Zumla Üyelik İptali

Günümüzde artık arkadaş bulmak, doğru insanı hayatımıza almak o kadar zor bir hal almış durumdaki. Bu durumu değiştirmek isteyen birtakım kişiler de siz arkadaş sever ya da eş bulmak isteyen insanlar için zumla adında bir telefon uygulaması oluşturmuş durumda.

Zumla uygulaması sayesinde kendinize göre bir arkadaş bulabilir, bu bulduğunuz kişiyle ya da kişilerle mesajlaşabilirsiniz. Konuşmak istediğiniz kişilere arkadaşlık davetlerinde bulunabilirsiniz. Zumla uygulaması üzerinden öpücük gönderebilir hatta sesli mesajlarda bırakabilirsiniz ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kişilerle arkadaş olabilirsiniz. Fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemeyen arkadaş sever insanlar Zumla üyelik iptali nasıl yapılmaktadır diye merak etmektedirler. Sizde Zumla üyesiyseniz ve Zumla üyelik iptali yaptırmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Farklı insanlarla arkadaş olmak, kafanıza uygun dostluklar hatta eşlikler kurmak istiyorsanız zumla uygulaması tam size göre sevgili arkadaş sever insanlar. Kendinizi en yalnız hissettiğiniz anda zumla uygulamasına giriş yaparak samimi, sıcak arkadaşlıklar ya da dostluklar edinebilir ve duygularınızdaki yalnızlık perdesini aralayabilirsiniz. Önce zumla uygulamasını indirip, sonrasında ise kullanmak istemeyen birçok kullanıcı mevcut durumda ve bu kullanıcılar Zumla üyelik iptali talebi ile aramalar yapmaktadırlar. Sizde zumla uygulamasını kullanmış ve artık iptal etmek istiyorsanız, siz değerli arkadaş sever insanlarımız için yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bahsedeceğiz.

Zumla Nasıl Bir Uygulamadır?

Artık herkes herkesle samimi durumda ama nedense kimse mutlu değil ve mutluluğu arayan birçok insanımızda doğru kişilerle arkadaş olup, samimi ortamlar kurmak istemektedir. Zumla uygulaması da hayatına yeni ve kendinden birilerini çekmek isteyen arkadaş sever insanlarımız için tasarlanmış olan bir platformdur.

Zumla uygulaması sayesinde uygulamayı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve istediğiniz kişilerle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde karşı taraftaki kişiye sesli mesajlar yollayabilir ya da arkadaşlık daveti gönderebilirsiniz. Aynı zamanda konuşmuş olduğunuz kişiye öpücük gönderebilme özelliği de mevcut durumda zumla uygulamasında. Uygulamaya kayıt olmuş kişileri aratabilir ve bu şekilde uygulama içerisinden özgürce arkadaş bulabilmenizi sağlaya bir uygulamadır. Fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemeyen kullanıcılar Zumla üyelik iptali talebi ile aramalar yapmaktadırlar. Sizler için yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

Zumla Vip Üyelik Ne Kadar?

Zumla uygulaması öncelikle sizlerin telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir arkadaş veya eş bulma platformudur. Zumla sayesinde hiçbir ücret ödemeden mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu mesajlaşmayı daha da ileri seviyelere götürmek sohbetinizi artırmak istediğiniz kişi ile birlikte zumla vip üyeliği almanız gerekmektedir. Tabi her uygulamanın olduğu gibi zumla vip’te de bir ücret mevcut durumdadır.

Zumla vip ile devam etmek isteyen sevgili arkadaş sever insanlarımız kredi kartlarından ya da banka kartlarından ödeme yapabiliyorlar ve bu zumla vip ödemesinin tutarı ise 33 dolar olarak belirlenmiştir. Zumla vip ya da direk Zumla üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar paralarının da geri talebinde bulunuyorlar. Sizde Zumla vip ya da Zumla üyesiyseniz ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yazımızın devamında sizler için zumla üyelik iptali hakkında bilgi vereceğiz.  

Zumla Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Zumla uygulaması sayesinde milyonlarca kişi kendisine göre bir arkadaş bulmakta ya da arkadaşlığını ileri seviyelere taşıyarak eş olma yolunda ilerleyebiliyor. Zumla uygulaması ile kendinizi yalnız hissetmekten kurtarıyor, farklı kişiler tanıyor ve keyifle vakit geçiriyor olabilirsiniz.

