Swarm Hesabı Kapatma

En popüler uygulamalarından biri olarak karşımıza swarm çıkıyor. Bakıldığı zaman çağımızda artık hemen herkes swarm hesabına sahiptir. Böylelikle çok kolay bir şekilde istedikleri an yer bildirimlerini de yapma şansına sahip oluyor. Swarm hesap bu denli fazla kullanılırken bazen başka sebeplere bağlı olarak kapatılma ihtiyacı söz konusu olabiliyor.

Resim çekilmek, gündelik hayatımızın artık olmazsa olmazlarından biri haline dönüşmüştür. Öyle ki herkes resim çekilerek paylaşım yapıyor. Böylelikle nerede, ne yaptığına dair insanlarında görmesini sağlamış oluyor. Üstelik çekilen resimlerde artık sosyal medya ortamlarında da kullanılmaya başlanır hale dönüşmüştür. Sosyal medyaya atılan resimlerin alt bölümünde de yer bildirimimizi ekliyor ya da yazıyoruz.

Uygulama, tüm dünyada olduğu gibi artık ülkemizde de popüler özelliğe sahiptir. Herkes uygulamadan oldukça memnun kalarak kullanmaya başlıyor.  Böylelikle çok kolay bir şekilde de istedikleri an yer bildirimlerini gerçekleştirme şansına sahip oluyor. Fakat bazı anlarda da artık swarm hesabını kapatma gereği duyulabiliyor. Kapatmak istediğiniz zaman hangi yolların izlenmesi gerektiğini mutlaka bilmelisiniz. Aksi taktirde ise hesabınızı tam olarak kapatamamış olursunuz.

Swarm hesabı kapatma nasıl yapılır diye merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler.

Swam Hesap Kapatma Esnasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Swarm hesabı kapatmak istiyorsanız o zaman tüm bu işlemlerinde olabildiğince dikkatli şekilde yapılması sağlanmalıdır. Swarm  hesabınızı silme sırasındaa dikkat edeceğiniz bazı hususlar var. Onlardan biri de  swarm hesabınızı hangi platform üzerinden yapmış olduğunuzdur. 

Eğer ki hesap açma işlemlerinizi Google ya da Facebook  platformu aracılığıyla yapılmışsa o zaman bu platformlardan da kalıcı şekilde silinmesine dikkat  edilmesi gerekecektir. Çünkü iptal işlemi sırasında tüm bunları atlamış olursanız da muhtelif birtakım sorunlarla karşı karşıya kalmaya neden olacaksınız. Riske girmemelisiniz.

Bu nedenden dolayıdır ki hemen bu yolu izlemeye başlayarak bir an öncede bağınızı koparmaya devam edebilirsiniz. Daha sonrasında ise hesabınızı silmek adına hemen harekete geçmeye de başlayabilirsiniz.

Unutmayın ki swarm hesabınızı silerseniz bir daha geri dönüşüm yapmanız mümkün değildir. Geri döndürme yapamayacağınızdan dolayı hesabı silme işlemi konusunda doğru karar vermeniz gerekir. Çünkü bazı kullanıcılar hesabını sildikten sonra ise pişmanşlık duyabiliyor. Hesabınızı gerçekten isteyip istemediğinize  yönelik olarak bir karar vermeniz gerekiyor.

Swam Hesabımı Nasıl Silerim?

Swarm hesap silme işlemini bundan böyle  birkaç adıma başvurarak çok kolay şekilde silmeniz de sizin adınıza zor olmayacaktır. Bunun içindir ki izlemeniz gereken en doğru çözüm yollarından biri hemen şu adımları izlemeye başlamanız olacaktır.

Foursqure’in sayfasını açarak  giriş yapmaya başlayın
Daha sonra ayarlar kısmına geliyoruz.
Gizlilik ayarlarına tıklayınız
Mavi olarak belirtilen silebilirsin yazısına tıklayın
Önünüze de bir ekran gelecek ve bu ekranda da Swarm hesap silme nedeninizi düzgün bir dil ile ifade etmelisiniz.
Kırmızı buton şekilde görmüş olduğunuz  “Delete Account”a basarak swarm hesabınızın kalıcı şekilde silme işleminizi tamamlamış olursunuz.

Swarm Dondurma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Swarm hesabınızı dondurma ve tamamen kapatma konusunda gel git yaşayabilirsiniz. Ani bir karar vermemeniz en doğru çözüm yollarından biri olacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki izlemeniz gereken çözüm yollarından biri de dondurma işlemlerine başvurmanız olacaktır. Hesabınızı dondurmak da artık zor olmayacak.

Nasıl hesabınızı kalıcı şekilde kapatabiliyorsanız aynı şekilde  hesabınızı dondurma sırasında da aşama aşama gitmeniz gerekecektir. Swarm hesabı dondurma konusunda bazı kullanıcılar tam olarak bilgiye sahip olmayabiliyor. Hesabını nasıl donduracağı konusunda  merak ediyor olabilir. Swarm hesabını artık çeşitli sebeplere bağlı olarak artık dondurmak zorunda kalabilirsiniz. Tam manası ile kullanmak istemiyorsanız o zaman en iyi çözüm yollarından biri olarak swarm hesabını dondurmanız olacaktır.

Swarm hesabını dondurmak içinde yine işlemlerinizi ayarlar bölümünden hızlıca yapabilirsiniz. Hemen gizlilik ayarlarına hızlı şekilde giriş yaparak swarm hesabı dondurma yollarının gerçekleşmesini de sağlamış olursunuz. Böylelikle  swarm hesabınız dondurulduğundan dolayı istediğiniz zaman  tekrardan yeniden açma şansına sahip olursunuz.

Fakat kalıcı olarak silme işlemlerine başvurduğunuz zaman ise hesabı kullanamazsınız. Hesabınız artık kalıcı olarak silinmeye de başlamış olacaktır.

Swarm Hesap Silme Nereden Yapılıyor?

Swarm hesap silme işlemlerinin nereden yapılıyor olduğunu mutlaka bilmeniz gerekiyor. Tablet ya da telefon üzerinden swarm hesabınızı silmeniz mümkün olmaz. Bilgisayar üzerinden swarm hesap silme işlemlerinin mutlaka yapılması gerekecektir. Bu sayede swarm hesabınızın da kalıcı şekilde silinmesini de sağlamaya başlamış olursunuz.

Swarm silme işlemleri sırasında da mutlaka hesabınızın şifresini bilmeye çalışmalısınız. Hesabınızın şifresini tam olarak bilmiyorsanız o zaman hemen yeni bir şifre talebinde de bulunmaya başlamış olursunuz. Kullanmış olduğunuz ve artık kullanmama kararı aldığınız hesabınızın silme işlemlerini  bilgisayar ya da bir başka farklı çözüm yolları arasında yer alan taşınabilir cihazlar üzerinden yapmaya başlamış olacaksınız.

Aynı zamanda hesabınızın kalıcı olarak silinmesini istiyorsanız Crome, Google, Opera, Safari gibi platformlardan da mutlaka silme işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmalıdır. Bu işlemleri tarayıcılar üzerinden de gerçekleştirdiğiniz zaman  artık size ait bir hesabınız kalmayacak. Hesabınız  tamamen kalıcı şekilde sıfırlanmış olacaktır.

Yorum yapın