Hadi Bilgi Yarışması Üyelik İptali

Hadi live günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alır. Hem Android, hem de IOS işletim sistemlerinde geçerli olan bir aplikasyondur. Sunuculu, interaktif, canlı bir yarışma olup, para ödülü vardır.

Bu nedenle uygulama, 9 milyonu aşkın indirme bulmuştur. Her kişiye yöneltilen sorular, 10 saniyelik bir süreye sahiptir. Söz konuş süre çerçevesinde doğru cevaplayan kişiler, ödülü kendi aralarında pay eder.

Yarışmalar hafta içi her gün 12:30’da yapılır. Hafta sonu da dâhil olmak üzere, 20:30’a dek yarışmalar söz konusudur. İçerisinde farklı kategorilerden sorular olup, kullanıcılar öncelikle platforma üye olur.

Ancak bazı kişiler tabii sebeplerle zamanla ilgisini kaybedebilir. Bu durumda çoğu kişi sadece uygulamayı değil, hesabını da silmek ister. Peki, Hadi Bilgi Yarışması üyelik iptali nasıl olur?

Hadi Bilgi Yarışması Nedir?

Günümüzde birçok kişinin kullandığı Turkcell’in bir hizmeti olan BİP tarafından başlatılan Hadi Bilgi Yarışması gerçek para ödülleri verilen bir uygulamadır. Hafta sonu da dâhil, her gün kullanılabilir. Ancak bunun için bir saat aralığı vardır. Kişiler 12.30 ile 20.30 arasında aplikasyona girmelidir.

Geniş bir zaman aralığı ve para kazanma seçeneği, yarışmayı aktif şekilde kullandırır. Joker hakkı mevcut olup, kişiler arkadaşlarını davet ederek kazanabilir. Bu sayede bir soruyu bilemiyorsanız, büyük bir avantaj yakalamanız mümkündür. Bununla beraber bilmeniz gereken, final sorusunda joker kullanılmadığıdır.

Bu sebeple joker almışsanız ve son soruya saklıyorsanız, bu kısma erişseniz dahi kullanmanız mümkün olmaz. Ayrıca kişilerin yarışma esnasında hızlı olması da gerekir. Zira her soru için 10 saniyelik bir süre vardır.

Hadi Bilgi Yarışması Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Hadi live yarışma kullanmak için tek yapılması gereken aplikasyonu indirmek ve üye olmadır. Turkcell tarafından geliştirilse de Türk Telekom ve Vodafone hattı olan kişiler tarafından da kullanılabilir. Böylece soru yanıtlanarak, bir meblağ elde edilebilir.

Peki, para nasıl kazanılır? Burada soruyu kimler bilmişse, hepsi arasında eşit bir paylaşım yapılır..

Hadi Nasıl İndirilir?

Mobil uygulamaların geliştiği günümüzde, bahsi yapılabilecek çok sayıda aplikasyon vardır. Bunlardan bir tanesi de Hadi Bilgi Yarışması olur. Birçok kişi tarafından yeni duyulmakta olup, adından da anlaşılacağı gibi bir yarışmadır.

İçerisinde bir sunucu olup, 12 farklı kategoriden sorular yer alır. Katılmak için uygulamayı indirmek gerekir. Gerek IOS, gerek Android cihazlarda uygun olup, App Store’lar içerisinde bulunabilir. Aynı zamanda resmi sitesi üzerinde de indirme linkleri görülebilir.

Hadi İçin Üyelik Gerekir Mi?

Hadi Bilgi Yarışması para ödülü de sunmasıyla yoğun kullanım sahibidir. Aplikasyondan yararlanmak için ilk olarak üye olunması gerekir. Ardından yarışmaya katılım yapılabilir.

Yarışmacıların kazandığı paralar gerçek Türk Lirası olup, çekim işlemi yapılabilir. Ancak bunun için belirli bir limit yer alır. Eğer bakiye 20 Türk Lirası’nı geçmişse, hesaba aktarılabilir.

Bunun için öncelikle bakiye bölümüne dokunulur. Hadi iban ekleme bu kısımdan sonra yapılır. Kazandığınız meblağı transfer etmek gerekli bilgiler girildikten sonra transfer yapılır.

Hadi Bilgi Yarışması Hesap Silme

Eğer uygulamayı yeniden kullanmayacaksanız, aplikasyonu kaldırmak için tek yapılması gereken cihazınızın ayarlar bölümüne giderek silmedir. Ancak birçok kişi tekrar girmeyeceği bir uygulamada, hesabının kalmasını da istemez.

Bu durumda sıklıkla Hadi club üyelik iptali yapılabilir. Bunun için Android ve IOS işletim sistemlerine indirilmiş olunan Happn uygulamasına girilir. Sonrasında uygulama ayarlarına gelinir. Ardından veriler açılarak, hesap sil yapılır.

Böylece mevcut olan hesabınızın silme işlemleri kolayca halledilir.

Yorum yapın