Fakat bazı zumla üyeleri artık zumla uygulamasını kullanmak istemediklerini ve zumla vip üyelik yapmalarına rağmen Zumla üyelik iptali talebinde bulunduklarını belirtiyorlar. Maalesef çoğu zumla kullanıcısı nasıl üyelik iptal etmeleri gerektiğini bilmiyor ve merakla bu sorunun yanıtını arıyorlar. Sizlere yazımızın devamında Zumla üyelik iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

Zumla uygulamasını kullanan arkadaş sever kullanıcılar, bu uygulama sayesinde uygulama üzerinden sohbet etmiş oldukları kişilere öpücük yollayabiliyor hatta yine konuşmuş oldukları kişinin seslerini duymak istiyorlarsa onlara sesli mesaj dahi bırakabiliyorlar. Zumla uygulaması sayesinde keyfili vakit geçiren birçok kullanıcı mevcut durumda iken bu kullanıcılar sohbetlerini daha da fazla kişiyle yapmak istediklerinde sisteme kredi ya da banka kartları ile 33 dolar gibi bir ödeme yaparak zumla vip üyelik almaktadırlar. Bazı zumla vip veya sadece zumla üyeleri, üyeliklerini iptal etmek istemektedirler. Zumla üyelik iptali nasıl yapılır yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Zumla uygulaması sayesinde çok güzel vakitler geçirmiş olabilir ve artık zumla uygulamasından sıkılmışta olabilirsiniz. Zumla uygulaması sayesinde birçok arkadaşa da sahip olabilir fakat artık zumla uygulamasını kullanmak istemiyor olabilirsiniz. İşte siz değerli zumla kullanıcıları Zumla üyelik iptali basamakları şu şekildedir;

  • Cep telefonunuzdan Google Play Store uygulamasını açınız.
  • Menü bölümüne geliniz ve oradan Hesap kısmına tıklayınız ve sonra abonelikler bölümünü bulup tıklamanız gerekmektedir.
  • İptal etmek istediğiniz uygulama Zumla olduğu için zumla uygulamasının üzerine tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle zumla üyelik iptali işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Eğer zumla vip üyesiyseniz de yine aynı basamakları takip etmeniz üyelik iptali işlemleri için yeterli olacaktır.

“Zumla Üyelik İptali” üzerine 2 yorum

  1. Vip üye olmadan önce . Yüzlere mesaj geliyor du. Vip üye satın aldıktan sonra . Ne mesaj geliyor .ne de yazdığım mesajlara cevap geliyor. Hiç birine telefon ile ulaşmiyorum . Nereyi tıklarsam eror veya hata yazıyor. Aşk oyununda hiç bir üye gözükmüyor .arkadaşlarımı görünmüyor . Profilimi her gün en az 50 veya 60 ziyaretçi oluyor du vip üye olduktan sonra Profilimi ziyaret eden yok .neden. hiç bir üyeden bir mesaj gelmiyor veya gözükmüyor . Neden

    Cevapla
  2. Vip üye olmadan önce .her gün en azında yüz üyeden mesaj geliyordu.hata yaşadığım şehirde çok üyeden mesaj geliyordu. Aşk oyunu oynuyordum . Sınırlı Öpücük gönderiyordum. Profilimi ziyaret eden üye çoktu . Aktif üyeleri görüyordum . Yakınımdaki üyeleri görüyordum . Vip üye satın aldım.bütün bu saydıklarım kayıp oldu . Mesaj yazıyorum cevap yok mesajım görünmüyor. Veya ulaşmıyor .bu kadar mesaj yazdım hiç bir üye görmedi mi . Hiç bir üye cevap yazmazmı. Arkadaşlarımı görmüyorum neden . Profilimi hiç bir üye görmez mi ziyaret etmez mi. Vip üye bu kadar mı kötü. Nereye tıklarsam hata veya eror yazıyor bıktım usandım bir çok arkadaş bulma sitesi var onlara üyeyim arada sırada hata oluyor hemen şikayet var da şikayet yazıyoruz 2 veya 5 dakikada düzeltyorlar ama siz şikayetlere cevap yazmiyorsunuz .hiç bir şeyi düzeltmiyorsunuz bu da bizi çileden çıkarıyor . Şikayetler düzeltilmese site doğru çalışmasa Gerekir ise zumla sevgili bul.sitesi hakkın da yasal işlem başlatmak için şikayet edeceğiz. İyi günler iyi işler dilerim eyvallah Ata Dönmez . Samandağ

    Cevapla

Yorum yapın