Deezer Hesap Silme ve Dondurma

Konu Başlıkları

Siz de buraya kafanıza çok takılan Deezer üyelik iptali konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim doğru yerdesiniz. Kafanıza bu konuda takılan tüm soruların yanıtlarını bu yazıda en net, en anlaşılır bir biçimde bulacaksanız.

Dilerseniz hemen başlayalım.

Deezer Fransa menşeili olan kullanıcılarının çok iyi bildiği üzere çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak farklı türden müzik cihazlarında müzik dinlemeye olanak sağlayan bir müzik yayın servisidir. Üzerinde binlerce lisansı olan müzik parçası ve yine çok sayıda radyo mevcuttur.

Bilmeyenler için ”Deezer paralı mı?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise üyelikten itibaren 3 ay boyunca ücretsiz takip edilebilir. Bunun yanında ”Ücretli mi?” sorusunun yanıtı şu şekilde verilebilir. Kısmi olarak takip edildiği zaman ücretsizdir ama farklı 3 ayrı üyelik için de farklı ücret tarifeleri bulunur.

Deezer Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Deezer hesap kapatma için iki farklı yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi web sitesi aracılığı ile silme, bir diğeri ise posta yoluyla silinmesidir. Şimdi gelin bu iki yöntemle de hesap nasıl silinir onlara bakalım.

Web Sitesi Aracılığı ile Silme

  • Eğer kişi web sitesi aracılığı ile hesabını silecek ise ilk olarak deezer hesap silme linki olarak da kabul edilebilecek olan www.deezer.com adresine girer.
  • İkinci adımda kişi kullanıcı adı ve şifresi ile hesabına girer
  • Üçüncü adımda kullanıcı profiline dokunur ve bunun akabinde hesap ayarlarına girip aşağı doğru kaydırır ve burada Hesabımı sil seçeneğine tıklanır
  • Sonrasında Deezer şifresi buraya girilerek iptal etme işlemi yapılmış olur.

Posta Yoluyla Silme

Kişi bu yöntem yerine posta yoluyla üyelik silme yapacak ise o zaman da size gelen hesap silme onaylama için gelen maili açmanız ve onaylamanız gerekir. Facebook ya da Google aracılığı ile hesap açılmış ise o zaman bu şekilde üyeliği yaparken girilen şifre ile işlem yapılır.

Deezer Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Deezer hesap dondurma işlemi de hesap silme ile benzer biçimdedir. Şu şekilde adımlar atılır

  • Deezer platformuna kullanıcı adınız ve şifreniz ile girdikten sonra profile tıklanır
  • İkinci aşamada Hesap Ayarları > Üyeliğimi yönet > Üyeliğimi iptal et seçenekleri seçilir.
  • Son aşamada neden bu işlemi yaptığınız ifade edilir ve sonrasında ise Onayla diyerek işlem gerçekleştirilir.

Yorum yapın