Epttavm Sipariş İptal İşlemi ve İade

Epttavm; PTT tarafından açılan ve ülkemizin ilk 3 boyuta sahip sanal alışveriş sitesi olarak geçiyor. 2012 yılında çalışmaya başlayan epttavm üzerinden bugün çok sayıda satın alma işlemi yürütülmektedir. Üyelik oluşturarak çeşitli indirimlerden faydalanmak mümkün olan sitede; iptal gerçekleştirmek için hangi adımlar izlenmesi sorusu sıklıkla soruluyor. Epttavm sipariş iptal işlemi ve iade ile ilgili olarak tüm süreçleri yazımızda açıklıyoruz.

İnternet İşlemleri ve Satış Siteleri Aracılığıyla Alışveriş

İnternet dünyası günümüzde önü alınamaz bir hızda ilerlemeye devam ediyor ve artık pek çok işlem türü sanal ortamlar üzerinden yapılabiliyor. Günlük alışverişlerden, ev eşyasına alımına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürün siparişinin mümkün olduğu internet mecrasında; genel alışveriş siteleri yaygın hale gelmeye başladı. Bunlardan biri de epttavm olmaktadır. Şimdi bu internet sitesinden alınan bir ürünün siparişinin nasıl iptal edileceğine ve iadesine dair adımları paylaşacağız.

Epttavm Sipariş İptal ve İade Adımları

Epttavm sitesi üzerinde üyeliğiniz var ve sipariş ettiğiniz bir ürünün siparişinin iptalini ya da almış olduğunuz ürünün iadesini yapmak istiyorsunuz. Aşağıdaki adımları izleyerek kolayca iptal işlemi yapabilirsiniz.

  • Öncelikle epttavm sitesinin ana sayfasına ulaşmak gerek.
  • Ardından üye girişi yapmalısınız.
  • Üst kısımda yer alan üye adı ve soyadı bölümüne girerek sipariş geçmişi kısmına geçiş yapmalısınız.
  • Karşınıza çıkan sayfada sipariş iade kısmına giriş yaptıktan sonra, karşınıza alınan ürünlerin listelendiği bir sayfa açılacaktır.
  • Buradan iade etmek istediğiniz ürünü seçmeli ve ‘seçtiğim ürünü iade etmek istiyorum’ bölümünü işaretlemelisiniz.
  • En son açılan sayfada, ürünün doğruluğunu kontrol edebilir ve iade sebebi kısmına gerekli açıklamayı yazabilirsiniz.
  • Bu talebi yolladıktan sonra, size iade numarası verilecektir. Bu tür işlemler için iade numarasıyla devam edildiği için; bu numara önem arz etmektedir.

Eğer iade işlemi adımlarını bitirdikten sonra; iade numaranızı aldıysanız ve daha sonra tekrar kopyasını edinmek isterseniz de yine site ana sayfasından üye girişi yapmalısınız. Ad soyad kısmıyla tekrar giriş yaptıktan sonra, sipariş geçmişi bölümüne girerek; sipariş iade sayfasına ulaşabilir ve iade numaranızı buradan teyit edebilirsiniz.

Epttavm Sitesinin İade Süreçleriyle İlgili Bilgi Almak

Epttavm son yılların adı en çok duyulmaya başlayan e-ticaret sitelerinden biri haline gelmiş durumda. PTT firmasının güvencesiyle sunulan sitede; ülkemizin pek çok yerine hizmet veriliyor. Peki, epttavm üzerinden yapılan herhangi bir alışveriş işlemi iptali konusunda nereden bilgi alınabilir? Epttavm sipariş iptal etme sürecinde ve diğer tüm konularda siteye ait destek sayfası olan [email protected] adresi üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sitenin müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 numarasına ulaşarak da her konuda destek alabilirsiniz.

İnternet Siteleri ve İade İşlemlerine Dair Detaylar

İnternet mecralarının tüketiciye hizmet anlamında çok fazla yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Bu alan o kadar hızlı bir şekilde genişlemektedir ki; her geçen gün kullanıcı sayısı ve internet siteleri aracılığıyla alışveriş yapanların sayısı artmaktadır. Satış işlemi yapan pek çok firma bu şekilde internet sitesi kurarak; bu şekilde tanınma amacı gütmekte ve artık çok sayıda satış firması da doğrudan internet üzerinden kurulmaktadır. Bazı girişimciler de; piyasada bulunan çok sayıda firmanın ürünlerinin satıldığı ve pek çok çeşit ürünün bulunduğu internet alışveriş sitesi oluşturmakta.

Epttavm sitesi de ülkemizde ilk sayılan 3 boyutlu satış tekniğini uygulayan başarılı internet satış firmalarından biridir. Gerek satın alma gerekse de satış sonrası iptal işlemlerinde hizmet vermektedir.

Yorum yapın