Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Siz de buraya muud üyelik iptal etme konusunda bilgi almaya mı geldiniz. O zaman son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda bu konuda en doğru en güvenilir bilgileri bulacaksınız.

Hadi dilerseniz hemen sözü daha fazla uzatmadan adım adım başlayalım.

Muud Nedir?

Öncelikli olarak ”Muud nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise;

Muud, Türkiye genelinde hizmet veren Türk Telekom tarafından geliştirilen müzik dinleme ve indirme platformudur. Yaklaşık 4 milyon civarında yabancı ve yerli şarkı uygulamada mevcuttur.

Uygulama hem cep telefonlarında hem de bilgisayarlarda çalışmaktadır. Üyelikler hem ücretli hem de ücretsiz biçimdedir. Ücretsiz olanlar da aylık dinlenecek olan müzikler sınırlıdır.

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Muud üyelik sistemi ile çalışan bir yapıdadır. Kişiler bir nedenden ötürü üyeliğini iptal etmek isterse yapmaları gereken şey son derece basittir.

  1. İlgili kişi muud müşteri hizmetleri numarası olan 444 5 444 numarasını arayarak üyelik iptal talebini iletir.
  2. Bir diğer yöntem ise ki bu Muud paket ücreti mobil ödeme yapanlar için geçerlidir. İptal yazıp 7979 numarasına göndermeleri gerekir. Bu konuda daha detaylı bilgiler Muud uygulamasının internet sitesinde mevcuttur.

Üyelik İptalinden Sonra Ne Olur?

Muud üyelik iptalinden sonra bir daha platform üzerinde yer alan içerikleri dinleme şansınız olmaz. Eğer yeniden dinlemek, müzikleri indirmek isterseniz yeniden üye olmanız gerekir. Başka türlü kullanılamaz.

Yorum yapın