Farmasi Sipariş İptali ve İadesi

Siz de buraya çok merak ettiğiniz ”Farmasi sipariş nasıl iptal edilir? Sorusunun yanıtını mı almaya geldiniz? O zaman son derece doğru bir yerdesiniz. Size bu yazıda bu konuda kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını vereceğiz.

Öncelikle bilmeyenler açısından ”Farmasi nedir?” sorusunun yanıtını verelim. Farmasi yerli bir marka olup Avon, Oriflame tarzında katalog üzerinden satış yapılan ağırlıklı olarak kozmetik ürünlerinin satıldığı yerli bir markadır.

Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım Farmasi markasında sipariş iptal etme olgusunu kafada soru işareti kalmayacak biçimde açıklayalım.

Farmasi Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi markasında sipariş iptal etmek için ilk siparişi verdiğiniz andan itibaren geçen 120 dakika içinde siparişinizi iptal etmeniz derhal mümkündür.

Bunun için ilk defa yapacaklar için işlem adımları şunlardır:

  • farmasi com tr adresine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra ( eğer sitede çıktıysanız)
  • Sipariş takip bölümüne girilir.
  • Yaptığınız sipariş bölümünde İPTAL ET butonuna basılır. Burada siparişinizi iptal edebilmeniz için iptal nedeninizi girmeniz gerekir.
  • Sonrasında size iptal etmek istediğinizden emin olup olmadığınız sorulur. Eminim dediğiniz zaman da sipariş iptali gerçekleşmiş olur.
  • Süre dolduğu zaman ise iptal yapılamaz.

Farmasi Sipariş İadesi Nasıl Yapılır

Farmasi sipariş ürün iade işlemi de belli bazı koşullara bağlıdır. 14 gün içinde istediğiniz ürün gelmediyse, hatalı eksik ürün var ise üründe kusur defo vb. şeyler varsa iade değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Sonrasında ne yazık ki böyle bir hakkınız yoktur.

Yorum yapın