Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır?

Siz de buraya letgoda ilan silme noktasında bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim işte en doğru cevapları alabileceğiniz yer burası.

Hadi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve ”Let go da ilan silmek istiyorum” diyen sizlerin bu işi nasıl yapabileceğini en anlaşılır bir biçimde açıklayalım.

Letgo Ürün Silme Nasıl Yapılır?

Siz kullanıcılarının da çok iyi bildiği gibi letgo satış platformudur. Online olarak cep telefonu ve bilgisayar üzerinden kişiler kullanmadıkları ürünleri satışa sunarlar. Mobil bir uygulamadır. Son yıllarda uygulama böylesine popüler olduğu için letgo ilanları da son derece revaçtadır.

Yine bu noktada bilmeyen ve merak eden kişiler için letgo da ilan neden silinir derseniz ya o ürün satılmıştır ya da kişi bu ürünü bir nedenden ötürü satmaktan vazgeçmiştir.

Şimdi artık letgo ilan kaldırma bilgisini adım vereli.

  1. Eğer ilanımı silmek istiyorum diyorsanız öncelikli olarak cep telefonlarında ilanlarım kısmında satıyor sekmesine gidilir.
  2. Akabinde de silinmek istenen ilanın sağ üst köşesinde olan üç noktaya basıp ilanı sil’e dokunmak yeterlidir.

Bilgisayar üzerinden yapılacağı zaman ise Profilim kısmından bu işlemler benzer bir biçimde yapılır. Burada ilanı neden silmek istiyorsunuz sorusuna da yanıt vermek gerekir.

Yorum yapın