Tango Hesap Silme ve İptali

Siz de buraya Tango hesap silme hakkında bilgi almaya mı geldiniz? O zaman son derece doğru bir yerdesiniz. Hiçbir bilgi kirliliği ve yanlışı olmadan en anlaşılır biçimde tango uygulama silme noktasında bilgiler vereceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Tango Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Teknolojinin özellikle internetin kullanılmaya başlaması ile beraber hayatlarımıza giren uygulamalardan bir tanesi ülkemizde de çok sıklıkla kullanılan tango isimli uygulamadır.

Bu noktada hemen çok merak edilen acaba ”Tango ücretlimi?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise kesinlikle ücretli olan bir uygulama değildir. Mesajlaşma ağırlıklı olarak kullanılan bu uygulamayı silmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  1. İlk olarak Tango mobil uygulamasına giriş yapılır.
  2. Bunun akabinde uygulamanın sol üst köşesinde olan profilinize tıklanır.. Daha sonra da dişli simgesi ile görülmekte olan  “Hesap ayarları” bölümüne giriş yapılır..
  3. Burada en alt kısımda olan  “Hesabımı Sil” butonuna tıklanır..
  4. Burada karşınıza çıkan sorulara net bir biçimde yanıt verilir.
  5. Sonrasında da en son olarak onay butonuna tıklanarak hesap silme kolay ve zahmetsizce gerçekleştirilir.

Bu işlem yapıldıktan sonra size mail gelir ve maksimum bir hafta içinde hesabınız kapanır.

Silmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Tango uygulamasını sildikten sonra artık mesajlarınızı göremezsiniz. Eğer bu uygulama üzerinden para kazanıyor iseniz içeride kalan parayı alamazsınız. Edindiğiniz arkadaşlara erişim yapamazsınız.

Yorum yapın