Tumblr Hesap Silme

Siz de buraya tumblr hesabı silme konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim son derece doğru bir yerdesiniz. Bu konuda kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Tumblr Hesabınızı Silmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Tumblr 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde ilk defa piyasaya çıktığı günden beri dünyanın birçok yerinde çok sayıda blogger tarafından tercih edilen üst segment grubunda yer alan bir blog ve sosyal ağ sitesidir.

Sistemi kullananların çok iyi bildiği gibi hem kendi yazılarınızı yayınlayabilir, hem de farklı sistem üzerinde yer alan diğer blogger ile sürekli olarak bir iletişim halinde olabilirsiniz. Tumblr hesap kapatma işlemi yapmadan önce çok iyi bir biçimde düşünmeli ve sonrasında nihai karar vermelisiniz.

Hesabınızı bir kere kapattıktan sonra tekrar geri alamaz ve kullanamazsınız. Eğer net bir karar veremiyorsunuz bir süre için tumblr hesap dondurma yapabilirsiniz.

Tumblr Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Üstte verilen bu bilgilerden ”Tumblr blog silme nasıl yapılır?” sorusunun yanıtı şu şekilde verilebilir.

  • Öncelikli olarak Tumblr sitesine girip üstte ve solda yer alan ayarlar bölümünden silinmek istenen blog seçilir.
  • Bunun akabinde bu bölümde yer alan Kalıcı Olarak Sil tuşuna basılır.
  • Bundan sonra karşınıza Bir Dur Bakalım ifadesi gelir.
  • Uyarıyı da geçtikten sonra e-posta adresiniz ve şifreniz girilerek Tumblr hesap sil tuşuna basılarak işlem tamamlanır.

Yorum yapın