıkları

Turkcell Superbox internet alt yapısı olmadan kullanabileceğiniz internet modelidir. İnternetin olmadığı veya alt yapısının olmadığı yerlerde ve bölgeler de Turkcell Superbox tercih ederek elektriğin olduğu her yer de internete erişebilirsiniz.

Bu şekilde taşınabilir internet sayesinde istediğiniz yerde internete bağlanabilir ve kopma problemi yaşamazsınız. Sağladığı avantajlardan dolayı biraz pahalı bu paketi artık kullanmak istemeyebilir ya da problem yaşadığınız için iptal etmek isteyebilirsiniz.

Turkcell Superbox üyelik iptali nedir? Turkcell Superbox üyelik iptali nasıl yapılır? Turkcell Superbox üyelik iptali sonrası cayma bedeli öder miyim? Vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Turkcell Superbox Üyeliği Nasıl Yapılır?

Turkcell Superbox hizmeti ADSL hizmetinden memnun olmayan ve daha hızlı internet isteyenlerin başvurduğu yöntemdir. Turkcell Superbox sayesinde internetin olmadığı ve alt yapı sorununun olduğu yerlerde artık sorunsuz internete bağlanabilirsiniz.

Turkcell Superbox sayesinde üstün teknoloji ile evinizde 4.5G hızını yaşayabilirsiniz. Başka bir internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile 4.5G hızında internet artık evinizde. Çeşitli paket seçenekleriyle sizlerde hemen başvuru yaparak Turkcell Superbox üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-4-5g-internet-kampanyasi linkine tıklayarak açılan pencere de “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp Turkcell Superbox için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Superbox Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Superbox 4.5G SIM Kart uyumlu olduğu için üyeliğinizin iptali için hat iptali gereklidir. Hat iptaliniz için dilerseniz en yakın Turkcell şubesine başvuru yapabilirsiniz ya da 532 ya da 0 532 532 0000 nolu Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak Turkcell Superbox üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.  

Turkcell Superbox Üyelik İptali Sonrası Ne Kadar Ödenir?

Turkcell Superbox üyeliğinizi yaparken sizlere 12 ay veya 24 ay taahhüt yapılıyor. Bu taahhütler sayesinde Superbox ı indirimli şekilde kullanabilirsiniz.

Sizler taahhütlü olarak üyelik yaptığınız Superbox paketinizi taahhüt sürenizden önce iptal etmek isterseniz Turkcell bunun için sizden cayma bedeli istemektedir. Aslında sizden istenilen bu cayma bedeli taahhüttünüz için uygulanan indirimleri peşin olarak geri almaktır. Yani sizler 12 ay taahhütlü bir aboneliğiniz var ve siz 5 ay sonra üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız 5 ay boyunca kullandığınız Turkcell Superbox için yapılan indirim peşin olarak sizden tahsil edilmektedir.

Turkcell Superbox üyelik iptalinizi taahhüttünüz bitmeden yapmak isterseniz yüksek bir fatura ile karşı karşıya kalacaksınız. Turkcell Superbox taahhütlü üyeliğinizde sizlere ilk ay 500 GB hediye verilmektedir. Ancak sizler taahhütünüz bitmeden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde size hediye olarak verilen 500 GB için sizden 450 TL cayma bedeli istenmektedir. Ayrıca sadece bununla kalmayıp Superbox kurulumu ücretsiz olarak yapılmakta ancak sizler taahhüttünüz bitmeden iptal etmek istediğiniz de sizden ilk kurulumun ücreti olan 200 TL de tahsil edilmektedir.

Bu şekilde taahhüttünüz bitmeden Turkcell Superbox üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde son faturanıza ek olarak 650 TL, kullandığınız ay kadar yapılan indirimler ve vergiler ek ödeme olarak tahsil edilmektedir.

Turkcell Superbox üyelik iptalini taahhüttünüz bitmeden yapmanız durumunda oldukça yüksek bir cayma bedeli ödemenizi gerektirmektedir. Bu yüzden öncesinde iyice araştırma yapıp sonrasında Turkcell Superbox almanızı tavsiye ederiz.

Turkcell Superbox Taahhüt Sorgulama

Turkcell Superbox üyeliğiniz de taahhüttünüzü sorgulayabilir yani üyeliğinizin bitmesine kaç ay kaldığınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell Superbox üyeliğinizin ne zaman biteceğini öğrenmek istiyorsanız Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşerek taahhütünüzü sorgulayabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetleri için 532 ya da 0 532 532 0000 nolu telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Yorum yapın