Stardoll Hesap Dondurma ve Silme

Siz de buraya ”Stardoll nasıl kapatılır?” konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen ifade edelim ki doğru yerdesiniz.

Biz de bu yazımızda sizlere Stardollun ne olduğu başta olmak üzere tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Stardoll Nedir?

Öncelikli olarak ”Stardoll nedir?” sorusunun yanıtını verelim.

Stardoll 2004 yılında ilk olarak Paperdoll Heaven ismi ile Geocities üzerinden ortaya çıkmıştır. Çıkış amacı ise kız çocuklarının silah oyunları ile oynamasının önüne geçmektir.

Eskiden satılan kağıt olarak giydirilen bebeklerin online ortamda olan uygulamasına verilen isimdir. Yani sanal alemde bebekler giydirilir, muhtelif yarışmalara katılınılır, moda trendleri takip edilir, ev dekore edilebilir.

Üyeliği tamamen ücretsiz olup son derece eğlencelidir. İnsanların yaratıcılığının sınırlarını zorlamasını da sağlar.

Stardoll Hesabı Nasıl Silinir?

Her ne kadar bu kadar keyifli ve eğlenceli olsa bile yine de bir süre sonra insan sıkılabilir ve hesap silme kararını verebilir. Bu durumda yapılması gerekenler ise aşağıda ifade edildiği gibidir.

İster hesap dondurma için ister hesap kapatma için yapılması gerekenler şu şekildedir:

Son olarak da altta yer alan Üyeliği Sona Erdir butonuna basarak Stardoll hesabı kapatma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Gördüğünüz gibi oldukça kolay ve zahmetsiz.

Yorum yapın