Storyfel Abonelik İptali

Sesli kitap uygulaması olan Storyfel ile sizlerde hizmetlerden en güzel şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Storyfel keyfini yaşamak isteyenler hemen uygulamaya üye oluyor. Bu sayede fırsatları da en güzel şekilde değerlendirme şansına sahip oluyor. Fakat üye olduktan sonra bir süre sonra aboneliği iptal etme durumu istenebilir.

Doğal olarak böyle anlarda ise hangi yolların izlenmesi gerektiğinin de mutlaka bilinmesi gerekiyor. Storyfel ile sizlerde artık abonelik iptal etme işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Storyfel uygulamasını kullanacak olanlar artık aboneliğini bir süre sonra iptal etme şansına sahip olabilir. Storyfel abonelik iptalini bundan sonra sizlerde sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız.

Hemen sizlerde artık sesli kitap uygulamasını satın alabilirsiniz. Fakat sesli kitap uygulamasını satın alan kişiler, düzenli ödemelerini yapmak zorundadır. Bu sayede sesli kitap uygulamasına dair sorunsuz şekilde yararlanmaya başlamış olacaklardır. Sesli kitap uygulaması ile bundan sonra sizlerde kitap keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz. Ülkemizde popüler kullanılan uygulamalardan biri olmayı başarıyor. Bu sayede Storyfel ile artık kitap okumak hiç zor olmuyor. Hatta kitap okumanın daha da sesli halini size yansıtan bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Storyfel abonelik iptali için sizlerde birkaç adımı izlemeye başlamanız yeterli olacaktır. Böylelikle aktif görünen hesabınızın iptalini sorunsuz şekilde gerçekleştirmeye de başlamış olursunuz. İptal işleminde ise izleyeceğiniz yolların şu şekilde olacağını söylemek isteriz. Buna göre;

  • Adrese hemen sorunsuz şekilde giriş yapın
  • Oturum açın
  • Hesabım bölüme giriş yapın
  • Aboneliği iptal et kısmını işaretle
  • İptal etmek istediğin aboneliğin sonlandırılmış olur

Storyfel Abonelik İptalinin Yapılması

Storyfel, faydalı olarak tabir edeceğimiz uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkar. Bundan sonra sizlerde uygulamayı sorunsuz şekilde kullanarak, sesli kitap hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üyelik işlemlerine bakıldığı zaman ise kullanıcılar kendi adı soyadını girmeye başlar. Binlerce sesli kitap arasında bundan sonra sizlerde tercihinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Sesli kitaplar, günün istediğiniz hemen her saatinde de bundan böyle yanınızda olmaya başlayacak. Bu sayede sizlerde artık sesli kitap serüvenine kaldığınız yerden ortak olmaya başlayacaksınız. Storyfel ile bundan böyle keyifli fırsatları da değerlendirmeye başlamanız zor olmayacak. Storyfel uygulamasına göz atıldığı zaman ise ilk 14 günlük süre zarfı içerisinde uygulamayı ücretsiz şekilde kullanmanız mümkün oluyor.

Storyfel uygulamasını bundan sonra sizlerde artık sorunsuz bir şekilde kullanmanızın yanı sıra, sesli kitap hizmetlerinden de faydalanmaya başlamış olacaksınız. Storyfel abonelik iptalini bundan böyle sorun yaşamadan gerçekleştirme şansına sahip olmaya başlarsınız.

Storyfel uygulamasını bundan sonra kullanmak istemiyor olabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken ise aboneliğinizi ilk iş olarak sonlandırmaya başlamanız olacaktır. Storyfel abonelik sonlandırma işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmeye başlamış olursunuz. Storyfel uygulamasında aktif üyelik söz konusu olmadığından dolayı, hesabınız pasif görülür. Böylece uygulama içinde ödeme yapma zorunluluğunda olmazsınız.

Storyfel Abonelik Sonlandırma İşlemleri

Storyfel abonelik sonlandırma işlemleri en kolay şekilde yapılır. Bu sayede sizlerde artık istediğiniz zaman zarfı içerisinde aboneliğinizi kolayca sonlandırmaya başlamış olursunuz. Bu uygulamayı kullananlar, ,ilk 30 gün gibi bir süre zarfında ödeme yapmıyor.  Fakat otuz gün süre sonucunda ise artık her ay ödemelerini yapmak zorunda kalacaklardır.

Ödemesiz bir şekilde ilk deneme hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Üyeliğinizi tamamlar tamamlamaz da artık ilk 30 gün boyunca ücretsiz deneme süresi başlanmış olunur. Bu uygulamayı deneyen kişiler, memnun kaldıkları zaman ise  kaldığı yerden uygulamayı kullanmaya devam ediyor.

Eğer ki beğenmediyseniz, kullanmak istemiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise abonelik iptalini gerçekleştirmeye başlamanız olacaktır. Storyfel abonelik iptali çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede aboneliğin sorunsuz şekilde iptali gerçekleşmektedir.

Storyfel abonelik iptali nedir? Storyfel abonelik iptali nasıl yapılır? Storyfel abonelik iptali hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Storyfel Abonelik ve İptali

Storyfel güvenli şekilde kullanılan bir sesli kitaptır. Sesli kitap uygulamasını ister kullanabilir isterseniz de iptal edebilirsiniz. Burada tercihin tamamen size kalmış olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat kullanıcılar, ilk otuz gün boyunca ödeme yapmayacaklarından dolayı üyeliğini gerçekleştirmek isteyebiliyor. Böylece otuz gün boyunca ücretsiz bir şekilde sesli kitap uygulamasından yararlanılabiliyor. Daha sonrasında ise ödeme yapmamanız adına, üyeliğinizi sonlandırmaya başlamanız gerekecektir.

Storyfel abonelik işlemlerinden bundan sonra sizlerde artık sorunsuz bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Storyfel dünyasına artık sizlerde adım atabilirsiniz. Fakat kullanmak istemediğiniz zaman ise üyelik sonlandırma gibi işlemlerin sıkıntısız şekilde yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.  Storyfel iptalini yapmak son derece kolaydır. Hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız hemen iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken adımlardan biri de hemen hesaba giriş yapmanızdır. Ardından Sayfalarım ve hesabımı seçmeniz gerekecektir. Hesabım sayfasına geldiğiniz zaman ise aboneliğimi iptal et kısmını göreceksiniz.  Bu kısımdan artık çok kolay şekilde abonelik sonlandırma işlemlerinizi yapmanız da mümkün olacak.

O halde sizlerde hemen aboneliğinizi sonlandırmanızı problem yaşamadan yaparak, her ay ödeme yapmak zorunda da kalmamış olursunuz. Storyfel sesli kitap avantajlarından bundan sonra en güzel şekilde yararlanmaya da başlarsınız. Storyfel ile sizlerde ister sesli kitap hizmetinden yararlanın isterseniz de aboneliği sonlandırın.

Yorum yapın