Neova Sigorta Poliçe İptali

Hayatımızda genel olarak artık her şeyin sigortası mevcut durumda. Depremden korkuyoruz dask yaptırıyoruz ya da araba alıyoruz aramızı sigortalatıp aynı zamanda kasko yaptırıyoruz. Hastalandığımızda daha iyi şartlarda tedavi görmek için sağlık sigortası yaptırıyoruz. İş yerimiz varsa ya da kendimize ait bir evimiz varsa orayı sigortalatmak istiyoruz derken bu sigorta yaptırma işlemi uzayıp gidiyor. Neova sigorta da bu istediğimiz ya da talep edebileceğimiz her türlü sigorta işlemlerini gerçekleştiren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Belki de sigortanız Neova’ya ait ve siz Neova sigorta poliçe iptali yaptırmak istiyor olabilirsiniz.

Sizler için yazımızın devamında Neova sigorta poliçe iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

Neova sigorta şirketi, Kuveyt Türk bankasının Türkiye’de sigorta sektörüne girmesiyle doğmuş olan bir sigorta firmasıdır. Hayatımızda çoğu şeye sigorta yaptırıyoruz. Neova sigorta da Neo kasko bireysel sigorta, zorunlu trafik sigortası, konut sigortaları, dask gibi birçok sigorta işlemlerini yapmaktadır. Sizin de seçmiş olduğunuz sigorta şirketiniz Neova sigorta olabilir ve Neova sigorta poliçe iptali yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Neova sigorta poliçe iptali işlemleri nasıl yapılır bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Neova Sigorta Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir?

Neova sigorta hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda adını duyurmuş olan bir sigorta şirketidir. Neova sigorta da faizsiz sigortacılık anlayışı mevcut olup 1800’ün üzerinde acente ve 939 banka şubesiyle Türkiye’de halkımıza hizmet vermektedir. Sigorta şirketinizi Neova sigorta olarak seçmiş olabilirsiniz ve bu nedenle de Neova sigorta poliçe iptali nasıl yapılır merak ediyor olabilirsiniz.

Neova sigorta poliçe iptali nasıl yapılır diye sizlere bahsetmeden önce Neova sigorta hangi alanlarda hizmet vermektedir yazımızın devamında bunu ele alacağız. İşte Neova sigortanın hangi alanlarda hizmet verdiği;

 • DASK (Doğal Afet Sigortalar Kurumu)
 • Zorunlu Trafik Sigortası
 • Konut Sigortaları
 • Ferdi Kaza Sigortaları
 • Tam Katılım Sağlık Sigortası
 • Limitsiz İMM Sigortası (bireysel)
 • Neo Kasko Bireysel
 • İş Yeri Sigortaları
 • Neo Kasko Kurumsal
 • Zorunlu Trafik Sigortası
 • Mühendislik Sigortaları
 • Limitsiz İMM Sigortası (kurumsal)

Görüldüğü üzere Neova sigorta birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Yukarıda geçen herhangi bir başlıktan yola çıkarak Neova sigortadan destek alabilirsiniz. Veya Neova sigortadan yararlanıyor da olabilirsiniz ve bu nedenle Neova sigorta poliçe iptali yaptırmak istiyor olabilirsiniz.

Yazımızın devamında Neova sigorta poliçe iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Sigorta denilince genellikle akla ilk gelen sigorta türü zorunlu trafik sigortaları olmaktadır. Ve aracınızla herhangi bir kazaya karıştığınızda da yaptırmış olduğunuz zorunlu trafik sigortası sizin imdadınıza koşuyor. İşte herhangi bir kaza anında Neova sigorta nasıl bir yol izliyor sizler için bu konuyu derledik.

Neova Sigorta Kaza Anında Nasıl Bir Yol İzliyor?

Yol üzerinde giderken nereden ne geleceğini bilemeyiz ve her an görülmez, beklenmedik bir kaza ile karşılaşabiliriz. Böyle bir durumda Neova sigorta müşterilerinin yanında olduğunu söylemektedir. Ve siz değerli Neova müşterilerinin herhangi bir kaza anında yapması gerekenler ise aşağıda sıralandığı şekildedir;

 • Kaza olur olmaz yapmanız gereken ilk şey Neova Sigorta Neo sigortacılık hattını aramak olmalıdır. Neova sigorta Neo sigortacılık hattı ise 444 1 636 şeklindedir. Neo sigortacılık hattını arayarak hasar ihbar kaydı oluşturabilir ya da online olarak da hasar ihbar kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Hasar ihbar kaydınızı oluştururken sigorta kimin üzerine ise o kişinin adı, soyadı, unvanı gerekmektedir.
 • Sigortanın poliçe ve acente numarası
 • Hasar ne zaman ve hangi gün oldu ise o günün tarihi ve saati
 • Tahmini bir şekilde hasarın miktarı
 • Ekspertiz yapılacak olan yerin açık bir şekilde adresinin ve telefon numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. İşte herhangi bir kaza karşısında Neova sigorta bu şekilde yol izlemektedir ve siz değerli Neova müşterileri hala Neova sigorta poliçe iptali yapmak istiyorsanız yazımızın devamında sizler için Neova sigorta poliçe iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

Neova Sigorta Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

Her kurumsal firmada olduğu gibi Neova sigorta da müşterilerine herhangi bir sorun karşısında hızlı bir şekilde çözüm bulmak ya da müşterilerinin akıllarına takılan sorulara çözüm olabilmek için bir müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Neova sigorta Neo sigortacılık hattı oluşturmuş olup, müşterilerinin talep veya şikayetlerini bu hat üzerinden alarak çözüme kavuşturmaktadır.

Neova sigorta poliçe iptali yapmak istiyorsanız yapmanız gerek şey Neo sigortacılık hattını arayarak, arama nedeninizin Neova sigorta poliçe iptali olduğunu belirtmek olmalıdır. Bu talebiniz karşısında Neova müşteri temsilcileri gerekli olan işlemleri sizin için başlatacak olup talebinize en kısa ve hızlı bir şekilde yanıt vereceklerdir. Neova sigorta Neo sigortacılık hattı numarası ise 444 1 636 olup her an aradığınızda kolaylıkla irtibat kurabileceğiniz bir neo sigortacılık hizmetidir. Neova sigorta poliçe iptali için neo müşteri temsilcileri sizlere istediğiniz her an yardımcı olacaktır.

Yorum yapın