Smule Üyelik İptali

Smule üyelik iptalinden söz etmeden önce smule nedir, ne işe yarar gibi  sorulara anında cevap bulmanıza  yardımcı olacağız. Smule son zamanda pek çok kişi tarafından eğlence amaçlı olarak kullanılan bir müzik uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Smule uygulamasını  cihazlarına indirmek isteyen kişilerde hemen Google Play uygulamasını açmaktadır.

Bu sayede uygulama üzerinden programı indirerek sorunsuz bir şekilde yükleme işlemleri yapılır. Aynı zamanda da ücretsiz olduğundan dolayıdır ki isteyen hemen herkes çok kolay şekilde programı kullanmaya başlayabiliyor. Hayatınıza eğlence katmak istiyorsanız o zaman Smule uygulamasının tam size  göre olduğunu söylemek isteriz. Üstelik bu programı Google play üzerinden indiren kullanıcılar ise aylık yalnızca 2.99 TL gibi bir ödeme yapmak zorunda kalıyor.

Son derece cüzi bir rakamı ifade etmiş olduğundan dolayı doğal olarak uygulamanın kullanılması maddi açıdan bir sıkıntı yaratmıyor. Fakat kullanıcılar bir süre sonra programı cihazlardan kaldırmak isteyebiliyor. Artık kullanmak istemeyen ya da her ay ödeme yapmak istemeyen kullanıcılarda üyeliklerini iptal ettirmeye karar veriyor.

Smule üyelik kadar artık üyeliklerin iptal süreçleri de zor değil. Buna göre sizlerde artık istediğiniz her an üyelik işlemlerinizle ilgili olarak iptallerin yapılmasını da sağlayabilirsiniz. 

Her ay düzenli olarak Android cihazlarınızdan otomatik ödeme olacağından dolayı bir süre sonra  haliyle bu tür kesintilerin olmasını istemeyebilirsiniz.  Böyle bir durumda da smule kullanıcıları istedikleri an üyelik iptallerini kolayca yapma şansına sahip olacaklardır. Üyelik iptalinin sorunsuz şekilde yapılması mümkündür. Sizlere herhangi bir zorluk durumu yaratmayacaktır. Buna göre üyelik iptallerinizi ne zaman isterseniz de yapabilirsiniz. 

Smule üyelik iptali nedir? Smule üyelik iptali nasıl yapılır? Smule üyelik iptali işlem aşamaları nelerdir? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Smule Üyelik İptalini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Müzik severler için smule uygulaması sevilerek kullanılıyor.  Bu sayede birbirinden güzel diyebileceğimiz müzikleri de dinleme şansına sahip oluyorsunuz. İster cep  telefonlarınıza istersenizde bilgisyara kolayca indirme özelliğine sahiptir. Dilediğiniz tüm cihazlarda uygulamayı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamanın kullanılma amacına  göz atıldığı zaman ise pek çok kullanıcıyı bir araya getirerek şarkı söylemelerine yardımcı olmasıdır.  Bu sayede sesinize güveniyor ya da bu tür platformlarda keyif dolu şarkılar söylemek istiyorsanız o zaman uygulamayı sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Smule üyelik işlemlerinizi sorunsuz şekilde yaparak da uygulamayı kullanmaya başlamış olursunuz. Bakıldığı zaman şarkı uygulamasında yaklaşık olarak 20 milyona yakın kullanıcı da sürekli olarak şarkılar söylemeye devam ediyor. Zamanlarının daha keyif dolu şekilde geçmesini sağlıyor. Hatta uygulamayı kullanan kullanıcı sayısına bakıldığı zamanda 50 milyonu aşmaya başlamış olduklarını görmekteyiz.

Her geçen gün daha da fazla büyümeye devam eden uygulamayla son derece keyifli zamanlar geçirme şansına sahip olabilirsiniz. İsterseniz de uygulamayı kullanmaktan  vazgeçmiş olduğunuz bir an smule üyelik iptali işlemlerine başvurabilirsiniz. Bu sayede üyeliklerle ilgili olarak bir iptal sürecinin yaşanmasını sağlarsınız. 

Uygulamayı kullanan pek çok kullanıcı da artık tam olarak uygulamanın nasıl iptal edilecek olduğunu kestiremediği dönemler olabiliyor.  Bunun içindir smile kullanıcılarının bundan sonra izlemeleri gereken pratik adımları da söylemek istiyoruz. Bu sayede birkaç adımla üyelik iptallerinin çok kolay şekilde yapılmasını sağlamış olacaklardır. 

Smule Üyeliği İptal Et 

Smule müzik uygulamasına  artık yeteri kadar vakit ayıramadığınız bir durum söz konusu olabilir. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken ise hemen üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlamanız olacaktır. Üstelik üyelik işlemleri de sorunsuz şekilde yapıldığından dolayı sizden herhangi bir ücret kesintisi ya da zorluk durumu  istenmez.

Smule uygulaması için bakıldığı zaman herhangi bir kalıcı hesap kapatma ya da silme gibi işlemlerin söz konusu olmadığını söylemek isteriz. Burada yapmanız gereken çözüm yollarından biri de hemen Smule ayarlar bölümüne gitmeye başlamanız olacaktır. Smule üyelik iptali içinde bundan böyle izlemeniz gereken adımları şu şekilde sizlere söylemek isteriz. Yapmanız gereken ise hemen şu adımları takip etmeye başlamanız gerekiyor. 

Android akıllı cep  telefonu  ya da tabletinize  Google Play  Store açma işlemlerini yapmaya başlayın. 
Daha sonrasında da  Google hesabınızı kontrol etmeye başlayın. 
Ardından menü abonelik kısmına  dokunmanız gerekiyor 
İptal  etmek istediğiniz abonelik hangisiyse hemen onu seçmelisiniz 
Daha sonrasında ise önünüze çıkacak olan tüm talimatları da uygulamaya koyulmasınız. 

Talimatları yerine getirdikten sonra en son aşama üyelik iptal et bölümü yer alıyor. Bu bölümde iptali seçerek  smule üyeliğinizi sonlandırmaya başlamış olursunuz. 

Smule Üyelik Silme İşlemleri 

Smule üyelik silme işlemleri  Ios ve Android üzerinden sorunsuz şekilde yapılır. Buna göre sizlerde artık üyeliklerinizi silerek artık hem kullanmamış hem de her ay düzenli olarak ödeme yapmak zorunda kalmamış olacaksınız. Smule üyelik iptalinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesinden dolayıdır ki artık istemediğiniz olumsuz durumlar yaşanmaz. Fakat üyelik silme sonrasında da yeniden uygulamayı kullanamayacak olduğunuzu söylememiz gerekir. Bir süre sonra smule müzik uygulamasını tekrar indirip üye olmak isteyebilirsiniz. Fakat daha önce ne yaptıysanız aynı işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Üyeliğini iptal eden kişiler yeniden üye olamaz gibi bir kural yoktur. 

Yorum yapın