Payoneer Hesap İptali

Payoneer, tüm dünyada ve ülkemizde bilinen en kolay, hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleştiği ve çok fazla talep gören bir ödeme sistemi olmasıyla bilinir. Payoneer sistemi 70’den fazla para birimini seçebiliyor ve 200’den fazla ülkeye de Payoneer sayesinde para transferinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aynı zaman da çok hızlı çalışan bir sisteme sahip olduğu için de çok fazla kullanıcı yer almaktadır. Fakat herkes her şeyden memnun olmak zorunda ya da öncesinde kullanmış olduğu bir programı hala kullanmaya devam etmek zorunda değil. Bu nedenle Payoneer hesap iptali yapmak isteyen birçok kişi mevcut durumda. Fakat ne şekilde Payoneer hesap iptali yapmaları gerektiğini bilmiyorlar. İşte sizlere yazımızda Payoneer hesap iptali hakkında bilgi vereceğiz.

Genellikle evden, internet üzerinden free bir şekilde çalışan kişiler payoneer hesabına ihtiyaç duymaktadır. Çünkü almaları gereken parayı haklarını payoneer üzerinden genellikle tahsis etmektedirler. Payoneer’den önce kullanılan sistem ise PayPal’dı. Fakat çeşitli nedenlerden dolayı PayPal kullanım dışı bırakıldı. Hal böyle olunca yeni bir ödeme sisteminin olması gerekiyordu. Ve ortaya Payoneer doğdu.

Payoneer PayPal’a göre daha kullanışlı bir sisteme sahiptir. Bunun böyle olmadığını savunan kullanıcılar Payoneer hesap iptali yapmak istemektedirler. Payoneer aynı zamanda da uygulamayı Türkçe kullanma imkanı sağladığı için ülkemiz tarafından kolaylıkla kullanılıp, sık tercih edilen bir konum haline gelmiştir. Fakat yine de Payoneer hesabını artık kullanmak istemeyen kullanıcılar Payoneer hesap iptali nasıl yapılır merak etmektedirler. Siz değerli Payoneer kullanıcıları için yazımızın devamında Payoneer hesap iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Ama sizler Payoneer hesabınızı iptal etmeden önce gelin bakalım Payoneer neden bu kadar avantajlı?

Payoneer Neden Bu Kadar Avantajlı?

Öncelikle bir uygulamayı kolayca kullanabilmemiz için kendi dilimizde olmasını isteriz. Para alma, gönderme işlemleri oldukça karışık geldiği için bir de uygulamayı başka bir dilde kullanmaya çalışmak herkese zor gelebilir. Fakat Payoneer tamda beklentimizi karşılayacak düzeyde olup, Türkçe dil uygulaması ile kolayca hesabı kullanmayı sağlamaktadır. Ama tabii ki de bu özellik bazı kullanıcılar için yeterli olmayıp Payoneer hesap iptali talebinde bulunabiliyorlar. Payoneer uygulamasının Türkçe dil özelliğinin olması biz Türkler için belki de en büyük avantajıdır.

Daha birçok avantajı bulunmaktadır Payoneer uygulamasının. Bunlardan bir diğeri ise yurt dışı firmalarıyla evden free olarak çalışan insanlarımız emeklerinin karşılığını Payoneer ile almaktadır. Çalışmış oldukları yabancı firmalar maaşlarını ya da ek ödemelerini Payoneer uygulamasını kullanarak çalışanlarının hesabına aktarmaktadır. Bu durumda da yabancı bir firma ile çalışan kişi için Payoneer oldukça önem arz etmektedir. Tabi yabancı firma ile işi bitip daha fazla Payoneer ile uğraşmak istemeyen kullanıcılarda yok değil.

Payoneer ile bağlantısının olmasını istemeyen müşteriler Payoneer hesap iptali yaptırmaktadırlar. Hâlbuki ki para transferinin olduğu bu sitede herhangi bir ek ücret ödemesi de yapılmamaktadır. Net paranız elinize geçmektedir. Fakat hala bu uygulamayı kullanmak istemeyen kullanıcılar Payoneer hesap iptali yapmak istemektedirler. Payoneer hesap iptali yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Payoneer Hesabı Açarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Birçok kişi yurt dışı bir firma ile free bir şekilde evden home office çalışmanın keyfini çıkarırken aynı zamanda da maaş kaygısı yaşamamak için Payoneer uygulamasını kullanmaktadır. Payoneer uygulamasını kendi adınıza açarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Payoneer hesap iptali yapmadan önce Payoneer sitesine nasıl kayıt oluruz buna bakalım. Öncelikle payoneer.com olan Payoneer’in resmi internet hesabına giriş yapmanız gerekmektedir.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hesap açarken Türkçe bir karakter kullanamadan hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tabii ki de kişisel tüm bilgilerinizi doğru girmelisiniz. Cep telefonu numarası, e-mail ve adres bilgileriniz gibi. Son olarak da şifrenizi oluştururken güçlü bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Payoneer uygulamasında sisteme kayıt olabilmeniz için tüm bilgileri eksiksiz girdikten sonra beklemeniz gerekmektedir. Çünkü sistem hemen sizi kabul etmiyor ve bir dizi denetime girmiş oluyorsunuz, bu denetimden sonra birkaç gün içerisinde onay almış olursunuz.

Payoneer hesabınızı bu şekilde açmış olabilirsiniz ve artık kapatmak istiyor da olabilirsiniz. Payoneer hesap iptali için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Payoneer Hesap İptali Nasıl Yapılır?

Tabii ki de her kurumsal firmada olduğu gibi Payoneer uygulamasında da sisteme üye olduğunuz gibi internet sitesinden Payoneer hesap iptali yapamıyorsunuz. Sizinle neden Payoneer hesap iptali yapmak istediğinizi merak eden ve müşterisini kaybetmek istemeyen Payoneer karşınıza müşteri hizmetlerini çıkartmaktadır. Sorunlarınızı çözmek ya da Payoneer hesap iptali yapabilmeniz için müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Payoneer hesap iptali yapmak istediğiniz de bilmelisiniz ki hesabınızda bulunan bakiyenizi geri alabilir ve bu hakkınızı koruyabilirsiniz. Payoneer hesap iptali için daha fazla ve ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcisinden sağlayamadıysanız, Payoneer. com sayfasında yer alan hesabım bölümündeki şart ve koşullar yazısını gözden geçirmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Yorum yapın