Bilyoner Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bilyoner üyelik iptali nasıl yapılır? artık üyeliğini sürdürmek istemeyen, farklı seçeneklerden yararlanmak ya da artık bu tür bir hizmetten yararlanmak istemeyen kişiler tarafından merak edilen bir konuya işaret etmektedir. Bilyoner, üyelik işlemlerini son derece basit ve ulaşılabilir kıldığı gibi iptal için de gerekli aşamaları olabildiğince basit hale getirmiştir. Böylece herkesin kolayca hesaplarını kullanmamayı tercih edebilmesi mümkün olmuştur. Bilyoner üyelik konusunda pek çok avantaj sunmasına karşın pek çok farklı nedenden ötürü iptal işleminin gerçekleştirilmesi talep edilebilmektedir.

Hangi nedenden olursa olsun Bilyoner üyelik iptali oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Bilyoner.com üzerinden hesaba giriş gerçekleştirilir.
  • Hesaba girişin ardından hesabım seçeneğine gidilir. Burada kişisel bilgilerim kısmına geçilir.
  • Kişisel bilgilerim bölümünde bulunan “üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız tıklayın” yazısına tıklanılır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde üyelik iptali gerçekleştirilmiş olmaktadır.

 

Bilyoner Üyelik Aktifleme

Bilyoner üyelik aktifleme, üyelik iptalini gerçekleştiren kişilerin bu kararından vazgeçmesi halinde gerçekleştirmesi gereken bir işleme işaret etmektedir. Bilyoner üzerinden üyeliğin yeniden aktif hale getirilebilmesi için müşteri hizmetlerine 0212 385 06 50 numarasından erişim sağlanabilmektedir. Numaraya erişim sağlanmasının ardından sorunun uygun bir şekilde ifade edilmesi gerekmektedir. Burada yetkili kişiler kısa sürede işlemi gerçekleştirmektedir.

Bununla birlikte giriş yapma kısmında yer alan “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklatılmasının ardından “Üyelik aktifleme” yazısının seçilmesiyle de Bilyoner üyelik aktifleme sağlanabilmektedir. Bilyoner üzerinden üyeliğin aktif hale getirilebilmesi için ekrandan gerekli kişisel bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Bunun yanında başka bir seçenek olarak da kimlik numarasının girilmesi, telefon numarasının, mail adresinin yazılması ile birlikte Bize yazın seçeneği ile isteğin iletilebilmesi mümkün olmaktadır. Kısa sürede bu iletişim kanallarından geri dönüş sağlanabilmektedir.

Bilyoner Ne İşe Yarar?

Bilyoner ne işe yarar? Denildiğinde pek çok kişinin bildiği bir durum söz konusudur. Öncelikli olarak bu site üzerinden iddaa işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Futbol, tenis, basketbol, voleybol gibi dallarda çeşitli para kazanma olanakları sunulmaktadır. Canlı ya da standart oynama seçenekleri ile bilyoner üzerinden hem ilgi duyulan takımın maçlarının takip edilmesi hem de para kazanılabilmesi olanaklı hale gelmektedir. Özellikle herhangi bir spor dalına ilgi duyan, bu konuda doğru tahminler yapabildiğine inanan kişiler için Bilyoner, iyi bir kazanç olanağı sunmaktadır. Bunun yanında canlı izle seçenekleri de söz konusu olduğundan maçların kolayca takip edilebilmesi sağlanmış olmaktadır.

Popüler bahisler, canlı sonuçlar, iddaa, tribün, süper toto ve canlı izle gibi seçenekler yer alan Bilyoner üzerinden herkesin kendisine uygun bulacağı bir alan bulunmaktadır. Böylece tahminler yürüterek ve maçları daha heyecanla ve keyifle izleyerek kazanç elde etme olanağı sağlanmış olmaktadır. Normalde bir bayiiye giderek gerçekleştirilebilecek işlemler birkaç adımla internet üzerinden gerçekleştirilebilir hale gelmektedir.

Bilyoner Nasıl Üye Olunur?

Bilyoner nasıl üye olunur? Ülkemizde iddaa konusunda en öncelikli seçeneklerden biri olan Bilyoner üzerinden kazanç elde etmek ve hesap açmak istenilmesi durumunda ilk olarak ana sayfadaki “üye ol” yazısına tıklanılması gerekmektedir. Bunun ardından farklı bir ekran açılmaktadır. Burada belli bilgilerin doldurulması ile birlikte sorunsuz bir biçimde hesap oluşturulması gerçekleştirilmiş olmaktadır. Bundan sonra ek hesap bilgileri de girilerek iddaa oynanabilmesi olanaklı hale gelmektedir. Bilyoner üyelik için aşağıdaki bilgilerin girilmesi gerekmektedir:

  • İsim ve soy isim
  • T.C. kimlik no
  • Doğum tarihi: gün / ay / yıl
  • Cep telefon numarası
  • Mail adresi
  • Parola

Bu bilgilerin girilmesinin ardından sözleşmelerin okunması ve kabul edilmesiyle birlikte Bilyoner üyelik oluşturulabilmektedir.

Yorum yapın