QNB Finansbank Yıllık Kart Ücreti İptali

Kredi kartları hayatımızın her alanında en aktif olarak kullandığımız, nakit ihtiyacımızı anında karşılayan, istediğimizde paramız olmasa bile bize taksit imkanı sunan, kimileri için nakit ihtiyacından çok daha fazlası durumundadır.

Kredi kartlarımızı ya da banka hesap kartlarımızı bu kadar çok aktif halde kullanıyorken bir de üzerine neden yıllık kart ücretlerini ödeyelim değil mi? Sizlerin de kullanmış olduğu banka kartı QNB Finansbank’a ait ise yazımızın devamında sizler için QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali hakkında bilgi vereceğiz. Belki bu sayede siz değerli banka kartı kullanıcıları da QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali ile paranızı boşa harcamamış olacaksınız.

Her geçen gün yaşamımız da kredi kartları ya da banka kartlarını almış oldukları yeri genişletmeye devam etmektedir. Maaşımızı almamız için banka kartına ihtiyacımız var, markette alışveriş yaparken nakitimiz yok ise kredi kartına ihtiyacımız var. İnternet üzerinden alışveriş yapıyor iseniz kesinlikle bir banka ya da kredi kartına ihtiyaç duyarsınız. Yani sadece alışveriş için değil, para transferlerinde fatura ödemelerin de ya da maaşınızı çekmek için herhangi bir bankanın kartına gerek vardır.

Bu kadar aktif bir şekilde banka kartını ya da kredi kartını kullanıyorken kimse ekstradan yıllık kart ücreti ödemek istememektedir. Sizde QNB Finansbank kartlarından birini kullanıyor ve yıllık kart ücreti iptali yapmak istiyorsanız sizler için yazımızın devamında QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Yıllık kart ücreti iptali işlemini öğrenen siz değerli QNB Finansbank müşterileri de QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yaparak paranızı geri kazanmış olacaksınız.

QNB Finansbank Yıllık Kart Ücreti Ne Kadar

Kredi kartı ya da banka kartı kullanıcıları kartlarını çıkarmadan önce belki de en merak ettikleri şey yıllık kart ücretleri oluyor. Çünkü bu yıllık kart ücretlerini hiçbir kullanıcı ödemek istememektedir. Ödeme yapmış olan müşteriler ise eğer QNB Finansbank müşterisi ise QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali diye sorgulama yapıp ya da nasıl yapılır diye merak etmektedir. QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmadan önce QNB Finansbank kart kullanıcıları için yıllık aidat ne kadar bundan bahsedeceğiz.

Her kullandığımız şeyin bir bedeli olduğunu tabii ki de biliyoruz ama kredi kartlarına zaten tonlarca para öderken birde yıllık kart ücreti ödemek oldukça zor geliyor. Hal böyle olunca da kredi kartı kullanıcıları yıllık kart ücretlerini iptal ettirmek istiyorlar.

QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yaptırmak isteyen sevgili müşteriler sizlere öncelikle QNB Finansbank yıllık kart aidatları ne kadar bunlardan bahsedelim. QNB Finansbank kredi kartı kullanıcıları için ilk yıl kart aidat ücreti 112.5 TL iken sonraki yıllar ise bu kart aidat ücreti 93 TL’ye düşmektedir. Aylık birikim ortalaması ise 150.000 TL olan müşterilerden yıllık kart aidat ücreti alınmamaktadır.

QNB Finansbank Yıllık Kart Ücreti İptali Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı müşterileri ödemiş oldukları yıllık kart aidat ücretinin çok fazla olduğunu ve bu miktarı ödemek istemediklerini söylüyorlar. Bu durumdan şikayetçi olan kredi kartı kullanıcıları QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali nasıl yapılır diye merak etmektedirler.

Haklı olan kredi kartı kullanıcıları, zaten her ay yüklü ödemeler yaptıklarını ve kartlarını da aktif olarak kullanarak bankaya yarar sağladıklarını savunuyorlar. Bu nedenle yıllık kesilen kart aidat ücreti müşterilerden boş yere kesilen para olmuş oluyor. Bu kesilen parayı geri talep etme hakkınız olduğunu da unutmayın lütfen. Yani sizler QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmadan önce eskiden ödemiş olduğunuz kart aidatlarını geri talep edebiliyorsunuz. Talep etmiş olduğunuz kart aidat paraları ise, talebiniz kabul edildikten sonra kredi kartlarınıza nakit olarak yatmaktadır.

Geriye dönük yıllık kart aidatlarınızı geri alabilmeniz için tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz. Buraya gelirken eski ödediğiniz kart aidatlarına ait olan dekontları da yanınızda getirmeyi unutmayınız. Bir dilekçe yazarak dilekçeniz de QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmak istediğinizi ve aynı zamanda QNB Finansbank’a daha önce ödemiş olduğunuz yıllık kart aidatlarının geri talebini istediğinizi belirtiniz. Tüketici hakem heyeti sizin için geri kalan işlemleri yürütecektir.

QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali için en basit yol ise kayıtlı olduğunuz şubeye giderek yıllık kart ücreti iadesi için bir dilekçe yazmanız ve bu dilekçeye aynı zamanda QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmak istediğinizi belirtmenizdir. Sonrasında QNB Finansbank müşteri görevlisine bu dilekçenizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Aynı zaman da bir başka QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yolu ise QNB Finansbank internet sayfası üzerinden mail atmanız olacaktır. Bu mailinizde geçmiş yıllara ait yıllık kart ücreti iade talebinde bulunurken, QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmak istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir. İşte sizlere kullanmış olduğunuz kredi kartından kesilen yıllık aidatlarınızı nasıl geri alabileceğinizi ve isterseniz QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptalini nasıl yapabileceğinizi anlattık.

Yorum yapın